Sınıf 64 (Modern Thrash Metal) - Ankara

cyberknight demiş ki:
o civarlar diyebiliriz daha geçe de sarkabilir :) esenef sixty four bu belli mi olur :)
biz hazır oluruz merak etmeyin saat 18:00'e...
yanlız şöyle bi durum var; bugün uzun zaman (yaklaşık 1 ay) sonra ilk defa stüdyoya girdik, her stüdyonun sonunda biraz şımardığımız, dağıttığımız da gözönünde bulundurulursa, 1,5 saat çalışmaya çalıştık, umarım konser iyi olur... :LOL:

bir de arkadaşlar;
COMMODORE 64 diye bi grup kurulmus bugün akşam 5 sularında... aman diyim bizi satıp onların fanı olmayın... :twisted: :LOL: :LOL:

(sanki başka sayı yok mk sonsuza kadar uzanan matematik'te... neyse :evil: ) :!:

Merak ettiğim bir grup. Özelliklede Berkay ın sololarını merak ediyorum :)... Geleceğim izleyeceğim... Güzel bu konser bu gün beni bekliyor...

sınıf 64ü performansından dolayı kutlarım gayet iyi bi konserdi. Ufak bi görüşürüm ki berkay da bunun farkındadır gitarının tonu solo için çok iyiydi ama ritimlerde middle çok açıktı diğer gitara göre. Bu ufak ayrıntıya rağmen güzel bi konserdi ellerinize sağlık. Crystal Mountain in tamamını istiyorum!! :D

ilteris demiş ki:
sınıf 64ü performansından dolayı kutlarım gayet iyi bi konserdi. Ufak bi görüşürüm ki berkay da bunun farkındadır gitarının tonu solo için çok iyiydi ama ritimlerde middle çok açıktı diğer gitara göre. Bu ufak ayrıntıya rağmen güzel bi konserdi ellerinize sağlık. Crystal Mountain in tamamını istiyorum!! :D

Bir yerlerde birşey okumuştum, birisi ya ünlü bir prodüktörün ya da ünlü birkaç prodüktörün :D söylediği birşeyi yazmıştı....

Şöyle demişler, modern metal müzikte bol mid'li gitar tonları olmazsa olmaz bir unsurdur :) Belki coverlar eskilerden olabilir ama Sınıf 64'ün esas amacı modern müzik yapmaktır.. tabii bu kadar ufak bir ayrıntı ne kadar bunun göstergesi olur tartışılır ama gitar tonlarını genelde midli seviyorum ben :)

Bu arada konser boyunca solo için de ritm için de hep aynı tonu kullandım :) Clean ton da aynı tonun gain'i düşürülmüş haliydi :)

Burda bizi destekleyen herkese, öncelikle müdavimimiz belki de en iyi destekçimiz olan Çağlar'a (deerrudolf) Angarya ve Karaleke elemanlarınaa sonsuz teşekkürler ayrıca konser organizasyonuı için Serkan (nevermore) ve Göktuğ (cyberknight) a da sonsuz teşekkürler :)

Yaw Gülüm midli tonu ben de severimde diğer gitara da ona benzer bişi çekseydiniz diyorum uheuhe :) Neyse boşver biz eğlendik Megadeth rulaz :metalhead :metalhead :metalhead

DaveMustaine_64 demiş ki:
Burda bizi destekleyen herkese, öncelikle müdavimimiz belki de en iyi destekçimiz olan Çağlar'a (deerrudolf) Angarya ve Karaleke elemanlarınaa sonsuz teşekkürler

biz teşekkür ederiz Berkay bu güzel konser için. Ayrıca beni Megadeth konserinde hissettirdiğiniz için sağolun. Uykum mu geldi nedir :icelim

Sınıf 64 ' ü cok guzel performanslarından , bizi orda yanlız bırakmadıklarından ve organizasyonumuzda yer aldıklarından dolayı cok cok tesekkur ediyorum ... Saolun ...

junkcan demiş ki:
ilteris demiş ki:
Burda bizi destekleyen herkese, öncelikle müdavimimiz belki de en iyi destekçimiz olan Çağlar'a (deerrudolf) Angarya ve Karaleke elemanlarınaa sonsuz teşekkürler

biz teşekkür ederiz Berkay bu güzel konser için. Ayrıca beni Megadeth konserinde hissettirdiğiniz için sağolun. Uykum mu geldi nedir :icelim
Hös ben öyle bişey demedim :D:p

bizi tekrardan yanlız bırakmayan, orayı dolduran herkese teşekkür ederim...
ilerdeki fan kulübümüzün kurucusu olacak olan ÇAÐLAR'a da yine özel teşekkür....
(bu arada, artık angarya benım kardes grubumdur, karaleke de tabii ;) )

gbanes374 demiş ki:
ilerdeki fan kulübümüzün kurucusu olacak olan ÇAÐLAR'a da yine özel teşekkür....

Oy oy oy... Bir iltifatlar bir iltifatlar... :LOL:
Siz sağolun asıl hacı.
Ben Berkay'ın sololarına, tonlarına, Gökhan'ın ataklarına, bilmemneye bakmadım aslında pek. Onlarla beraber sahnede eğlendim sanki. Sağolun arkadaşlar. :LOL:

Geri