Gestapo [Rock] - Ankara

Sağolun :) Ben lafı uzatmadan birkaç haber vereyim Gestapo ile ilgili...
Bildiğiniz gibi üniversitelerin bahar şenlikleri başladı ve şuan kesinleşen 1 şenlik programımız var diğerininde olma olasılığı %95... (Aslında kesinleşti de kağıt üzerinde birşey yok) Ben yine prensip usulü kesinleşen organizasyonu yazayım buraya :) Diğerini de kesinleştikten sonra 2.veya 3. sayfaya düştüğümüzde yazacağım :D

12 Mayıs Cuma Günü 17.00-18.00 saatleri arasında Başkent Üniversitesi'nin bahar şenliklerinde sahne alacağız :!:

Bunun yanısıra-imzamda da görüldüğü üzere-her cumartesi 20.30-22.30 arası gerçekleştirdiğimiz Yolcu Rock Bar programımız devam ediyor,herkesleri bekleriz ;)

Arkadaşlar tam programların çakışıyo olduğundan şikayet edecektim ki cumartesi çıkmaya başlamışsınız.. Artık gelebilirim izlemeye..
Hakan'a burdan selamlarımı iletiyorum.. Başarılar diliyorum

Hazır Çağdaş'ın dediği gibi geriye düşmüşken :LOL: o belli olmayan şenlik tarihide belli oldu 10 Mayıs 13:00 da Gestapo Gazi Mühendislik Mimarlık'ta herkeşleri bekleriz efenim

Gestapo tebrik ediyorum tekrar!Bugün yine çok iyiydiniz ve çokk daha iyiye gidiyorsunuzz..Fırsat buldukça izlemeye gelicem..Başarılarınızın devamını diliyorummm!!!!!! :D

Bugun konserlerine gitmedim,hiç gitmedim gitmeyeceğim de ..Seyfi denen gitarcıyı çıkarın gruptan:)

Şaka bi yana bi kere izlemeye geldim sizi Yolcu'da , 20 dakika sonra gitmek zorunda kaldım ama gayet güzeldi .. Hak ediyorsunuzdur bulundugunuz konumu.. Başarılarınız devamı...:)

neden gitmek zorunda kaldın len mehmet :LOL: :LOL: bende sevmem seyfiyi,gitar çalmaya çalışıyodu dimi o,olmuyo seyfi uğraşma yavvv!!arkasından konuştuk biras ama,çocukcağız sahnede ter döküyodur şimdi :D tabkide şaka,seyfi iyidirrrr,"umut"umuzua attığın soloya da aşığım valla seyfi :LOL: bu arada gestaponun namı ankaranın dört bir yanına ulaşıyor arkadaşlar,artık konserlere beleş filan da giriyorsunuzdur :!: :!: :D kendinize iyi bakın,başarılarınızın devamını diliyom.

:D ehehehe çok sağolun kerimboy ve başakgirl :D walla artık mekanlara girince haraç flan verecekler baksana bu gidişle.. isim de zaten korkutuyor direk. bu arada gitar mı ne o nası çalınır :LOL: bekliyorum bir gün progama hep sallıyorsunuz :)

merhaba,
dün sayenizde güzel bir akşam geçirdim,
soundunuz gürültüden uzak ve güçlüydü,herkesin notası tek tek duyuluyordu gerçekten...
zaten hakan'ın süper sesi ve kullanışı hakkında ne yorum yapılabilir ki, detonasyon sıfırdı,
hepiniz gerçekten çok çok iyiydiniz, sanki uzuuuun zamandır sahne alıyor gibiyiniz, davulcunuzu, gitaristlerinizi, basçınızı ayrı ayrı tebrik ederim, hakancım çaldığınız bütün şarkılar sana çok yakışmış bu konuda istikrarlı olmanı ayrıca kutluyorum, scream vokallerin, cebindeki mızıkan vs harikaydı yahu (ben de alacağım yardımcı olursun artık:))...
ayrıca sahnede oldukça sempatik duruyorsunuz ve çok çalışan bir grup olduğunuz belli...
kendinize çok çok iyi bakın, hep uğramaya çalışacağım saati çok uygun ayrıca , c.tesi 21:00 de görüşebilmek üzere...

Arkadaslar Baskent'te tekrardan birlikte sahne alıcaz...Sizlerle birlikte calmak gusel valla...SAnırım biz de Cumartesiyix..Cumartesiyi alternative gunu ilan etmişler..Ya da Acgrı iki grubu birden basından savdı bilemicem artık. :D Basarılar sizlere gercekten cok ii bir grupsunuz GAzi'ye de gelmeye calısıcam valla..

ozlem_a demiş ki:
merhaba,
dün sayenizde güzel bir akşam geçirdim,
soundunuz gürültüden uzak ve güçlüydü,herkesin notası tek tek duyuluyordu gerçekten...
zaten hakan'ın süper sesi ve kullanışı hakkında ne yorum yapılabilir ki, detonasyon sıfırdı,
hepiniz gerçekten çok çok iyiydiniz, sanki uzuuuun zamandır sahne alıyor gibiyiniz, davulcunuzu, gitaristlerinizi, basçınızı ayrı ayrı tebrik ederim, hakancım çaldığınız bütün şarkılar sana çok yakışmış bu konuda istikrarlı olmanı ayrıca kutluyorum, scream vokallerin, cebindeki mızıkan vs harikaydı yahu (ben de alacağım yardımcı olursun artık:))...
ayrıca sahnede oldukça sempatik duruyorsunuz ve çok çalışan bir grup olduğunuz belli...
kendinize çok çok iyi bakın, hep uğramaya çalışacağım saati çok uygun ayrıca , c.tesi 21:00 de görüşebilmek üzere...
Cin Seddi ekibinin bize dinlemeye gelmesi heleki Özlem'in sahneye çıkması bizi fazlasıyla mutlu etmiştir öteyandan Özlem'in beğenisini kazanmak ayrıca güzel her zaman bekleriz efenim başımızın üstünde yeriniz var :D
Romi demiş ki:
Arkadaslar Baskent'te tekrardan birlikte sahne alıcaz...Sizlerle birlikte calmak gusel valla...SAnırım biz de Cumartesiyix..Cumartesiyi alternative gunu ilan etmişler..Ya da Acgrı iki grubu birden basından savdı bilemicem artık. :D Basarılar sizlere gercekten cok ii bir grupsunuz GAzi'ye de gelmeye calısıcam valla..
Maalesef programımız münasebetiyle cumartesi değil cuma sahnede olacağız sizlerle tekrar aynı sahneyi paylaşmak gerçekten çok güzel olacaktı ama olmadı sağlık olsun mutlaka bir gün bir yerlerde karşılaşırız ama arayı çok uzatmayalım ;)
Misery demiş ki:
Arkadaşlar bu cumartesi gene çok eğlendim ağzınıza,elinize sağlık diyorum :)
Eğlendirebildiysek ne mutlu efenim her zaman bekleriz.
Bu arada artık sizlerle daha çok zaman paylaşabilmek için artık Cumartesi günleri 20:00 sularında sahnede olacağız bu arada şimdilik programımız şöle

6Mayıs Cumartesi saat 20:00 sularında Yolcu Bar'da ki rutin programımız
11 Mayıs Perşembe saat 16:00 sularında Gazi Mühendislik Mimarlık'tayız
12 Mayıs Cuma saat 17:00 sularında Başkent Üniversitesi
12 mayıs Cuma saat 21:00 sularında Yolcu Bar
Herkezleri bekleriz efenim
Saygılar...

Süpersiniz!
Ne mutludur ki bu cuma (12mayıs2006) 2. kez aynı sahneyi paylaşıcaz sizlee!!! bu sefer mert ve çağdaştan daha sıkı vokal bekliorum :LOL: çok güsel bi konser vericez umuyorum ki!saygılar başarılar!!

başarı dilekleri için EmilioDeCarro, GaTTo, asetra ve diğer bütün arkadaşlarımısa teşekkür ederis...
gazi üniversitesi mühendislik ve mimarlık fakültesi bahar şenliği'ne çıkışımız 11 mayıs 2006 perşembe saat 15:30 sularında gerçekleşecektir.herkesi bekleris. :metalhead

tekrar görüşene dek sağlık, sevgi ve müzikle kalın; esen kalın efenim...

Arkadaşlar bazı sebeplerden dolayı Gazi Mühendislik'te bugün değil yarın yani 11 mayıs perşembe saat 16:00 gibi sahne alacağız anlayışınız için teşekkür ederiz;perşembe görüşebilmek dileği ile...
Saygılar....

Geri