Gestapo [Rock] - Ankara

BandRoll demiş ki:
cagrson demiş ki:
abi siz bilerek haziran da doganları aldınız dimi gruba:))
valla tekrar kutlu olsun daghancım...
gelicez cuma ;)

hayır abi ben kasım doğumluyum :oops: :LOL: bu hafta yolcuda bizi yanlız bırakmayan dostlarımıza çok teşekkür ederiz. gelmeyenler çok şey kaçırdılar. özellikle dağhan için patlatılan 50 :!: şampanyayla barı yıkadık resmen. 8) 8) hatırlatıyorum; haftaya sevgili gitaristimiz çağdaşımızın doğum günüdür. şampanyaları kaçırmak istemiyorsanız gelin. hayır ziyan oluyor sonra yerlere döküyoruz. 8) :LOL:

tekrardan teşekkürler efem...

ulan wallahi o dökülen şampanyalara nasıl içim gitti anlatamam...

neyse şunu diim biz bu cuma 23.00 gibi çıkıyoruz sahneye... Doom gününü de kaç gibi yaparız bilmiyorum ama siz gelin biz orda oluruz... Bira da sırf benim doom günüm için 2.5TL!!! :icelim :beer
neyse gelin içer takılırız ;) 23.00e kadar durma azmini gösteren şahıslar biricik basscı kardeşim ve gitarist kardeşim MERT&SEYFİ biraderlerin göbek şovu gösterisini de izleyebilirler :LOL: Kostümler benden :D

Sağlıcakla kalın,cuma görüşmek üzere...

Haa bir hatırlatmada daha bulunayım,cuma günü yolcu bar'da bizden önce konser yukarda da belirttiğim gibi 23.00de çıkcaz... Konser paralı olabilir ama bizimkisi herzamanki gibi bedava

othello demiş ki:
gelecem içelim güzelleşelim sevişelim:p
Abi o içip güzellesme hikaye bak bana hala bi degisim yok :LOL: ama sen gel :LOL:
Bu arada bugün çok sevdigimiz :p :LOL: çagdas beyin dogumgünü münasebetiyle çesitli gösteriler ile kutlayacagiz misal havai fisek gösterileri bu arada seyfi beyin bir grup rus revü kiziyla görüstügü haberleri kulagima geldi ;) bunun d1s1nda bira 2.5 tl yani hayati kardesim dedigi gibi herkez ucuza güzellesebilir :LOL:
E gelin yani ii olur biz saat 20:00 dan itibaren ordayiz kaçta baslariz 22:00 gibide baslariz heralde tabii karacigerle ilgili bir sorun yasamassak neyse geli gariii

evet beyler elinize sağlık, cok eglendik gene...
hayatinin de dedigi gibi seyfiyi kutluyoruz.. adam astı artık :) yalnız dikkat ettiniz mi bilmiyorum da mert te time is running outta hata yapmadı, demek ki dün sizn gününüzmüs, ki bu da izleyicilerden belli oluyor...
görüşmek üzere...

Dostlarım elinize, yüreğinize sağlık yine süper bir gece geçirttiniz saolun herkese...Dün de hakkettiğiniz sayıda seyirci vardı umarım hep böyle olur ;) Tüm sınav stresini attık vallahi atmadık diyenin alnını karışlarım.Seyfi beyler yeni amfisiyle şov yaptı :) Mert beyinde bass daki sırrını öğrendik 'Sahnede cips yemek' tek numarası buymuş demek :D Hakan beyin de isteğim üzerine şarkı çalması büyük bir incelikti teşekkürler efenim.Davulcu ya yorum yapmıcam zaten bir makine mühendisinde olması gereken tüm karizmasıyla oturuyodu orda :) Ayrıyetten çağdaşın doğum günü şerefine havai fişek gösterisi gerçekten muhteşemdi kardeşim tekrar doğum gününü kutlarım.İyi ki varsın ;)

dün gece bizi yalnız bırakmayan tüm dostlarımıza teşekkür ederim. süper bir geceydi inanılmaz eğlendim sahnede. benim için bir dönüm noktasıydı. bitter end i en sonunda hatasız çaldım. :LOL: meğer keramet amfideymiş :D:D

çok sağolun sizlerde iyiki varsınız :)

arkadaşlar bu haftaki program tam kesinleşmedi,cumarteside olabilir cuma da... 1hafta için düzensizlik oldu tatil mevzularından :) Yine günü kesinleşince haber veririz burdan...

Arkdaslar her cumartesi oldugu gibi bu Cumartesi'de KARAKEDI'den önce sahnedeyiz ayrica bugün bizim biricik vokalimiz canimiz cigerimiz güzel insan Hakan Bey'in :LOL: dogumgünü :LOL: olmasi münsebetiyle daha da bi neseli olacagiz herkezleri bekleriz.Biz saat 21:00da sahnede olacagiz

Gestapo 28 Haziran Çarşamba günü 20.00 - 22.00 arası Tunalı Biziz'de!!!

Biziz'de ilk defa sahne alacağız ve ufak çapta yıkım yapmayı planlıyoruz :D

Yani uzun lafın kısası,biz eğleneceğiz-eğlenmek isteyenlerde bizi yanlız bırakmasınlar ;)

Chiao!

Hakanımın doğum gününde; bize iyiki doğmuşum bakıınnn dedirten bi performans sergiledi.Eğlendik yine.Seviyorum sizi ey gestapo. Şampanyalarla yıkanasın işalla ömrün boyunca canım benim

Evet bizi haftada 2 gün izlemek isteyenler için extradan bir gün daha :D

Hahahaa bu haberi herkesten önce ben veriyorum:

Gestapo Artık Her Çarşamba 20.00 - 22.30 Arası Tunalı Biziz Rock Bar'da Sahne Alıyor!!!
[MC Donald's ın karşısı]

Bekleriz efendim :)

Birde ayrıca bizi dün destekleyen tüm arkadaşlarımıza teşekkür ederiz. Adlarını sayamayacağım kadar çok değillerdi ama hepsinin adlarını buraya yazamam öyle değil mi :)
Sağolun dostlar...

Hadi bakalım hayırlı olsun..sizide baya özledim be abi ilk fırsatta geleceğim dinlemeye..zaten bi iadei ziyaretin vakti gelmişti..:)grüşmek üzere başarılar dilerim

Geri