Sınıf 64 (Modern Thrash Metal) - Ankara

Eyes of Stranger için bence hiç uğraşmayın. Aşırı zor bir şarkı, gerek davul gerek vokal açısından.
I don't Believe in Love daha kolay ama vokaller nolur bilemem...

Eveet,

Ankara'ya da döndüğüme göre çalışmalara başlayabiliriz değil mi arkadaşlar?

Ben sabırsızlanıyorum yeniden stüdyoya girmak için fazla beklemek istemiyorum....

ya cem berkay sanırım adanaya gıtcek, benım de bugun yaz okulum basladı. sık sık olmasa da haftada bır gıtsek iyi olur bence... su istanbul'dakı konsere cıkacaksak eğer ona da calısmamız lazım hem. bi beste yapalım o zamana kadar mesela. 2 gitarist birleşin ezberleyın bestelerınızı, hatta kayıt yapın butun gruba dagıtalım falan. artık bıraz cıddı olmalıyız... di mi ama? :)

Cem! Koçum 64'üm sınavım bitti :D Ama daha biraz önce girdim eve. Ben en kısa zamanda stüdyo ayarlayıp size haber vericem. Çarşamba ve perşembe günleri sabahtan akşama kadar dersim var. Ama onun dışında bütün gün beraber olabiliriz. Acayip merak ediyorum senin besteyi :metalhead :metalhead

gbanes374 demiş ki:
su istanbul'dakı konsere cıkacaksak eğer ona da calısmamız lazım

ne istabulu yav buraya konsere mi geliyosunuz yoksa haber vermeden :)Hakkaten var mı öyle bi olay?Cem hoşgeldin bu arada,ne zamandır gözükmüyordun buralarda,şu yeni besteni bi an önce yükle buraya :) o tap solosounu çalmayı beceremedim senden dinlemek istiyorum :) Berkay sınavlar nasıldı,umarım iyi geçmiştir :D

Ya ben aydınlatıyim sizleri. Biz çıkıyoruz bu festivale. Sarıyer'de olucak bu olay. 4-5 Eylül'de biz büyük ihtimalle 4 Eylül'de çıkıcaz...
Bu arada Talat sınavlarım iyi gidiyor gibi. Finaller kaldı bir tek.
senin cdleri de unutmadım. videolarla uğraşıyorum boş zaman buldukça ;)

berkayım züpper kitaristim eğer işin yoksa sizi bu perşembe bizize bekliyoruz.... nightwish geliyor, kulağını çınlattık şarkıyı çalışırken stüdyoda, gel valla eğer işin yoksa, seviniriz havalara uçar takla makla atarız :D
konseriniz hayırlı olsun bu arada.... :D
queensryche da yakışır size ne diyeyim :D

Talat saolasın umarım gelir izler, hatta kameraya çekersin! :D

Bu arada duyurmayı unuttuk, bu akşam Biziz barda Schizomania ile birlikte sahne alıcaz. Klasik playlistimiz olucak, ama uzun süredir çift gitar çalamadığımız bazı şarkıları çalıcaz büyük ihtimal bu konserde, bekleriz :metalhead :metalhead

yaw berkay,gökhan ve diğer değerli SINIF64' çüler... yine harikaydınız...
berkaycım soloların yine muhteşemdi,diğer arkadaş da tam sana göre yani...süper bir gece yaşattınız,teşekkürler....:)

kardeş grup naber ya nasılsınız arkadaşlar geçen bizim siteye girdim şu dost gruplara girdim bir baktım sınıf 64 e yazmamak olmaz tabi kolay gelsin size başarılar bu arada acı son un son versiyonunun demo sunu sitemizden indirebilirsiniz yorumlarınız miscarry başlığına yaparsanız seviniriz unutmayın yorumlarınız bizim için değerli
www.miscarry.com.tr.tc

silveria_84 demiş ki:
yaw berkay,gökhan ve diğer değerli SINIF64' çüler... yine harikaydınız...
berkaycım soloların yine muhteşemdi,diğer arkadaş da tam sana göre yani...süper bir gece yaşattınız,teşekkürler....:)
Saol abi desteğin için, gerçekten çok mutlu oldum gelmenle. Bu konserde aslında çok iyi çalamamış olmamıza rağmen, sanırım Cem'in de katılımıyla seyirci ile en iyi ilişkiyi kurduğumuz konser oldu. Gerçekten SNF 64 için güzel bir geceydi, gelen herkese ekstra teşekkür ediyorum. Bizim yaptığımız tarz müzik seyircinin şarkıları söylemesinden daha fazla katılım gerektiren bir müzik, :metalhead onun için tekrar çoook teşekkürler :metalhead

"s_hifty" sizin grup çok iyi insanlardan oluşuyor bence :D Biraz önce indirdim şarkınızı ama dinleyemedim, şu anda Megadeth, Die dead Enough dinliyorum 2 gündür olduğu gibi... :D Saol desteğin için :D

Git gide daha iyi çalıyoruz, dün gece de seyirci katılımıyla çok güzel bir konser verdik. gelen herkese teşekkürler...

Fazladan şarkı çaldık 3 tane aslında playlistte olmayan. Hatta dead skin mask şarkısını uzun zamandır hiç çalmamıştık ne stüdyoda ne konserde bir doğaçlama olduysa da çok güzel ne de olsa istek şarkıydı :)

İşte böyle bir akşamdı. ben eğlendim yine. sanırım seyirci de çok eğlendi. O zaman sorun yok demektir!

Beyler

kusura bakmayın dün sahneden indikten sonra moralim o kadar bozuldu ki inanamassınız. O yüzden erken gitmek zorunda kaldım. ama eminim güzeldini zaten yazılan eleştrilerde olumlu yönde...

bi şeyi merak ediyorum. Where ever ... çaldını zmı? :p

Ahmet, ne kusuru ya, esas sen bizim kusurumuza bakma. Where ever bile çalamadık sana bi tane... Bizi hep desteklediğin için tekrar teşekkürler :p

YÖNETİCİ NOTU: İMZANI DÜZELT.( MAX. 3 SATIR)

Geri