Echoes

uzun zamandır çalamıyorduk,bu sayfayıda özlemişim echoesuda..
bi değişiklik olmazsa 8 haziran perşembe saat 9da ssk yolcuda yazın ilk programını yapacağız.
umarım bize katılırsınız ve keyifli bi akşam geçiririz hep beraber..

perşembe yolcuda jam session olacak gece..arkadaşlar gitarlarıyla eşlik edecek bize..
isteyen varsa aranızdan yaylı üflemeli tuşlu falan kapsın gelsin neşemize neşe katsın..
hatta klavye taşırım getirir çalarım diyen olursa başımızın üstüne yeri var..tek şart sarhoş olmak..:)

sanırım ,jam ses. da ben de olacağım..eğer echoes kabul ederse...yalnız gitarı mixer e girmek zorundayım ,artık ne çıkarsa...ama 30 dakikaya varan bir comp.numb dinleme ihtimali gorunuyor ki,,vay vay...belki bir arkadaşı daha davet edip hey joe ya da geçebiliriz ...sonlarda bir hendrix tribi yapmak gibi kotu emellerim olduğu söyleniyor,,zati sima olarak da benzerim rahmetliye :D Echoes grubu ile çalmak ,dizlerimi titretiyor ,heyecan bastı ,stresss

fat-strat demiş ki:
sanırım ,jam ses. da ben de olacağım..eğer echoes kabul ederse...yalnız gitarı mixer e girmek zorundayım ,artık ne çıkarsa...ama 30 dakikaya varan bir comp.numb dinleme ihtimali gorunuyor ki,,vay vay...belki bir arkadaşı daha davet edip hey joe ya da geçebiliriz ...sonlarda bir hendrix tribi yapmak gibi kotu emellerim olduğu söyleniyor,,zati sima olarak da benzerim rahmetliye :D Echoes grubu ile çalmak ,dizlerimi titretiyor ,heyecan bastı ,stresss

ehehe gelin gelin...zaten bir aydır biz de biraraya gelip çalmadık hiç...herkes hevesli ise guzel bir gece olacak gibi gorunuyor PErşembe Yolcu'da....

yahu sınavım var 2 hafta boyunca cumaları :( acayip gelmek istiyorudum ama sınıfta kalacam biraz kasmassam :D
kalbim sizinle echoes
ama 16sından sonra sizi yanlız bırakan ... olsun :D

perşembe saat 21:00 civarı çalmaya başlayacağız,jam session konusunda herhangi bir plan organizasyon falan yapmadık..ama öyle tahmin ediyorum ki biz 2 bölüm çalarız sora 3.bölümde hepberaber takılırız..tabi herşey doğaçlama gelişecek,bakıp göreceğiz..:)
bu arada perşembe yolcuda pek sevgili şirin tatlı cadı vokalimiz EMİNE'nin doğumgününü kutlayacağız,bu yüzden tüm şarkılar öncelikle onun için gelecek..:):)iyiki doğdun emine ve iyiki echoes dasın..

Dogum günüm 4'ündeydi okuyanlar yanlış anlamasın sadece azıcık şımarıklık yapıyorum yoksa mumlu pastalı bir kutlama soz konusu değil :)

Echoes sonrası jam session'da neler olacak merak ediyorum. Dİnlemesi zevkli olacak ama bizim davulcu solak şimcik Burak pek yorulacak gibi görülüyor haha...varsa başka solak davulcu buyursun :)

Çalmak için gelenler yarın( Perşembe gunu) 20:30 gibi Yolcu Rock bar'a gelirse (ssk en ust kat) hem tanişma hem de jam session için konuşma, gaza gelme imkanı bulunabilir.
Görüşmek dileğiyle.......

afisechoesson12kz.jpg

Merhaba
Ben Emine'nin doğum gününü kutlamak istedim, çok sık uğrayamıyorum buralara, sizi izlemeyeli uzun zaman oldu, Yolcu'daymışsınız en son, tekrar sizi izlemek ileğiyle, sevgiler...

Fat-strat fotograf icin cok tesekkurler.O flasları patlatan senmişsin demek :)
Cagrson, carnage_drummer ayaginıza saglik yalnız bırakmadınız yine bizi :p

Özlem'cim cok tesekkur ederim canım :p bir gun denk gelirse beraber biseler soyleyelim valla yaa guzel olur eminim kii :)

bolahenkg bu fotograf cok iyi olmus yaa..Serkan bize eslik eden Vanel'i gosteriyor sanırım :) Bizle çalan Tunca'ya da tesekkur...

Grupca başka bir yere yetişmemiz gerekiyordu keşke biraz daha durabilseydik de herkes katılsaydı çalmak için.

görüşmek dileğiylee :)

müthiş keyifli bi akşamdı..gelip bize eşlik eden tüm arkadaşlara teşekkürler..sahneyi bizimle paylaşan Tunca,Vaner ve Akif abiye ayrıca teşekkürler,gerçekten süperdi ve renk kattınız..fotolar içinde Ayhana teşekkür ederim.daha çok kişinin çalmasını istemiştik ama vakit yetmedi kesinlikle tekrarlayacağız,özellikle sevgili Ayhanın,Çağrının ve Erenin de bize eşlik etmesini çok istemiştim ama elimizde değildi..
Çok yakında bu şekilde bikaç organizasyon daha yapacağız,grüşmek üzere..

Geri