Sınıf 64 (Modern Thrash Metal) - Ankara

Arkadaşlar bugün aynı zamanda kaleci olan davulcumuz Gökhan'ı 3.lig takımlarından "Oruçoğlu Su Spor" transfer etti. İmza töreninden bir kare koymak gerekirse;

http://photobucket.com/albums/d112/jeff_loomis/?action=view&current=22112005.jpg

Ama tabii bu transfer kolay gerçekleşmedi. Gökhan'ı almaları için bir miktar para vermek zorunda kaldık;

http://photobucket.com/albums/d112/jeff_loomis/?action=view&current=22112005003.jpg

Olsun canımız saolsun, buna da şükür! :metalhead

Yakında sağlam bir iki gelişme olacak Sınıf 64'le ilgili umarım. Kesinleşince burdan duyururuz :)

DaveMustaine_64 demiş ki:
Saol Canercim sorduğun için. Hangar 64 bu aralar duraksadı gibi biraz ama yakında yalıtım işi için net :LOL: adımlar atıyoruz gibi görünüyor.. Bekleriz bittiği zaman :)

Hangar 64 nedir yaaaw? 2 dak askere gittik diye dağıtmışınız kendinizi yaa.... :p :p :p

Nasıl gidiyor beyler...

Saolasın Ahmet'cim. Hangar 64 yeni bir oluşum :LOL: Yakında birkaç resim çekip belki buraya koyarız :)

Modern thrash metal olayına gelince. Aslında modern thrash metal yapmıyoruz da yapmaya çalışıyoruz dersek galiba daha doğru olacak :p

Ya çok özür dileyerek geyik yapasım var canım sıkıldı da :)= Ama okurken ağzınızı kapalı tutun bence :p=
Eskiden amerikan Traşı vardı,Tavuk poposu traş vardı...Bu daha yenisi ne ola ki?Faşon tv'dekiler gibi mi olacak?

ehehe :)= Başarılar es en ef kardişlerime kocamaaaaaaaaaaaaaaaaaannn...

ŞOK ŞOK ŞOK

Ünlü modern thrash metal grubunun gitaristi Cem Saydam dün Locus Solus adlı bir club'ta tekno müzikler eşliğinde eğlenirken görüldü. Bir yandan deliler gibi eğlenen Cem diğer yandan da kartvizitini, gördüğü güzel kızların göğüs çatallarına iliştirmeyi de ihmal etmedi.

junkcan demiş ki:
ŞOK ŞOK ŞOK

Ünlü modern thrash metal grubunun gitaristi Cem Saydam dün Locus Solus adlı bir club'ta tekno müzikler eşliğinde eğlenirken görüldü. Bir yandan deliler gibi eğlenen Cem diğer yandan da kartvizitini, gördüğü güzel kızların göğüs çatallarına iliştirmeyi de ihmal etmedi.
Sorması ayıp sen ne arıyodun orda Can Efendi? "Afiş asıyodum..." falan dersin kesin sen şimdi, ben de derim ki, Locus Solus'taki beğenmediğin insanlara mı kaldın :?:
(Ama ben böyle dedim diye demessin şimdi) :twisted:

gbanes374 demiş ki:
junkcan demiş ki:
ŞOK ŞOK ŞOK

Sorması ayıp sen ne arıyodun orda Can Efendi? "Afiş asıyodum..." falan dersin kesin sen şimdi, ben de derim ki, Locus Solus'taki beğenmediğin insanlara mı kaldın :?:

Ben o sırada yoldan geçiyordum, ama o da ne ünlü virtüöz Cem Saydam içerdeydi buna kayıtsız kalamazdım ve daldım içeriye...

Güzel kızların göğüs çatallarına iliştirmeyi ihmal etmem tabi bunda yanlış olan ne var? Sana yanlış geliyorsa sende bir sorun var demektir :D

Ama sorarım Can sana, ben orda oturmuş çayımı içerken sen değil miydin bana "burda bira kaç para?" diye soran. Ben orda oturmuş ülke meselelerini tartışırken sen değil miydin biraları devirip devirip eğlenen? :D

Eğer ki sen orda cidden yoldan geçiyorsan, sen her geçtiğin yol üstündeki mekana girip bira mı içersin :D

Jeff_Loomis demiş ki:
Güzel kızların göğüs çatallarına iliştirmeyi ihmal etmem tabi bunda yanlış olan ne var? Sana yanlış geliyorsa sende bir sorun var demektir :D

Ama sorarım Can sana, ben orda oturmuş çayımı içerken sen değil miydin bana "burda bira kaç para?" diye soran. Ben orda oturmuş ülke meselelerini tartışırken sen değil miydin biraları devirip devirip eğlenen? :D

Eğer ki sen orda cidden yoldan geçiyorsan, sen her geçtiğin yol üstündeki mekana girip bira mı içersin :D

bira içmedim, sadece sordum çok ciks bir mekan olduğu için merak ettim ve araştırmacı kimliğim sormak istedi :)
Clublarda ülke sorunları tartışmak yeni trend oldu sanırım :)

junkcan demiş ki:
gbanes374 demiş ki:
junkcan demiş ki:
ŞOK ŞOK ŞOK

Ben o sırada yoldan geçiyordum, ama o da ne ünlü virtüöz Cem Saydam içerdeydi buna kayıtsız kalamazdım ve daldım içeriye...

amanallahım :) yoksa ....

Geri