DeepFocus (Alternatif/Rock) - Ankara

bütün konserlerinizde yanınızda olmaya çalıştım ama bu seferkine gelemeyebilirim ama oldukça iyi bi performans çıkaracağınızdan eminim bu seferki cidden süper olucak diye düşünmekteyim yani siz kendiniz bu kadar eğlenirken insanların eğlenmemesi pek mümkün değil gibime geliyo görücez bakalım; ya aslında bu konser kaçmazdı ama gelsem mi napsam ya... neyse başarılar ( bu arada bu da size bunca aydan sonra ilk yorumum umarım devamı gelecek)

aman kimler bize yorum yapmıs irem hanım sizi buralarda görmek bizi cok sevindirdi yani en azından beni gel konsere sen kac gel hiç bişey olmaz güzel olcak

cocuklar gibi eglenicigiz

evet arkadaslar if konseride geride kaldı gerçekten sahnede grupca cok eglendik iyi performans gösterdigimizi düşünüyorum özellikle arif bu konserde gerçekten cok iyidi otcan bi kac kere sahnede bana omuz attı calamadım:) onun dısında küçük minicik hataların dısında gerçkten iyi bi konserdi

bizi bekleyip dinleyen herkese ve grup arkadaslarıma burdan teşekkür ediyorum gelicek konserlerde bulusmak üzere

bu arada üşenmedigim bi zamn grubun hucüm kayıtlarını foruma koycam:)

ilk yorumlardan biri de benden gelsin madem şimdiye kadarki en iyi sahne performansınızdı bence. biz de sahne önünde en az sizin kadar eğlendik gerçi ben ilk 2-3 şarkınızı kaçırdım ama onu da en kısa zamanda telafi edicem umarım. gökhanın biricik 'tele'sinin de teli kopmuş, olmuş öyle bi şanssızlık ama olsun (bundan sonra ihmal etmezsin 'tele'ciğini ;) )
bu arada hakkaten şu kayıtları koysan artık gökhan ya gerçi ben dinledim ama...
love song'un kaydını tek geçiorum bu arada gerçekten güzel olmuş :)
başarılar diliyorum arkadaşlar gayet iyi gidiyosunuz...

öğrendiğim kadarıyla vokal sahnede biraz eylence olayını abartmış... hiç yakıştıramadım deep focus a... başarılarınızın devamını dilerim...

Dünkü konser hakkında güzel şeyler duydum. Konseri kaçırmam yüzünden kamerayla kayıt işi olmadı ama bir dahaki performansınıza inşala. Hem zaten gökhanın gitarda tel kopmuş, performansı düşük olurdu ;)
Başarılarınızın devamını dilerim arkadaşlar...

Dünden bi kaç karee..Snrm ciddi eğlenmişiz!! :)

f4vx.jpg

forkun9zu.jpg

suc511960ji.jpg

suc512001tr.jpg

Geri