PlanB [Pop/Rock] - Ankara

cok teşekkurler :)

PLAN B haftalık programı:

*HER CARSAMBA @ MANHATTAN @ 00:00
*HER PERSEMBE @ GÖLGE TUNALI @ 22:00
*HER CUMA @ GARAGE @ 21:30

görüşmek üzere ;)

BandRoll demiş ki:
bu akşam ilk bölümü izledim. gerçekten güzel bir grupsunuz. ama garage ın ses sistemi çok eksik kaldı. daha iyi bir yerde tekrar izlemek gerek :D müzikle kalın...

Teşekkürler Biz de sizi dinlemek isteriz..Gene bekleriz.

Planb bu Çarşamba 21:00'da Manhattan'da.

Görüşmek dileğiyle... :D

geldik,dinledik,güldük,eğlendik:D...önceikle grubu tebrik ediyorum ilk defa dinledim plan b' yi. ayrıca büyük bi jest yapıp bizi sahneye davet ettikleri için de ayrıca teşekkürlerimi iletiyorum efendim
yakın zamanda görüşmek üzere bizede bekleriz :D

merhaba arkadaşlar!

garage'da çalan bir grup olarak, olağan programımızı, "işletme hatası" diye nitelendirdigim bir aksaklıktan ötürü gerçekleştiremiyoruz!... 8O

Plan B sevenlerden, elimizde olmayan bu aksaklıktan ötürü af diliyoruz...

Manhattan ve Gölge 'de görüşmek üzere...

meraba..
geçtiğimiz per$embe gecenin 2buçuğunda gölge'de bizden istek parça alıp sööliyen planB üyelerine te$ekkür ederiz.. arkada$lara hawa atıyoruz çok fena :)

malesef gölge gibi bir mekanın o saatte o kadar bo$ olması çok üzücü bi durum.. ama bazen de iyi oluyo :)

Uyku tutmayacağını hissettiğim Cuma akşamları dinleyimde uykum gelsin diye şeyettiğim grup sadece müzikal performansları hiç içaçıcı değil hele birde sahne görüntüleri vallaha doğru diyeyim klavyeciyi köşede görünce içim bir garip oluyor birde çaldıkları parçalar daha çok tikky tayfa gençliğe hitap ediyor ve uzun süredir dinlememe rağmen playlistlerinde bir değişiklik yok elbette sevenler olacaktır bu grubu ancak biraz emek harçayıp değişik parçalarla çıksalar insanlar karşısına çok çok daha iyi olur... Eh birazcıkta daha hard parçalara yer verseler çünki oraya upo var diye gelende oluyor ve upo biraz sert bir grup görüntüsünde dolayısıyla upo'nunda dinleyicisine hitap ediyor birazda onlara uymaları gerek..

SEvgiler...

sevgili basskul; her zaman , ne demek :p saat 2.00da bitmesi gereken programı gecenin bir yarısı "be hey" lenerek uzatmış takılıyorduk, sizle paylaşmış bulunduk, sewdiyseniz ne ala :)

sevgili dennischambers; teşekkurler öncelikle..
yorumun acıkcası beni sevindirdi, cunku Plan B nin cizgisinin acıkca anlaşılmış oldugunu görüyorum sozlerinde... Plan B nin tarzı pop-rocktır; upo vb grupların yaptıgı tarzdan hoşlanan arkadaşlar zaten yolunu bulmuşlar; onların cıkacagı saatte geliyorlar mekana, keza plan B sevenler de sahneden inmemizle birlikte mekanı terkediyorlar, bir sirkülasyon oluşmuş durumda. Garage adlı mekanda gercekleştirmek istedigimiz tam da buydu aslında... Garage ın alışılageldik müşteri profilini renklendirmek, yeni yüzler kazandırmak ve hatta "röööh"severlere dunyada alternatif grupların da oldugunu gostermek... Bu konuda başarılı oldugumuzu acıkca gorebiliyoruz o zaman, ne dersin ?
Öte yandan bir başka grubun tarzında çalmayı teklif etmek pek mantıklı olmadıgı gibi müzisyene saygı cercevesinin dışında kalmakta.

Klavyecimiz -renkli kişilik- Alptug'un dışarıdan boyle gorundugunu bilsek bakardık çaresine, teşekkurler bu acıdan ;) Tarzımıza uygun olan/olabilecek parcalar hakkında önerilerinizeyse acıgız her zaman...

Son olarak;
Plan B programlarına gelen gelmeyen arkadaşlar; sunu vurgulamak istiyorum müzikalitemiz hakkında bir fikir edinebilmeniz için: Plan B -sadece- sarhoş kafayla dinlenebilecek bir müzik yapmıyor! Plan B üyelerinin müzikal gecmişlerine bakılması da faydalı olabilir...

Saygılar & Sevgiler

peripatus demiş ki:
sevgili dennischambers; teşekkurler öncelikle..
yorumun acıkcası beni sevindirdi, cunku Plan B nin cizgisinin acıkca anlaşılmış oldugunu görüyorum sozlerinde... Plan B nin tarzı pop-rocktır; upo vb grupların yaptıgı tarzdan hoşlanan arkadaşlar zaten yolunu bulmuşlar; onların cıkacagı saatte geliyorlar mekana, keza plan B sevenler de sahneden inmemizle birlikte mekanı terkediyorlar, bir sirkülasyon oluşmuş durumda. Garage adlı mekanda gercekleştirmek istedigimiz tam da buydu aslında... Garage ın alışılageldik müşteri profilini renklendirmek, yeni yüzler kazandırmak ve hatta "röööh"severlere dunyada alternatif grupların da oldugunu gostermek... Bu konuda başarılı oldugumuzu acıkca gorebiliyoruz o zaman, ne dersin ?
Öte yandan bir başka grubun tarzında çalmayı teklif etmek pek mantıklı olmadıgı gibi müzisyene saygı cercevesinin dışında kalmakta.

Klavyecimiz -renkli kişilik- Alptug'un dışarıdan boyle gorundugunu bilsek bakardık çaresine, teşekkurler bu acıdan ;) Tarzımıza uygun olan/olabilecek parcalar hakkında önerilerinizeyse acıgız her zaman...

Saygılar & Sevgiler

Ben neticesinde o mekanda her tarz insan var hatta çoğunluk sizi dinleyen upo dinleyicisi yani sizin gitmenizle büyük bir çoğunluk terketmiyor mekanı sadece metro saatini yahut otobüs saatini kaçırmamak isteyenler gidiyor gibime geriyor çünki gidenlerin çoğunu bir şekilde tanıyorum ayrıca tamam çok güzel tarzınız pop-rock o zaman bana lütfen bir modern talking efendim ne bileyim enjoy the silence dışında bir depeche mode parçası sonra opus'da güzel gider veya çok klasik olacak ama falcom'da veyahut abba'da, aha'da olabilir yani bunlarıda çalında anlıyalım pop-rock'un değerini. Hep aynı playlist oluşturmanızı yadırgıyorum ben sadece, sizede saygısızlık yaptığımı düşünmüyorum çünki omekanda farklı insanlarda var onlara hitap etmeniz güzel olur ben upo dinleme hatta upo'da sizden daha fazla sıkılırım... Sadece tek parçalarını beğendiğim için o parçalarını çalana kadar kalırım çalınıncada giderim zaten... Bu arada Aytuğ arkadaşımız Gitaristinizin yanında cok garip duruyor ortaya bir yerlere adapte edilmesinde cidden fayda var.... hem backvokal olarakta parçalara katılıyor bence backvokal vokal'e her zaman yakın olmalıdır uyum ve sound ayarlaması bakımından...

Saygılar, Sevgiler ve bol sevgilili günler...

Geri