Sınıf 64 (Modern Thrash Metal) - Ankara

gbanes374 demiş ki:
Bu arada Sercan sen de çok sağol ekipman desteğin için...
Bektaş'a da çok özel teşekkürler... ;)
Ahan da bu arkadaşlarımın sayesinde konserdeki davulun hali...
8)

dsc000165rz.jpg

dsc000181rb.jpg

dsc000195jv.jpg

olay budur yaa :? :twisted: gökhancım döktürmüşsündür mutlaka gene :twisted: başarılar 64 :twisted:

sevgili gökhan , sana sadece görmemişin davulu olmuş diyorum.

konsere katılan tüm pis matalcılara çok teşekkürler. bu arada benim hala boynum ağrıyo, modern tıreş yapcaamıza saykedelik müzik ya da tasavvuf falan yapalım lan.

26 Mart'ta İF Performance Hall'da SNF 64 - MindCrime - Suicide konseri vardır... Gelmek isteyen herkesi bekleriz...
(Kardeş futbolcu Rectifier, davulcusu Tuna'nın deplasmana gitmesi sebebiyle o tarihte sahne alamayacaktır...)
;)
39qo.gif

Sağlık olsun... Bizler oradayız tabi ki. MindCrime ve Sınıf 64 ile "Odun Zopha" birliği ve gücüolacak. Herkeşler gelsin, gelemeyene ıslak meşe odunu yollarız.

:D :D :D
Ben iki afiş arasındaki farkı Berkay yazınca fark ettim. Bu ufak değişimden ötürü Caner'i tebrik ederim, 1 litrelik bir adet vişne suyu ikram etmek isterim.

Afişler yüzünden özür dilemek istiyorum.Afişleri IF yaptırdı .Biz sadece afişin nasıl düzenlenmesini istedigimizi yazıp verdik. Thrash deki h yi ne kadar belirgin yazsakta pek umursamadıkları kesin .Yinede konsere cıkan bu 3 gruptan özür dilerim :(

katakomb_d demiş ki:
Afişler yüzünden özür dilemek istiyorum.Afişleri IF yaptırdı .Biz sadece afişin nasıl düzenlenmesini istedigimizi yazıp verdik. Thrash deki h yi ne kadar belirgin yazsakta pek umursamadıkları kesin .Yinede konsere cıkan bu 3 gruptan özür dilerim :(

Sorun değil Damla, oluyor böyle şeyler :)

Arkadaşlar üstte afişi olan konser günü yarın oluyor, hani gelmek isteyip de "günü unutmuşum abi yaa..." ayağına yatacak arkadaşlar için dedim... ;)

(Bu arada bilete ilk bira dahilMİŞ...) :icelim

Geri