Gestapo [Rock] - Ankara

Tapatay demiş ki:
merhabalar...cumartesi çok çooook keyifli bi programdı...smoke on the water ve black night 'da bana da sahnede yer verdiğiniz için teşekkürler.....sizin yüzünüzden sarhoş oldum :(

bu arada ilk çaldığınız şarkıya aşık oldum...kimin nesi kimin fesi bana bi ara iletir misiniz?

abi çok sağol :) sende bizi çok mutlu ettin sahnemize çıkarak,özellikle siz hakanla düet yaparken ben kendimden geçtim :)
dediğin şarkı Starsailor - This Time'dı... Gerçi vokal bey söylemiş ama :D

Bu arada GESTAPO'DA SON DAKİKA!!!
Gestapo olarak bu cumartesi Yolcu'da sahne alamayacağız! Nedenide şu: Bodrum kumsallarında program zamanı sere serpe grupça yatıyor olacağız!!! :D 1 Haftalık tatil bizimde hakkımız ama demi ;)

Kendinize iyi bakın biz tatildeyken... Gelince kaldığımız yerden tam gaz devam edeceğiz ;)

İnsan 1 yazı yazar yazıklar olsun!
Resim koyayım bari... :D

Bu resimde arkada Bodrum Kalesi olması lazımdı ama kapatmış Mert Bey :D

Burdada Mavi Bar'da Badem grubunu izliyorduk...

Arkadaşlar üstümde gördüğünüz yeşil T-Shirti daha yakından görmek isterseniz yarın 21.00 civarı Yolcu Rock Bar'da sahnede olacağım :D

Görüşmek üzere...

Bugün kalamadığım için üzgün değilim desem yalan olur,ama gelecek haftaya hakan'a sözüm var o yüzden el mahkum g.t gardiyan gidicez galiba :LOL: :LOL:

Bugünki muhabbet için ayrıca teşekkür ederim,çok zevk aldım konuşurken...(Ha bu arada kim bu dallama derseniz adı emre olan bi vatandaş :D )

Neyse başarılar dileyelim dayak yemeden kaçıp gidelim...

cumartesi çok eğlenceliydi arkadaşlar...
programınız çok hoşuma gitti burdan bütün turkrock ahalisini gestapoyu dinlemeye haddim olmayarak davet ediyorum. rock'a doyacağınız garanti edilir... ;)

proxx demiş ki:
cumartesi çok eğlenceliydi arkadaşlar...
programınız çok hoşuma gitti burdan bütün turkrock ahalisini gestapoyu dinlemeye haddim olmayarak davet ediyorum. rock'a doyacağınız garanti edilir... ;)

teşekkürler efem bizde pek eğlendik ama sonlara doğru ben biraz fena oldum başım döndü. muhtemelen tansiyonum düştü zaten buna bağlı olarak performansım da farkedilir şekilde düştü. sonlara doğru sürçü nota ettiğim için kendi adıma özür dilerim :oops: görüşmek üzere...

Bal yi,pekmêz yi öyla sahneye çık bana Seyfim :mrgreen: gerçi öyle çıkıyosun sonra seni eve sokamıyoruz sağdan soldan topluyoruz :LOL: 2 ucu boqlu deynek. Ama yinede başının dönmesi tercihimdir :mrgreen:

Özlem,görüşcez ztn Tunç'la konuştum konser flm tarzı şeyleriniz varmış siz gelmesseniz biz çalıcaz kapınızı :)

Sevgili Gecko Sercan amacım nispet yapmak değildi yahu :D Sen şimdi Melatonin konserindesindir salı dmi günLERDEN? Ama yok evdeysende büyük ihtimal büyük dayak yiyeceksin MelatoninciLERDEN :D [Kafiyeye gel ;) ]

DaRkShInE Emre... Sen git rakip grupların konserine daha giiiittt... Görüşecez!!! :twisted: Git la istemiyorum kara listeye alındın,kapıdan giremessin olum Yolcu'ya!! Öyle Hard Rock vokaliyim diye gezmeynen olmuyo :D

Sevgili proxx... Abi biz tanışamadık sanırım seninle ama içimde bi his var yakında tanışacaz :) Güzel düşüncelerini burada bizimle paylaştığın için teşekkür ederim&ederiz...

Eveet yazımın sonuna gelmişim... Biziz yazıyo bu arada Gestapo grubu elemanlarının altındaki imzada dikkatimi çekti. Biziz programımıza Biziz'in tadilatta olmasından dolayı kısa bi süre ara verildi. Sonradan Biziz'e gidip tadilatta olduğunu görüp bana küfürlü msjlar yollamayın! :evil: Geçen sayfada büyük puntolarla yazdım 8) "Haa neden duruyor o zaman orada :? " derseniz cevabım şudur: Zengin görünsün... ;) Neyse son diyeceğim şudur çok geyik yaptım arada böyle oluyor [En azından kendimi biliyorum buda takdire şaayan olmalı :roll: ] : Kendinize iyi bakın

CaGDaSH demiş ki:
DaRkShInE Emre... Sen git rakip grupların konserine daha giiiittt... Görüşecez!!! :twisted: Git la istemiyorum kara listeye alındın,kapıdan giremessin olum Yolcu'ya!! Öyle Hard Rock vokaliyim diye gezmeynen olmuyo :D

Ya biladerim,hard rock vokaliyim diyen kim sana,ben kendi halinde bir vokal parçasıyım :)

Muahzauhzau kapıdan giremezsek bacadan gireriz,bizde alternatif bol ;) Söz verdik geliyoruz dedik ya tamam yahu bir insan evladının(hoş,ben ondan da şüpheliyim ama :) ) üstüne bu kadar gelinmez ki yahu...

Neyse uzun lafın kısası,cumartesi günü ağırlık(sözcüğü başka tarafa çekmeye uğraşmayınız,yeteri kadar sündürülmüştür zamanında :) ) size verilecektir,ötesine berisine karışmayınız efem :) 8)

bu ne abi böle fotolar konmuş insanın canı çektirilmiş falan :) neyse tatil yapmanız büyük kazanç umarım daha iyi yerlere gelirsiniz..

başarılar beyler...

Evet,efenim geldik pek bi eğlendik(kendi adıma konuşuyorum(evet,çoğul konuşuyorum şizofrenim kardeşim hayret bişi :LOL: ))

Ben özellikle should i stay,should i go'da ve sahneye çıkmam münasebetiyle smoke on the water'da çok eğlendim(tekrar teşekkür ederim 6 aydır sahne yüzü görmüyordum bi tarafıma inecekti vallahi(bu arada düet süperdi tekrar teşekkürler :LOL: (tarih tekerrürden ibaret kardeşim napayım yani :LOL: )))

Bu arada neden bu şekilde saçmalıyorsun derseniz,içkiliyim normaldir derim normal olarak...

Neyse,kara listeden adım silinmiştir umarım bu hareketimden sonra(bu arada çağdaş kalayı döşemeye çalışma,olay b.qa kaçmasın :LOL: :LOL: )

Hadiyin bakalım gençler başarılarınızın devamını dileriz ailecek...

Selam arkadaşlar ;

Çağdaş'cığım sana özellikler selamlar bi buluşma vs plan program piknik :D olursa bana da haber verin demiştim ne adamsınız ya illa programına gelip kafa mı atalım :D

Görüşürüz :)

RunRabbitRun demiş ki:
19 Ağustos 2006 cuma günü çıkacak olan Anycra Gazetesi'nde haberiniz yer alacak arkadaşlar küçük bir bölümde fotografınızla beraber.

haberiniz olsun :)

Emine teşekkürler hatırlattığın için :) Gazete dün elimize geçti. Sevimli bir haber olmuş...
Ayrıca onca foto çektiler,kahretsin o kadarının içinden benim %50sini kapladığım fotoyu koymuşlar :roll: 8) Neyse tabi herkes mutlu oldu bu durumdan hem gazete tirajını arttırır hemde Gestapo gönüllere ün salar :LOL: Kendimi kullanılıyormuş hissetmeme rağmen sesimi çıkarmadım,herşey Gestapo için :D

ges-tapo demiş ki:
cagrson demiş ki:
vayy gestapoya bak,gazetelerde falan da cıkıyorlar artık..siz bizi tanımassın artık :))
haydi beyler dikkat edin kendinize hoşçakalın...
Sen kimsin bilader :p :LOL:

Türkçeyi doğru kullan hem sen kimsin kardeşim? :roll: :mrgreen:
[Bide azar çekmiş bakar msn :D]

Bronx demiş ki:
Selam arkadaşlar ;

Çağdaş'cığım sana özellikler selamlar bi buluşma vs plan program piknik olursa bana da haber verin demiştim ne adamsınız ya illa programına gelip kafa mı atalım

Görüşürüz

Yahu Mert sen ne meşgul adamsın cebine de ulaşamıyoruz ne zaman arasam meşgul... (Adamla işi olan Nedjimaya gidiyo :D) Sonra geliyosun benim mekanımda bana fırça atıyosun :x Ama az kaldı!! Kırmızı hattı çektiriyorum yatak odama o zaman daha rahat konuşuruz ;) :LOL: Yada 60dksı 5kontöre geçelim :LOL:
Bu arada gelme lafı açılmışken Fahri kaçağınıda kulağından tutup getirsene bigün,iade-i ziyarete gelir insan 1 demi? :evil:

Yine çok geyik yaptım kahretsin :? Neyse görüşürüz millet ben tekrar azana kadar... ;)

mrbb

gestapoyla bi konserde if sanırsam beraber calmıştık.
bi de yolcuda izlemiştim onlarıııı...
ççooookkkkkkk çççooooooookkk keyifli ve eglenceliydiii...

basarılarınız devamı arkadaslarrr.
selamlar;)

Geri