Gestapo [Rock] - Ankara

öf hakkaten cok kotu oldu:( saat 17:40 ta sinavim var 2 bucuk saat kadar, sanki ozellikle ayarlanmıs ben cıkamiyim diye... bu aksakliktan dolayi tum grubumdan forum huzurunda tekrar ozur diliyorum her ne kadar elimde olmasa da... Ayrica ben olmasam bile cagdas var aslandir o idare eder beni;( keske bende olabilseydim ama neyse cumartesi telafi ederiz=) sınavda olsam da bir parcam if te olcak, biliyorum cok duygusal oldu, ama elimde olmayan sebeplerden dolayi yari yolda birakmak, bir aksam icin bile olsa, uzuyor beni... oh icimi de doktum, bol sans sizlere ;...)

evet evet evet her cumartesi kaçırmayı başarsam da bu cuma if de yakalayacağım sanırım ama büyük tehdit var bu konuda gelmeyen kötü bişi olsun diolar heheheh :twisted:

bugun if e anca sonuna denk geldim perfonmansızın, yinede guzeldi.. ilk defa izledim, sanırsam yolcuda cikiyomussunuz cumartesileri, fena bi grup degil gibisiniz, yani en kısa zamanda gelip izliycem sizi adam gibi ondan sonra yaparim kesin yorumlarimi.. sadece bascınızı cok sevmedim ne o oyle iri yarı, kabarik sacli filan hic olmus mu, yakismismi hic... cık cık cık...=)))

Yaw arkadaş ya bu interneti herkes kullanmamalı neden diyeceksiniz arkadaşım senin yaşın kaç başın kaç ne bilisunda ne yorum yapıyosun ayrıca kel olmandan dolayı güzelim saçlarımı kıskanıyosun he ama sen dur delikanlıysan Yolcu'ya gel de boyunun ölçüsünü görelim tam saat 21:00 da orda olacağım

KIÇIMIN KILI! demiş ki:
bugun if e anca sonuna denk geldim perfonmansızın, yinede guzeldi.. ilk defa izledim, sanırsam yolcuda cikiyomussunuz cumartesileri, fena bi grup degil gibisiniz, yani en kısa zamanda gelip izliycem sizi adam gibi ondan sonra yaparim kesin yorumlarimi.. sadece bascınızı cok sevmedim ne o oyle iri yarı, kabarik sacli filan hic olmus mu, yakismismi hic... cık cık cık...=)))

:roll:

ay burdan da bi tesekkür edeyim ;) şöyle yalın'lı bi gestapo'yla bi daha yaparız artık güzel bi konser... çok sağolun çocuklar. çok güzeldiniz. başarılar...

Eski gitaristiniz dolayısıyla tanıştığım güsel insanlar, ne yapıosunuz? konserler fln coşmuşsunuz yine, orda olmak isterdim, seyfiyi kaybetseniz de beni kaybetmediniz, :LOL: sizleri çok seviyorum, öpüyorum kocaman kocaman, Ankara'ya olurda yolum düşerse yine izlemek isterim sizi...
kendinize iyi bakın...
mucx mucx... ;) 8) :D

leylaa...

Arkadaslar dunku konserde bulunamadık yav malum sınavlar..Hepinize cok sevgiler birgun programınıza gelicez topluca Golge Lekesi olarak burada soliim de soz vermiş oluum :)

arkadaşlar cuma günü if te olan konseriniz güzeldi tebrik ederim keşke gitaristinizde gelseydi :) tebrik ederim umarım sizi daha iyi yerlerde görürüz
not : sizi sahnede 2 kez izledim ve vokaliniz bayaa iiymiş arkadaşlar böle bi adamı kaçırmayın derim :)
sevgiler

If'teki performansınızdan dolayı;
mülayim davulcu dağhanıma, pedalların efendisi olma yolunda ilerleyen sempatik basçı mertime, tek gitar dağları deviren malmsteen çağdaşıma, yükselen yıldız ultra mikrofonik ses hakanıma teşekkür ediyorum (yalıncım senide bu teşekkür listesinde görmek istiyorum bundan sonraki konserde :))

başarılar..

C.tesi günkü desteğinizden ötürü teşekkür ederim arkadaşlar çok sıcakkanlısınız :D Ayrıca sizin programınıza kalamadım nedeni biraz özel sonra anlatırım öpenzi ;)

Levantine demiş ki:
heheheeh ben çok eğlendim çok beğendim hatta takdir ettim.çokk başarılar :) :twisted:
Aman efenim teveccühlerinize layık olmaya çalışıyorus :LOL:
bhrky demiş ki:
ay burdan da bi tesekkür edeyim ;) şöyle yalın'lı bi gestapo'yla bi daha yaparız artık güzel bi konser... çok sağolun çocuklar. çok güzeldiniz. başarılar...
Bahar biliyorsun sınavlarım münasebtiyle sizleri fazla dinleymeedim fakat girişte söylediğin why do you love me isimli güzide eser benim nedenini bilmediğim derecedde sevdiğim bir parçadır artık stüdyolarınızı 2 parça yüzünden basıcam haberiniz olsun :LOL:
-minefield- demiş ki:
Eski gitaristiniz dolayısıyla tanıştığım güsel insanlar, ne yapıosunuz? konserler fln coşmuşsunuz yine, orda olmak isterdim, seyfiyi kaybetseniz de beni kaybetmediniz, :LOL: sizleri çok seviyorum, öpüyorum kocaman kocaman, Ankara'ya olurda yolum düşerse yine izlemek isterim sizi...
kendinize iyi bakın...
mucx mucx... ;) 8) :D

leylaa...
Bak işte ben kızı çok severim ya leyla ne diim ben sana elbetteki birbirimizi kaybetmicez öle yolum düşürse lafını flaanda kabul etmiyorum elbette ki yolun düşcek :twisted: düşmezse ne olacağını biliyorsun :twisted: bunun dışında bak gelirsen söz sana papaz eriği alcam ne kadar sevdiğini bilirim ;) irtibatı koparmayalım leyla ;)
DeRiN_Su demiş ki:
işinizi prof. yapıyorsunuz
ayrıca herbiriniz çok sempatiksiniz
beni kendinize bağlıyorsunuz sanırım bu da yeterli
basarılarınızın devamı diliyorum
Çok teşükkür ederiz efenim sempati konusunda gruba çok şey kattığımı biliyorum :LOL: :LOL: :LOL: yok yok hepimiz ayrı ayrı çok sempatiğizdir :LOL:
Romi demiş ki:
Arkadaslar dunku konserde bulunamadık yav malum sınavlar..Hepinize cok sevgiler birgun programınıza gelicez topluca Golge Lekesi olarak burada soliim de soz vermiş oluum :)
Bekleris efenim valla hastenelerde olmasa görüşemiyeceğiz :LOL:
umarım artık daha güzel yerlerde karşılaşırız.
mavisakal20 demiş ki:
arkadaşlar cuma günü if te olan konseriniz güzeldi tebrik ederim keşke gitaristinizde gelseydi :) tebrik ederim umarım sizi daha iyi yerlerde görürüz
not : sizi sahnede 2 kez izledim ve vokaliniz bayaa iiymiş arkadaşlar böle bi adamı kaçırmayın derim :)
sevgiler
Teşekkür ederis efenim ayrıca nie kaçsın çocuk biz o kadar korkunçmuyuz? :LOL: :LOL:
Gecko demiş ki:
If'teki performansınızdan dolayı;
mülayim davulcu dağhanıma, pedalların efendisi olma yolunda ilerleyen sempatik basçı mertime, tek gitar dağları deviren malmsteen çağdaşıma, yükselen yıldız ultra mikrofonik ses hakanıma teşekkür ediyorum (yalıncım senide bu teşekkür listesinde görmek istiyorum bundan sonraki konserde :))

başarılar..
Sercanım çok teşekkür ederis efenim ama ben sana küstüm abi o gitarı aldıktan sonra bana nie çalmam için verdin :twisted: madem verdin o zmn nie bida göstermiyosun :twisted: o nası güsel bi gitar :twisted: off sercan offf valla VİCTORİA(sanırım yüce zatın ismi buydu)ile mutluluklar koçum ama gitar kardeşime çok yakışmış onu da demeden geçemiyeceğim bu arada bir organizasyon nasıl sorunsuz yapılır nasıl kar amacı güdülmez vs vs gibi pek çok konuda insanlara örnek olcak kadar başarılı bir organizasyon gerçekleştridiniz sercanım teprik ederim yani.
Bronx demiş ki:
C.tesi günkü desteğinizden ötürü teşekkür ederim arkadaşlar çok sıcakkanlısınız :D Ayrıca sizin programınıza kalamadım nedeni biraz özel sonra anlatırım öpenzi ;)
Grup adına konuşuyorum:aman abi nolcak :LOL:
GaRReZ demiş ki:
Arkadaşlar cuma gecesi ifte çok iyiydiniz.
Gerçekten çok çok uyumlusunuz. Tebrik ediyorum hepinizi.
Yolunuz açık olsun...
Sevgiler :metalhead
Çok sağolun uyum zaten bizim grubun göbek adıdır :LOL:
Bunun dışında yaptığınız yorumlar çok güzel arkadaşlar bir kez daha herkese teşekkür ederiz.Bu arada Cuma günkü organizasyonda ve cumartesi günkü organizasyonda emeği geçen herkese ayrıca teşekkür ederim.Biraz uzun yazdım sanırım 2 gün kadar daha internete bağlanamayacağım ayrıca yaklaşık 3 saat sonra uluslararısı iktisat isimli anlamsız dersin sınavına gireceğim(yada o bana girecek :LOL: )bunun için biraz acele yazdım ayrıca beynim ambale(bu kelimeninde nobran etkisi yaratması dileği ile :p ) olmuş durumda yanlış bir şey yazdıysam affalo herkese kucak dolusu öpück sevgi vsvsvs
Saygılar.

Geri