Kehanet (Heavy Metal) - Ankara

Future World güzel şarkıdır:)Bir gün dinlemek isterim.Endorphine ' den sonra Melatonin ilede aynı sahneyi paylaşırsak dediğin gibi :)

afis8xd.jpg

Bu arada Tobb şenlikleri çadırlı olacakmış.25 milyona gidip çadır kiralayıp 3 gün çadırda kalıp şenlik eşliğinde eylenebilirsiniz :) Biz bi Kehanet çadırı kurucaz mesela :D Çadırda beste bile yaparız :p

onuda tekrar hatırlatayım.

10 Mayıs Çarşamba Abes - Kehanet - Aylin Aslım @ Tobb Etu Bahar Şenlikleri

Sanırım 17:00 civarında ilk grup abes sahnede olacak devamındada kehanet ve aylin aslım...Herkesi bekliyoruz ;)

Diğer konserin reklamıda heryere yapılmış http://www.rock-station.org/ ;)

Sizi geçen sene dinlemiştim.Tahminime göre baya bi gelişmiş durumda olması lazım grubun.Yakın bir zaman içerisinde tekrar izlemeyi isterim.Başarılar...

_KehaneTEmre_ demiş ki:
Bir de ipucu:rfrpcohfyieoep

Bu şarkı bundan sonraki tüm Kehanet konserleri için geçerli :D

İlk bilenede ilk konserin giriş ücreti artı bira benden :) Hadi bakalım Caner efendi göster hünerlerini:D

Sevgiler & Saygılar...

fire of prophecy galiba emre?? :roll: ;) (kusura bakma caner :) )

fulya_m_o_r demiş ki:
_KehaneTEmre_ demiş ki:
Bir de ipucu:rfrpcohfyieoep

Bu şarkı bundan sonraki tüm Kehanet konserleri için geçerli :D

İlk bilenede ilk konserin giriş ücreti artı bira benden :) Hadi bakalım Caner efendi göster hünerlerini:D

Sevgiler & Saygılar...

fire of prophecy galiba emre?? :roll: ;) (kusura bakma caner :) )

Ahahah Fulya'cım sen msn de ben şarkıyı dinlerken görmüşsün kesin :LOL: Neyse olsun sen zaten gelince ben dediğim gibi sürpriz ;)

İpucununda bi anlamı kalmadı zaten ama bi hata var.

Şarkının adı Prophecy Of Fire .Kehanet bestesi oluyor kendileri.;)

Komik bir olay oldu , Tobb Etu Universitesi'ne 10 Mayıs ' da bir bakan geleceği için canlı müzik yapılmasını istemiyorlarmış :D 10 Mayısda konser falan yok :)

Neyse belliydi böyle birşeyler olacagı...
14 üne bekliyoruz artık kafa koparmacılık oynamaya :metal

_KehaneTEmre_ demiş ki:
Komik bir olay oldu , Tobb Etu Universitesi'ne 10 Mayıs ' da bir bakan geleceği için canlı müzik yapılmasını istemiyorlarmış :D 10 Mayısda konser falan yok :)

Neyse belliydi böyle birşeyler olacagı...
14 üne bekliyoruz artık kafa koparmacılık oynamaya :metal
Yok artık ya daha neler :roll:
Sanırsam birileri 14'üne AKUT'u çağırsa iyi olacak zira mekan yıkılacağa benziyo :metalhead
Emrecim şafak 10 :D

Seyirciye fatality çekmek gibi bir iddiamız yok o işi daha iyi yapan arkadaşlar var :D 14 mayıs güzel olacak o ayrı (ah bi de 15 inde proje sunacak olmasam :) )

Kehanet'i yaklaşık 4 aydan beri takip ediyorum ve Ankara'daki çok sağlam gruplardan olduğunuzu düşünüyorum.Süpersiniz sololar filan harika sonuna kadar sizi destekliyorum bravoooooo... :D

Ya bide şu an washburn kullanıyorum ama deiştiricem ne öneririsiniz ilter ve emre hııı ?mesela siz ibanez kullanıyosunuz dimi? veya jackson mu meselaaa öneririsiniz ? bişi söleyiinn alooo washburn artık istediimm ses vermiyooooo deiştircem bu iki haftada yaa acil yardımmmm :( tremolo kollu bişii önerin ilter emre hadi yawwww :D

_Blackheim_ çok teşekkür ederiz güzel sözlerin için :) Kim olduğunu çıkaramadım ama Kehanet ile ilgili olmayan konularda ki sorularınızı özel mesaj ile halledersek sevinirim. ;)

Geri