Demir Demirkan

ferockcymbal demiş ki:
samimiyetten öyle dedim.
yani artık bunları asmıs olgun insanlar olarak böyle demem ne bana ne demire zarar verecek her bilir zaten böyle bi seyi kastetmedığımı. nese sorun o değil. anlastık mı ;)

Soru: Hitindir.com gibi bi projeye imza attınız ve süper oldu ama arşiv yapmak albümünüzü eline alıp kapağa bakmak istiyen hayranlarınız var bu konuda ne düşünüyorsunuz bi gelecekte bi albüm yapmak gibi bir düşünceniz var mı?

Cevap: (Çok kısa yazıyorum) Önümüzdeki aylarda önce Cd formatında bir single yapacağım daha sonra Cd formatında içinde single daki şarkılarında yer aldığı bir albüm yapıp piyasaya süreceğim.

çok sevgili dd forumunda modum olan arkadasım demirin eskisehir 222 de yaptığı kısa bir röp. demir böyle söylüyor...bakalım ne olacak.

tamam o konuda anlastik

demek bir album yapacak bu guzel yani hic yoktan iyidir :cry:

artık adanaya gelse diyorummmmm...27 nisanda normalde demir geliomuş ama anlaşamamışlar şahsen organizasyonu yapan kişiyle karşılaştım tesadüf oda adam demirdemirkan hayranı çok yakında burda dedi siz meak etmeyin çok sevindim hadi bakim hayırlısı...çok özledim yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

burcudd demiş ki:
artık adanaya gelse diyorummmmm...27 nisanda normalde demir geliomuş ama anlaşamamışlar şahsen organizasyonu yapan kişiyle karşılaştım tesadüf oda adam demirdemirkan hayranı çok yakında burda dedi siz meak etmeyin çok sevindim hadi bakim hayırlısı...çok özledim yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

ya demir gelicekse bahar şenliklerine gelsin geçen sene 2 defa geldi hiçbirinde ben beğenmedim. gerçi birinde cu ya gelmişti ama guzel diildi konser. şebonun konseri ondan daha iyiydi. ya bu sene allah rızası için doğru duzgun adamlar getirsin şu rektor. cem koksal turner la malatyaya bile gidio çukurova yok allahım ben o rektorun...

adana ya gelecek. görüşmeler yapıldı ve ogün şanslısoy konserinden sonra rockn house da ayarlamaya çalışıcaz. burcudd görüştün adam kim merak ettim? 27 sinde filan demirin gelme durumu yoktu yani sıkmış o biraz... hakkaten demir abinin hayranımıymış :) pek inanasım gelmiyo şahsen düşündüğüm isimse :) :) ayarlanmaya çalışıcaz ogün konserinden sonra görüşlcek öbür hafta içerisinde tekrardan.

ç.ü. nin bahar şenliklerinin tarihi ve programı belirlendi. demir demirkan yok... çü deki konser nasıl güzel değildi abicim ya :) bahar şenliklerine gelmişti eğer onu diyorsan bana göre harika bir konserdi...

dipnot
program şöle : kıraç gece yolcuları keremcem bengü metin uca ve 2 kişi var standup cı yine beraber çıkcaklar.

penaber demiş ki:
adana ya gelecek. görüşmeler yapıldı ve ogün şanslısoy konserinden sonra rockn house da ayarlamaya çalışıcaz. burcudd görüştün adam kim merak ettim? 27 sinde filan demirin gelme durumu yoktu yani sıkmış o biraz... hakkaten demir abinin hayranımıymış :) pek inanasım gelmiyo şahsen düşündüğüm isimse :) :) ayarlanmaya çalışıcaz ogün konserinden sonra görüşlcek öbür hafta içerisinde tekrardan.

ç.ü. nin bahar şenliklerinin tarihi ve programı belirlendi. demir demirkan yok... çü deki konser nasıl güzel değildi abicim ya :) bahar şenliklerine gelmişti eğer onu diyorsan bana göre harika bir konserdi...

dipnot
program şöle : kıraç gece yolcuları keremcem bengü metin uca ve 2 kişi var standup cı yine beraber çıkcaklar.

geçen sene bahar şenliklerine gelmediki. geçen sene ışın karaca pamela falan vardı. ya allahım yine bu sene toplanmış tum piyasa çu ya gelio. ulan finaller oncesi bi eğlenemiycez konserlerde. neyse artık bu sene de dışarıda içicez. gerçi içkiyi yasaklıolarmış. gerçi boylesi daha zevkli ıdşarıdan kaçırınca daha aksiyon oluo :LOL:

----keremcem ...... getiren organızatörün.....

--------ayrıca demirin çok yakınında herseyden haberi olana biri olarak demirin 27 de adanaya gelme ihtimalı çok düsüktü yanı ayrıca kimmis bu çok merak ettim :LOL:

----------demirin en iyi konseri Ç.Ü konseriyle ses, müzik...her anlamda ne kadar diğer konsere damagayı vursakta tabiki ç.ü konseri ama üniversitede yaplımasın barlar daha iyi bence bir sürü insan geliyor ne oldukları belli zaten hatta biri bizim adananın delisiydi. bi yerde eğlence varmıs gelmiş adam :LOL: sahsen bahar senliklerine karsıymı 1 ytl bilet ders yok yaz geldi oleeyy herkes konsere peki kimin konseri aman bosver gidelim bira içip sabahlarıs :LOL: :LOL: ya muhabbet böyle demir hele bir bara gelsin zaten bar benimdir :LOL: patlatır barı filan

-----------ayrıca demir demirkan forumu açmıyor ve açmıçak çok haklı tabi yani bizim üniversetideki bahar senlikleri gibi :LOL: :LOL: olmustu forum

nese ama forum kapandı içimzden iyilik sever bir fan çıktı ve bize www.demirdemirkanfan.com u yaptı forum radyo hersey var. daha da neler olacak demirin haberi bile var bu isten
:twisted:

sanırım herkese cevap verdim :LOL:

kesinLikLe

kesinLikLe demir demirkan aynı zamanda harika bir gitarist!!!! onun dışında pentagramdan ayrıLması ne derece doğru oLdu orası tartışıLır; ama demir de dinLemeden geçiLmez ki.... türk rock' a biraz iLgisi oLan kişi demir demirkan dinLiyordur zaten!!! ;)

ferockcymbal demiş ki:
----keremcem ...... getiren organızatörün.....

--------ayrıca demirin çok yakınında herseyden haberi olana biri olarak demirin 27 de adanaya gelme ihtimalı çok düsüktü yanı ayrıca kimmis bu çok merak ettim :LOL:

----------demirin en iyi konseri Ç.Ü konseriyle ses, müzik...her anlamda ne kadar diğer konsere damagayı vursakta tabiki ç.ü konseri ama üniversitede yaplımasın barlar daha iyi bence bir sürü insan geliyor ne oldukları belli zaten hatta biri bizim adananın delisiydi. bi yerde eğlence varmıs gelmiş adam :LOL: sahsen bahar senliklerine karsıymı 1 ytl bilet ders yok yaz geldi oleeyy herkes konsere peki kimin konseri aman bosver gidelim bira içip sabahlarıs :LOL: :LOL: ya muhabbet böyle demir hele bir bara gelsin zaten bar benimdir :LOL: patlatır barı filan

-----------ayrıca demir demirkan forumu açmıyor ve açmıçak çok haklı tabi yani bizim üniversetideki bahar senlikleri gibi :LOL: :LOL: olmustu forum

nese ama forum kapandı içimzden iyilik sever bir fan çıktı ve bize www.demirdemirkanfan.com u yaptı forum radyo hersey var. daha da neler olacak demirin haberi bile var bu isten
:twisted:

sanırım herkese cevap verdim :LOL:

ya barlara gelicekte hangisine gelciek. gelse gelse rock in houz a gelir. nereye sığcaz konseri dinlemek için 50 kişiyle izdiham yaşanır orda sadece orası için konuşmuyorum. en geniş yerde bile 100-200 kişiyle izdiham yaşanır. boyle konser mi olur ya. kalabalık olcakki zevki çıksın. hem ben demir demirkanın oyle fanı falan değilim. çok iyi bir gitaristtir kendisi ama birbirinden kötü 2 tane album yapmıştır. ben hala bekliyorum ne zaman gitaristliğine yakışır bi album yapıcak. gerçi 1. albumde kendiside diyordu ben bunu muzik yapımcılarının zoruyla boyle yaptım. ama 2. side kotuydu tabi bu bence

nasıl kötü 2 albüm?

dünya benim ve demir demirkan albümde okadar hit sarkı var kı evet müizkler ne kadar piyasa malı ama sözler mütis ve bence bu kadar dar bir çevrede yapılmasına rağmen çok iyi albümler zaten demir konserlerde o sarkıları daha daha iyi çalıyor albümden farklı. ben 2 albünün tüm sarkıları için kötü demem çünkü kalıteli özenle yapılmıs oldukları belli tabi demirin hayat nedir? sarıkısını çok iyi dinliyenler müzik yönünden o albümleri sade bulmalrı normal. bilmem ama ben o 2 albümü çok sevirim. :D

evet bar istiyoruz üniversete konserinde gittiğimiz de ordakı öğrenciler ya bizim üniverstemiz ne isiniz var gibi kendini belenmis tavurları olduğu için o güzelim konserin tadını alamadık ve o kadar rahatsız oldum ki . ve çok sinir bi seydi üniversite konserlerini sevimyorum ben. en iyisi bar. evet biraz tıklım tıklım olacak ama ne yapalım.
o zaman 2 gece üst üste demir cıkar rock&housede :D

Geri