Demir Demirkan

Demir Demirkan k-rock fm de Türkçe Rock programında konuktu bugün denk geldim...
öncelikle Pentagram konserinde bulunmayacağını kesin bir dille ifade etti... ''o konserde ben çalmayacağım'' dedi.. neyse işte sonra
yeni albümünden bahsetti demirdemirkan...
yanlış hatırlamıyorsam albümünün adı ''ateş yağmurunda çırılçıplak'' olacakmış ve mart başında yayınlamayı düşündüğünü birkez daha yineledi..
albümde değişik ülkelerden insanlarla yapılan sohbetlerin kayıtları bulunuyormuş japonla, italyanla ve tayvanlı biriyle yapılan bu konuşmaların tercümeleride albüm kartonetinde olacakmış
ayrıca resmi fan sitesi ''demirdemirkanfan.com'' dan bahsetti...

demir

Pentagram bi ara gitarı üçledi gibi bir haber cıktı. O haberin akibiyeti nedir bilemem ama sanırım Pentagram lead vokelleri ikiledi. Yani anlatmak istediğim Ogün ün de konserde yer alması sevindirdi. Bu arada devamıda gelir inşallah. Bu arada Demir Demirkan da ABD (kahrolsun) deymiş. Keşke o da olsaydı, bu özel günde inşallah onuda marttaki konserde görürüz

off ilk konsere albüm çalışmaları yüzünden çıkamadı bu konsere de sanırım albümünün promosyon çalışmaları filan olduğundan çıkamayacak yoksa pentagram a kesinolarak döndü de mi ddyani sadece bu iki konserde olmayacak daha sonra katılacak gruba

hayır demir grubu topladı menejerlik vs işlerini halletti fakat daha sonra bazı sebeplerden dolayı bıraktı yeni bi menejer bularak gruba. kaldıki grupda pentagramı pentagram yapan isimlerden olan demirin ismini 1 kez dahi ağzına almadı konserde.tüm bunların sonucu tahminimce demirin pentagram sayfası artık tamamen kapandı.

eengin demiş ki:
hayır demir grubu topladı menejerlik vs işlerini halletti fakat daha sonra bazı sebeplerden dolayı bıraktı yeni bi menejer bularak gruba. kaldıki grupda pentagramı pentagram yapan isimlerden olan demirin ismini 1 kez dahi ağzına almadı konserde.tüm bunların sonucu tahminimce demirin pentagram sayfası artık tamamen kapandı.
bencede bundan sonra pentagramda yer alması çok mümkün değil ne yazıkki :(

eengin demiş ki:
konserde yoktum bu yüzden pek bilemeyeceğim neden söylemediler ki bilmiyorum üzüldüm dönmeyecek olmasına

eengin demiş ki:
konserde yoktum bu yüzden pek bilemeyeceğim neden söylemediler ki bilmiyorum üzüldüm dönmeyecek olmasına

eengin demiş ki:

Demir abinin adını anmadılarsa ayıp etmişler. Demir abi ne yapsa haklı bu konuda. fakat o pentagramı pentagram yapma olayı :?: :?: :?:

Ayıp mı?Bu derece biraz az olur :!:
Evet pentagramı pentagram yapanlar şu an ki grup mu :?:
Yeniden toparlayan da demir demirkan ;) gruptan tanıdıklarınız varsa sorun,hatta menejerine kadar dd ayarladı. bazı sebeplerden dolayı ayrılırken de yeni bi menejer buldu ortada bırakmadı ama onlar ne yaptılar :?: hayallerimi yıktılar ve bir çoğunun hayallerini...

bu baya üzücü bi haber yani kesinlikle dd ye teşekkür etmeleri gerekmekteydi dd grubu tekrar topşamamış bile olsa konserden önce tamamen bağını kesmiş de olsa teşekkür etmeliydi pentagram çünkü dd nin pentagrama emeği var sonuçta

Albümle aynı adı taşıyan 'Nafile' adlı hard soundlu şarkının klibi çekildi. 8 dakikalık klibin ilk 4 dakikası slow,son 4 dakikası hard efektlerle dolu.Bu ay sonuna albümü piyasada bekliyoruz.

Geri