Demir Demirkan

ya valla odtu de yeniden gündeme getirdiği su belki ve gümüs sarkılarını solediğine o kadar cok sevindim ki bir daha isteriz isteriz :)))))

LepReMiEr demiş ki:
demir turkiyede rock muzigi haluk leventten sonra yer altından cıkartan isimlerden biri oldu.ki aramızda belki gormekten hoslanmiicamız bi kitleye sevdirdi rock muzigi :))
bugun yolda giden full modifie bi sahinden bagıra bagıra demir demirkanın sesini isitebilirsiniz
kaliteli bi muzisyen
turkiye ye fazla
(bu arada sebnem ve demirin klipleri cok hosuma gidiyo...)

Abi naptın ya. Şahin'den Demir Demirkan sesini işitmek tuhaf geldi zor bi olay o? Henüz o kadar tanıyan yok, tanınmasında zaten, onun kitlesi belli popüler olmaya ihtiyacı yok. Demir'i Kral TV ciler pek bilmez Haluk gibi değil o, kıyaslamam bile..

Bu arada Bursa'daki konseri öğrencilerle sınırlı değildir umarım. Bilgisi olan var mı?

ben de kendisini antalyada tekrardan izleme fırsatı buldum.tek gitar çıktı göktuğ yoktu...süper bir performans değildi açıkcası... ama seyirciyi coşturmayı bidi...sesler çok iyiydi yanlız düşüktü bayaaa...arkalara ses gelmedi...

metanch4 demiş ki:
wild_child demiş ki:
ferockcymbal demiş ki:
wild_child demiş ki:
ODTÜ'de ilk başta tıklım tıklım dolu olan stadyum konser ortalarında yarı yarıya azalmıştı. Konser sonunda nasıldı bilemeyeceğim çünkü ben de erken terkettim

neden sonradan kisi kalmadığını biliyorum :LOL:
Ben de.

ben sizden farklıyım bilmiyorum ve öğrenmek istiyorum :D

heheheheh yanı eğer ask var yayı söylediyse kimse kalmamıstır. :D

ferockcymbal demiş ki:
metanch4 demiş ki:
wild_child demiş ki:
ferockcymbal demiş ki:
wild_child demiş ki:
ODTÜ'de ilk başta tıklım tıklım dolu olan stadyum konser ortalarında yarı yarıya azalmıştı. Konser sonunda nasıldı bilemeyeceğim çünkü ben de erken terkettim

neden sonradan kisi kalmadığını biliyorum :LOL:
Ben de.

ben sizden farklıyım bilmiyorum ve öğrenmek istiyorum :D

heheheheh yanı eğer ask var yayı söylediyse kimse kalmamıstır. :D
ne var aşk var ya da onu anlamadım ...bu kadar güldüğünüze göre komik bişeyler vardır :evil: :twisted: demir nerdesin yaaa bekle bekle ...
özledim yaaaaaaaaa

murat_72 demiş ki:
abi demir iyi gitarist ..müzisyen güzel şeyler yapıyor.ama bence şarkı okumayı bıraksın..gitar calsın :!:

Bence birçok şarkıcıdan sesi çok güsel istediği şekilde kullanabiliyor siz gidin sanatla alakadsı olmayan fakat şarkı söyleyen insanlarla uğraşın başarısı kannıtlanmış insanlarla uğraşmayın :!:

evet tek basıma yapamıyorum organısyonu ki! :D

ayrıca demir çok iyi bir solist yanı kullanmayı çok yi biliyor eğer ki canlı izlediyseniz bağrıp haykırtacak kadar etkili..

yanı

bu hala beni kimlern getirdi!! derken

bağrmıcak adam tanımoyorum :LOL:
anımız var da :LOL:

az önce bursa anadolu lisesinin spor salonundaki konserinden şaftı kaymış bir biçimde çıkmama sebep olan kişilerin başkumandanı. spor salonu gibi bir yerde bile çok iyi ses verdiler, güzeldi, kerem tüzünle çıkışta muhabbet ettik iyi geçti. fotoğraflar gelecek yakında

Geri