Gestapo [Rock] - Ankara

'' çaadaaş yawrem noloor affet beni gelemedim ühü die atlıycaktımki vazgeçtim :LOL: İYKİ GELEMEMİŞİM be canım..kısmetse zamanı vermediim zamanlarda :p dinlemek üzere !!!biramıda isterim!!!ketomuda getirrim (keto duyarsa vurmasın 8O :? ) :LOL: :LOL:

senem sen zaten ne musiki topluluğuna geliyosun nede konserlere bu böyle daha ne kadar gidecek bilemiyorum :roll:
neyse affettim şimdilik,bu arada iyiki ağlayarak atlamamışsın :LOL:
neyse geliş zamanını sürprüz yımırtanın içindeki oyuncak gibi merak ediyorum,geldiğinde de biran hazır ;) ketomuzu da getir tabi bu arada,o da içsin,hasret kaldı garibim zaten ramazandan beri...

birde yawrum hayatime burdan teşekkür etmek istiyorum,önceden edecektim teşekkürü ama bu zamana kısmetmiş... programlarımızda bizleri yanlız bırakmayan herkese çok teşekkürler ama hayatinin ayrı bi yeri var,canavar bateriste bizi hiç yanlız bırakmadığı için gestapo ailesi adına ve ben CaGDaSH olarak kendi adıma teşekkür ediyorum...

sevgili kardeşlerim,
uzun zamandır gelemiyodum, dün geldim çokta mutlu oldum..çünkü yalının gruba uyum sağladığını görmek beni çok mutlu etti, inşalla gittikçe yükselecek gestapo,artık kendinden daha emin bi grupla karşılaştım dün..

beni sahneye davet ederek yaptığınız jesti hiç unutmayacağım, zira kazadan sonra -ki bu 7 ay demek :D - ilk kez sahneye çıkmak ve özellikle sizinle beraber çalmak büyük keyifti benim için..

bide unutmadan sizi şöle iyi bi kalaylayacaktım ama kısmet olmadı :D sizi keyif yapın diye mi ortak ettik stüdyoya lem, çalışmıyo görürsem bidaha alırım anahtarınızı ona göre.. :D

görüşmek üzere, kalın sağlıcakla..

Arkadaşlar gene çok eğlendim,walla elinize ağzınıza sağlık ,bu arada Sercan'ın da dediği gibi Yalın gruba çok iyi oturmuş şu anda,tonları ve hepinizle uyumu tam olmuş;
yeni şarkılar bekliyoruz arkadaşlar mümkünse şöyle en 80'lerinden olsun :)

Gecko demiş ki:
sevgili kardeşlerim,
uzun zamandır gelemiyodum, dün geldim çokta mutlu oldum..çünkü yalının gruba uyum sağladığını görmek beni çok mutlu etti, inşalla gittikçe yükselecek gestapo,artık kendinden daha emin bi grupla karşılaştım dün..

beni sahneye davet ederek yaptığınız jesti hiç unutmayacağım, zira kazadan sonra -ki bu 7 ay demek :D - ilk kez sahneye çıkmak ve özellikle sizinle beraber çalmak büyük keyifti benim için..

bide unutmadan sizi şöle iyi bi kalaylayacaktım ama kısmet olmadı :D sizi keyif yapın diye mi ortak ettik stüdyoya lem, çalışmıyo görürsem bidaha alırım anahtarınızı ona göre.. :D

görüşmek üzere, kalın sağlıcakla..
Aman Sercan'ın hiç öyle 7 aydır sahneye çıkmamış gibi durmuyordun o sahnede bile :twisted: hop hop zıplıyordun bir kez daha bana seni izlemenin ne kadar eğlenceli olduğunu hatırlattın yakında seninde konserlerin olduğunu biliyorum ve seni orda da yanlız bırakmayacağız ya bide bişi dicem harbiden Gryllus'u çok özledik en kötüsüde şu an don't cry'ı dinliyorum :cry: en yakın zmaanda sizden bu parçayı dinleyeceğim en kötü stüdyonuzu basarım :LOL:
Bu arada stüdyo demişken Sercan'ım işte fırsat olmuyo okul fln filan demeyi çok isterdim ama bunlar çok tembel :LOL: :p bu hafta 4 haftanın acısını çıkaracağız merak etme sen çoşa geldik 6 yeni parça ekleniyor bu hafta bunu da bu vesile ile bunu da duyurmuş olalım...
darklethe demiş ki:
sober çalın aboneniz oliim canlarımm :LOL: :LOL:
Bunlar bilmez Tool'u ama söz veriyorum eğer bu hafta gelirsen schism çalarım :p
Misery demiş ki:
Arkadaşlar gene çok eğlendim,walla elinize ağzınıza sağlık ,bu arada Sercan'ın da dediği gibi Yalın gruba çok iyi oturmuş şu anda,tonları ve hepinizle uyumu tam olmuş;
yeni şarkılar bekliyoruz arkadaşlar mümkünse şöyle en 80'lerinden olsun :)
Yok sana 80'ler daha ocak başına gitmedik ne yüzle 80'ler den parça istiyorsun :LOL: :LOL:
Şaka bir yana Soyhan cidden şu ocak başı işini ben yakında organize edeceğim ;)
Bunun dışında dün gerçekten çok eğlenceli bir geceydi grupta herkezin yüzü inanılmaz derecede gülüyordu bu inanılmaz neşeli bir gelişmeydi bunda şüphesiz ki Yalın'ın performansı oldukçca etkili oldu çünkü yalın Sercan'ın ve Soyhan'ın da belirttiği gibi artık gruba tam anlamıyla oturmuş durumda bundan sonra karşınızda çok daha iddialı bie Gestapo olacak arkdaşlar bundan kimsenin şüphesi olmasın.
Saygılarımla....

cevap yazacak zamanim olmamisti boyle bakip cikabildim ancak cumartesinden sonra...

sercan, cok tesekkurler guzel yorumlarin icin gercekten her ne kadar daha once izlememissemde Gryllus u insallah ilk performansinizda orda olcam, ayrica unutmadan beraber calmaktan her ne kadar zevk alsamda senden (ve dolayisiyla mertten) cok ozur diliyorum hakkaten monitorlerden sesim cok acikti, kendini duymadan calmaya calismak ne kadar kotu birsey bildigimden, tekrar 2nizdende ozur diliyorum, kıstırcam sonraki performansta;)

ayrica soyhan sana da ayrica cok cok tesekkur ederim, verdigin kucuk tuyolar icin, valla boyle sayenizde daha iyi bir gitarist olcam zamanla, tekrar tesekkurler hem verdigin bilgiler hemde bizi yolcuda yalnız bırakmadigin icin..

ayrica gestapo forum ortaminda da soyliyim bakin insanlar daha cok 80ler, hard rock filan talep ediyor, karsiliksiz birakmayalim dimi;) soyle ikinci yarimiza birkac takviye yapalim, gerci yolda gelenler var da=)

cagdasim o ne karizmadir ya valla kız olsam bilemiyorum artik... eheh;)

schism istemem SOBER isterim!!! çağdaş bi el at yawreemm!!! Vokal arkadaşın sesi çok güsel :LOL: süper sölüceene eminim ..e hade be ya..ayıp edion sober ne demek çalarıs desenize!!!! :roll: :LOL: :LOL:

deepfloyd demiş ki:
cagdasim o ne karizmadir ya valla kız olsam bilemiyorum artik... eheh;)

la bende 10 tane olsa sana 1 tanesini vermezdim :mrgreen:

darklethe demiş ki:
schism istemem SOBER isterim!!! çağdaş bi el at yawreemm!!! Vokal arkadaşın sesi çok güsel :LOL: süper sölüceene eminim ..e hade be ya..ayıp edion sober ne demek çalarıs desenize!!!! :roll: :LOL: :LOL:

yaw senem gözünü seveyim bizim toollan ne alakamız var :roll: hayır az da olsa dinledin(!) dinlemesen içim yanmayacak... :LOL:
üşenmedim dediğin şarkıyı dinledim,bizim o güzel sesli vokal söyler mi onu hayır alakasız bizim playlistle de... ama madem söylememi istedin ayıbediyon "çalarız ne demek" varsa öyle başka garip(!) isteklerin söyle çalarız biz :D

:arrow: Bu arada sevgili takipçilerimize bu hafta (yani yarın) yeni şarkılar sunacağız,bu hafta biraz 80ler pop ekledik haftayada inşallah programlarımızdaki meşhur 2.yarımız için şöyle en gazından Metal&Hard Rock kastıracağız :idea: Mesela 1-2 tüyo vereyim Helloween olabilir,belki Van Halen belkide Deep Purple... ;)

:arrow: Gelecek olanlarla yarın Yolcu'da 21:00 civarı görüşmek üzere efendim,sağlıcakla kalın...

vokal arkadaş burnunu azcık aşşa indirebilse onada soracaktık ama her sahneye çıkan dev zannedio kendini galiba önyargısının temellerini attık arkadaşın hiçte hoş olmayan tavrıyla!! ;) 8 yaşından beri farklı kulvarda sahnedeyim!! ama kimseye dönüp arkama bakmayacak kadar küçültücü hareketler yapmadım!! çağdaşım canım varol arkadaşım..dinlediin için teşekkürler ..ben gayet beenmiştim vokal arkadaşımızın sesini ama sesle bitmiomuş herşey .. cts günü sahneden takıldıımız arkadaş başka birgün yolda bizim bizim samimiyete güvenerekten ''sober isteriz'' die seslenmemize kim bu salaklar der gibi arkadaşına bakış atıp mimik verip koşarak ayrılcak kadarda anormal davranışlara sahip bi kardeşimiz!! kaç yıldır show dünyasında arkadaş? benimsemiş her bi haltı..

dier grup elemanlarından çok özür diliyorum ama dinleyicinin eleştirme hakkı vardır galiba..sadece ses e bakmıoruz biz insanlar ;) ilgilenen isteğimi dikkate alıp yanlış bi istekte olsa üşenmeden dinleyen herkese teşekkürler..

sizede vokal arkadaş .. dumurluğu malca tattık sayenizde :LOL:

Metal&Hard Rock kastıracağız Mesela 1-2 tüyo vereyim Helloween olabilir,belki Van Halen belkide Deep Purple...

demissin bize hic calmiyorsunuz cagdas beyyyy..
gecen hafta vasıta nedeniyle erken kactim.haftaya biraz daha durmaya kasacagim.
operim epinizi..

ha unutmadan daghana soylemeyi unuttum.zilleri cok kiyak,cok sekil geliyo kulaga mikrofon olmamasina ragmen ;)

Ee Kerem Bey geliyorsunuz da 2.yarıya kalmıyorsunuz ki :)
Sen kal 1 hafta bizim 2.yarıya,bak ben o şarkıları sana nasıl yolluyorum ve hatta sana bir aşık edasıyla bakarak çalıyorum ;) :p
Hard Rock çalarken yapıyor olacağım bunu farkettiysen :lol

Bizdende size öpücükler efendim,kendinize iyi bakınız...

Selamlar efendim. nasılsınız iyimisiniz. programlarınıza bi ara damlamak isteriz yine bizim program öncesi. Bu arada vokalistinizle görülecek bir hesabımız var. :D Kendisine vermemiz gereken çok önemli bir belge elimizde. Söyleyin gelsin alsın. :) Görüşmek üzere. Kendinize iyi bakın iyi sahneler.

darklethe demiş ki:
vokal arkadaş burnunu azcık aşşa indirebilse onada soracaktık ama her sahneye çıkan dev zannedio kendini galiba önyargısının temellerini attık arkadaşın hiçte hoş olmayan tavrıyla!! ;) 8 yaşından beri farklı kulvarda sahnedeyim!! ama kimseye dönüp arkama bakmayacak kadar küçültücü hareketler yapmadım!! çağdaşım canım varol arkadaşım..dinlediin için teşekkürler ..ben gayet beenmiştim vokal arkadaşımızın sesini ama sesle bitmiomuş herşey .. cts günü sahneden takıldıımız arkadaş başka birgün yolda bizim bizim samimiyete güvenerekten ''sober isteriz'' die seslenmemize kim bu salaklar der gibi arkadaşına bakış atıp mimik verip koşarak ayrılcak kadarda anormal davranışlara sahip bi kardeşimiz!! kaç yıldır show dünyasında arkadaş? benimsemiş her bi haltı..

dier grup elemanlarından çok özür diliyorum ama dinleyicinin eleştirme hakkı vardır galiba..sadece ses e bakmıoruz biz insanlar ;) ilgilenen isteğimi dikkate alıp yanlış bi istekte olsa üşenmeden dinleyen herkese teşekkürler..

sizede vokal arkadaş .. dumurluğu malca tattık sayenizde :LOL:

aman tanrıııımmmmm. :cry: bu, "ya istediğinis tool ossun çalaruk, sooleris onu da..." dedirtme politikası mıdır anlayamadım? :D

maalesef sahneye çıkmanın bir çeşit iddia olduğunu düşünüyorum. bu, tevazudan uzak birtakım hareketler olarak da addedilebilecek, ego tatmini vak'asıdır. sahnede olan vokalin, gitaristin, bateristin, bas gitaristin, yaptığı takdirde, üzerinde hoş durmadığı kesinlikle söylenemeyecek hareketlerdir bence; sahnedeki grubun yaptığı yapacağı her hareketin, muhatap olan kişinin kişiliğine tecavüz söz konusu olmadığı sürece mübah olduğunu düşünenlerdenim. zira böyle düşünmeyen, bu tip bir iddiası olmayan kimselerin de sahnede bulunmalarına anlam veremiyorum,veremem de...ha kimileri bunu dile getirmez, göstermez, bunu göstermenin de yanlış olduğunu düşünebilir o ayrı. ama sokakta kolundan tuttuğumuz her adamın şarkı söyleyemeyecek ya da herhangi bir enstrüman çalamayacak olması da içinde bulunduğumuz-bulunacağımız tavrın haklılığını kanıtlar bence. neticede belli donanımları ortaya koyarak şov yapıyoruz ve sahnede olan, gerçek karakterlerimizden uzak başka birileri, çok da ciddiye almamak gerek. ;)
ne var ki ben böyle bir durumla karşılaştığımı hatırlamıyorum. niyetim inkar diil ama yani beni bi yerde gördün, benden samimi bir şekilde tool istedin ve ben de arkadaşıma dönüp kim bu salaklar dercesine mimik attım :!: :!: :!: 8O kesinlikle böyle bir olay yaşamadım yani sokakta benden tool istediğini hatırlamıyorum maalesef. karıştırıyor olabilir misin ya da resetlemem gerek kendimi eğer beni sahne dışında herhangi bir yerde görüp benden böyle bir isteğin olduysa ve ben de böyle bir eşeklik yaptıysam özür dilerim. ama vallahi billahi tallahi ole şeyler yapmam ben tanıyanlar bilir. :roll:
8 yaşından beri "farklı kulvarda" sahnede olup da bazı şeylerin dayatmaya varan tatlı ısrarlar yoluyla yaptırılamadığının farkında, olgun bir müzisyen olduğunu ümit ederek seni kıracağımısa kafamısı kırarıs diyorum...söz vermeyerek 1 bukle sober olmasa da yine bi tool çalalım sana ama bu hafta deil... :D

pod-xt demiş ki:
Selamlar efendim. nasılsınız iyimisiniz. programlarınıza bi ara damlamak isteriz yine bizim program öncesi. Bu arada vokalistinizle görülecek bir hesabımız var. Kendisine vermemiz gereken çok önemli bir belge elimizde. Söyleyin gelsin alsın. Görüşmek üzere. Kendinize iyi bakın iyi sahneler.:LOL:

ooo emanet geldi sonunda haa? :) en yakın zamanda alayım onu da dinleyeyim bi güsel... :D

ya yapmayın hocam hakan'ı bir seneyi aşkın süredir tanırım, ve şimdiye kadar izleyeni aşağılayıcı bakışına hiç denk gelmedim... senem yanlışın olmasın ya :) sana öyle gelmiştir bence...
kimin ne kadar sürede sahnede kaldığı, ne kadar iyi söyledigi bir yana,dedigin gibi sahne de duran kişinin izleyiciye yansıttığı elektriğin tartışılmaz bir önemi oldugunu, 8 yaşından beri farklı kulvarlarda sahneye cıkmış biri olarak bilirsin...
benim sizin gibi uzun yıllardır sahne tecrübem yok, 10 yıldır bara gidip farklı grupları dinlemişliğim de yok, ama 3 senedir çok fazla grup izledim.. çok ciddi ve samimi bir şekilde söylüyorum ki, dinler dinlemez içimin ısındığı nadir grupların başında gelir ki bunda tüm grup elemanlarının etkisi olmuştur...
sakın bunu bir savunma olarak algılama lütfen sadece söylemek istedim.kabul eden olur etmeyen olur saygı duyarım...
kolay gele beyler, iyi programlar dilerim size de...
hoşçakalın...

gestapo bugün çok iiydi :LOL: :LOL: peki diip fazla deşmiorum olayı o halde .bende eminim diim ozmn ;) ayrıca farklı kulvardan kastım senin anladıın diil sanırsam :p ben müzikle uğraşmıorum tiyatrocuyum ..yanlış anlayıp tırnaklancak bi kelime diil o ;)

sevgiler arkadaşlar..

Geri