Gestapo [Rock] - Ankara

macbeth demiş ki:
01:00'e kadar haa? :D yeni bir part-time vokal buldunuz galiba...

çağdaşçım alkolün etkisiyle gaza gelmiş...aramızda 4 saat şarkı söylemeye dayanabilen arkadaşlar varsa hiç durmasınlar beklerim sahnemize zira maksimum 3 saat söyleyebiliyorum ben, o da ara vererek... ;)

bu akşam saat 21:00 de, yolcu da maksimum "3" saatlik bir performansla kaşınısda olmayı planlıorus, herkesi bekleriz efenim...

Eheh sayın vokal bana laf sokmuş ama o benim gaza gelmemden kaynaklanmıyo,Akif Abimiz öyle dedi :D

21.00 gibi ordayız, 21.30 gibi başlarız. 4 saat ordayız ama 3 saat çalıcaz :D

sevgili gestapo umarım işler yolundadır(ki zaten burdan takip ediyorum süpersiniz :) ) Geçenlerde yardımcı olamadım valla içimde kaldı,umarım kırılmamışsınızdır,ama zaman da çok kısıtlıydı yav bana da hak verin...Hepinize sevgiler.

Caner'cim tesekkür ederiz güzel sözlerin için elinden geldigi kadar yardimci oldun neyse ki o gün biricik gitaristimiz seyfi'nin asti'den direk konsere gelmesiyle çok önemli bir olay atlattik neyse ki kazs1z belas1z geçti ilgilendiin için yard1mc1 olmaya çalistin için tekrar tesekkür ederiz arkadaslar bu hafta çok büyük bir aksilik olmazsa cuma saat23:00 gibi baslayacagiz kesinlessin tekrar burdan bilidrmeye çalisacag1m
Saygilar ...

umarım bi cuma akşamı yolumuz yolcuya düşer de geliriz sizleri izlemeye,kayıtlarınızı dinlemiştim süperdi,başarınızdan şüphem yok vokalin sese zaten ne desem boş (d'yer m'aker hala hakanın sesiyle çınlıyo kulağımda:) ),mutlaka gelices!

arkadaslar gene cok keyifli bi program yasattınz... cidden cok iyiydiniz, ufak tefek güzellikler de oldu tabi:)
lovesong u calmama müsade etmeniz, can't take my eyes'ı bana armagan etmeniz cok büyük bi incelikti, onlar için ayrıca cok teşekkürler... ya sizle calmak keyifliymiş... mert i atsak mı:p ehhehe saolasın mert'im gitarında iyiymiş:D

Dün geldim izlemeye ilk defa Gestapo'yu , cidden çok begendim ,vokalde inanılmaz bir ses var bu kadarını beklemiyordum cidden 8O Uyum çok güzel ,sahneleri cok güzel lead gitarınız bişe bilmiyor o da zamanla ögrenir inşallah 8) Tebrikler arkadaşlar iyi bakın kendinize ...

Dün ilk defa izledik toplu halde cikarma yaptik program sonrasi :D :D cok kalamadik ama yorgunluk falan :) ama gercekten iyiydiniz beyler.bi ara daha uzun izleriz isallah.hadi basarilar..kolay gelsin...

Iltifatlarinizla bizleri sevindiriyorsunuz arkadaslar cok tesekkür ederiz cok kibarsiniz öncelikle cuma günü bizi sahnede yanliz birakmayan Çagri Bey'e(gitarimi beendigine çok sevindim bu arada ama öbür mevzuyu unut :LOL: ) bateride bize eslik eden Murat Bey'e ve en nihayetinde bizi o güzel sesinden mahrum birakmayan dünya tatlisi Günes'e ki kendisi Dosage grubunun vokalidir ;) kisacasi gecemize renk katan tüm dostlarimiza tesekkür ederiz...
Bu arada tam kadro yaptiklari sok baskin ile bizi göz yaslarina bogan :LOL: güzel grup U.P.O elemanlarina ayrica tesekkür ederiz.

Canım arkadaşlarım ben size çok teşekkür ederim sahnenizde bana yer verdiğiniz için.O gece hiç aklımda yokken şarkı söyler buldum kendimi ama çok zevkliydi özellikle Time is Running Out da acaip eğlendim.. :dans Umarım bir gün siz de gelirsiniz de ben de Hakan'ı sahnede konuk edebilirim..Bi düet daha süper olur gerçekten :D

Hepinizi çok çok öpüyorum..Tekrar görüşürüsss :D

:elsallaa

akşam 10 gibi falan çıkarsanız geceleme gibi bir zorunluluk doğacağından gelmemiz imkansızlaşıyor.9 gibi çıkın işte,paşalar gibi izleyelim.hadi sevgiler saygılar başarılar

Slm dostlarım 2 haftadır lanet finallerden dolayı programınıza uğrayamasam da burdaki yorumlardan programın sorunsuz gittiğini anlayabiliyorum ;) İnşallah haftaya finallerden sağ salim çıkacaz ve dağıtcaz yolcu'yu sabırsızlıkla çekmekteyim cuma'yı :)

saolun arkadaşlar, cuma günü gelipte beni yalnız bırakmayan herkese çok teşekkür ederim.
önümüzdeki cuma yani 9 hazirandada Çağdaş'ın doğum gününü kutlayacağız, herkesi bekleriz :)

yaklaşık olarak ondan 2 hafta sonrada Hakan'ın doğum günü var :))

cagrson demiş ki:
abi siz bilerek haziran da doganları aldınız dimi gruba:))
valla tekrar kutlu olsun daghancım...
gelicez cuma ;)

hayır abi ben kasım doğumluyum :oops: :LOL: bu hafta yolcuda bizi yanlız bırakmayan dostlarımıza çok teşekkür ederiz. gelmeyenler çok şey kaçırdılar. özellikle dağhan için patlatılan 50 :!: şampanyayla barı yıkadık resmen. 8) 8) hatırlatıyorum; haftaya sevgili gitaristimiz çağdaşımızın doğum günüdür. şampanyaları kaçırmak istemiyorsanız gelin. hayır ziyan oluyor sonra yerlere döküyoruz. 8) :LOL:

tekrardan teşekkürler efem...

süpersiniz yaa.. Dağhan'ın doğum gününe geldim Çağdaş'ın kine gelmessem ayıpp olur di mi? :D Zaten bana bahane olsun.. ama in my place bana gelsin yine.. hepiniz çok iyisiniz arkadaşlar.. bir dee yeni bir amfi görüdm sankii :D:D hayırlı olsun seyfi beyy :D ihhi

Geri