Demir Demirkan

evanes demiş ki:
murat_72 demiş ki:
abi demir iyi gitarist ..müzisyen güzel şeyler yapıyor.ama bence şarkı okumayı bıraksın..gitar calsın :!:

Bence birçok şarkıcıdan sesi çok güsel istediği şekilde kullanabiliyor siz gidin sanatla alakadsı olmayan fakat şarkı söyleyen insanlarla uğraşın başarısı kannıtlanmış insanlarla uğraşmayın :!:
dostum bu benim fikrim.ayrıca muzik kulağımız var bana demir demirkanın sesinin iyi olduğunu idda etme. :!:

Biriyle kıyaslamaya gerek yok. Ben beğenmiyorum vokalini. Canlı belki severim dedim gittim canlı izledim, gene sevmedim. Gitarını severim bak. Enstrümanın hakkını veriyor.

20 mayısta ekranlarda olacak diyor bugün 26 mayıs ne kendi sitesinde ne de hitindir.com da ses seda yok ya üüffffffffff :twisted: :evil: yine neler karıştırıyon demir yaaaaa!!!!! :LOL: ADANA ya gelmek bu kadar zor mu?ya anlamadım ...1 senedir bekliyoruz her gittiği yerdede yakında adanadayım diyor aa hiçbir faaliyet yok umarım en yakın zamanda burda olursun ne diyeyim artıkkkkkkkkkkkkkkkkkk :cry: :cry: :cry: :x

Demir Demirkan 2004 İstanbul albümündeki parçaların söz ve besetesini kendisi yaptı gitar ve vokallerde hayko cepkin eşlik etiğini duymuştum kahpe
yavaş yavaş
köle kral
senden sonra
gitti gider
yalanlar
hayat sensiz olmuyor
zaferlerim

benim için en iyi parçaları bunlar

yorumlara bakınca ypılan eleştirileri yersiz buldum. bence herşey kendi kriterleri içinde değerlendirilmeli.. pop yapmış diye eleştirenler var arkadaşlar iyi müzik demek sert gitar tonlarıyla cayır catır gıtarı kazımakmı? pentegram tbiki bu ülkenin en büyüyü ama demir'de pentegrama kattıklarını göz arda etmemeliyiz.. ayrıca albümlerini dinledim adam içinden geleni yapmış ..ayrıca işin içinde parasal sıkıntılarda var yani albüm dediğiniz şey ticari bir kavram ve şirketler yapılan müziğe müdahale edebilir ..bence düny genelinde sert müzik olayı ciddi anlamda toplumları sıkmıştır artık dinleyiciler alternetif leri olan seçilerdir yani kuru kafa devri bittiiii..saygılar

murat_72 demiş ki:
pentagramurat demiş ki:
bence vokalliği de iyi yapıyor Demir.en azından birçok grubun vokalinden çok çok daha iyi...
demir demirkanın sesi kötü..iyi bir sesi yok bunu herkes biliyor..yani tartışmayalım herkezde benimle aynı fikirde.başkalarıylada kıyaslamam.buna gerek yok.. :!:

herkesin seninle aynı fikri paylaşıyor olduğuna inanıyorsan,bu her zaman doğru olanı göstermez ki bunu sen de çok iyi biliyorsun.bu da benim fikrim:demir demirkan da iyi bir vokal.

Geri