Echoes

RunRabbitRun demiş ki:
echoess5wf.jpg

Serkan'dan başka böyle karizma bir gitarist var mı Ankara'da :)...Burak'cım sen de karizmasın tabiki solak baterist olman da cabası...Ama Serkan'a hastayım...Neyse çalmaya devam...Hepinizi tebrik ediyorum...
Saygılar...

Bende diyorum hep cok karizma adam diye ama inanmiyo.Yaa serkan bey bizde yalan yok yigidi oldur hakkini yeme.Bu arada yine konsere gelemedim hepinizden cok ozur dilerim lakin sinavim vardi.Ayrica serkan biliyo moralim cok bozuk bu aralar.Gerci Echoes dinlemek iyi gelebilirdi ama neyse artik hic olmadi studyonuza gelir orda izlerim ulan!! :D

ben de sizi ilk defa yolcuda izledm...ne yalan söliim beklediğmden çok daha iyi buldum:) şarkılarn hakkını ve havasını vermenizn yanında gayet temiz ve sağlam bi performans sergiledinz...helal olsun..:)

Forumda yanlış yerdesiniz...çünkü amatör olmadığınızı herkes biliyor burdaki birçok gruptan daha iyi olduğunuzu...ve en güzelini siz yapıyorsunuz maddi kazanç sağlamak için deil eğlenmek ve eğlendirmek için müzik yapıyorsunuz...

Sevgili Rocks'N elemanlarına çok teşekkür ederim,bende sizi gecenin sonuna kadar keyifle izledim bilare sayfanıza geçicem brazdan..:)

Şu karizma olayına gelince;yazan dostlar önce bi kendilerini izlesin sahnede..:)yinede çok sağolsunlar, eren ve alperin foto makine sanat olayı için ellerine sağlık..

Ark.lar Odtu senliklerinde basarilar...Serkanla da konusmustuk umarim cmtsi olur da gelir izlerim diyodum ve noldu echoes cmtsi 2de yaziyodu ama haydaa sonra biseyler olmus carsambaya gecmis Echoes, noldu yaw? bana cok uyuyodu :) simdi saat 3 cok zor bea...

Altar'cım valla cuma çok keyifli sohbetti bırakmak zorunda kaldım,tekrarlayalım..Sanırım başka bi grubun problemi çıkmış bizi çarşambaya aldılar,açıkçası biz sevindik ilk gün çalacak olmaktan ama sen gelemezsen üzülürüm be,kassan braz 1-2 saat kopup gelsen..:)

Bu arada ilk duyuruyu ben yapiyim;
ECHOES 3 Mayıs Çarşamba saat 15:00 de ODTÜ şenlikleri kapsamında Panayır alanında sahnede olacak..Odtü şenlikleri......başım döndü şimdiden bee(r):),grüşmek üzere.

bird-y demiş ki:
..,açıkçası biz sevindik ilk gün çalacak olmaktan ama sen gelemezsen üzülürüm be,kassan braz 1-2 saat kopup gelsen..:)

Bu arada ilk duyuruyu ben yapiyim;
ECHOES 3 Mayıs Çarşamba saat 15:00 de ODTÜ şenlikleri kapsamında Panayır alanında sahnede olacak..Odtü şenlikleri......başım döndü şimdiden bee(r):),grüşmek üzere.

Ben niye sevinemedim acaba??? 8O
Arkadaşlar n'oluyor???

RunRabbitRun demiş ki:
_meral_ demiş ki:
Bu grup kurşun asker isimli grupla bağlantısı nedir acep?Kurşun Asker'in bir yan projesi falanmı yoksa sadece cover project üzerine kurulu bir grupmu?
....

Sevgiler&Başarılar.

_Meral_, Kurşun Asker benim beste grubum. Echoes ile vokalin bana ait olması dışında hiçbir benzerlik taşımamakta. Karmaşıklığa mahal vermemek için imzamda gerekli düzenlemeyi yaptım :) . bundan sonrası için karmaşıklık olacağını sanmıyorum artık iki grup arasında. :p

Taaa izmirden gösterdiğin iligi alakaya teşekkür. Buralara da bekleriz bir gün. :D

Nedemek efenim :p kurşun asker olarak begenmekteyiz sizleri bu grupta oyüzden dikkatimi çekti ;) Eger birgün siz gelmeden ben gelirsem Ankaraya dinlemek isterim ..

Sevgiler&Başarılar.

ODTU'de sahne almanıza çok sevindim,kapıda sorun yaratmazlar umarım çünkü orda olmayı çok istiyorum :)
Bu arada başka üniversite organizasyonlarıda var biliyorum :p ama sırayla yazıyosunuz onları buraya,bir nevi pazarlama taktiği dmi? :D
Neyse herkes bu forumu izlesin,çünkü Echoes her yerde ;)

Eh evet Çağdaş haklı..daha uzun zaman var diye yazmadık ama yazalım nası olsa tekrar ederiz bu da bi pazarlama tekniği sanırım..:)Gestapo Çağdaş'a teşekkür ederim,Başkentte ardarda çalıcaz sanırım süper olucak.. ;)

1 Mayıs Ptesi TOBB ETÜ 17:00
3 Mayıs Çarş ODTÜ 15:00
12 Mayıs Cuma Başkent Üni. 18:00

Şİmdilik kesinleşen bunlar,Mayıs ayı oldukça keyifli geçicek bizim için..Şenliklerde herkese iyi eğlenceler.........

bird-y demiş ki:
1 Mayıs Ptesi TOBB ETÜ 17:00
3 Mayıs Çarş ODTÜ 15:00
12 Mayıs Cuma Başkent Üni. 18:00

Bi şanssızlıktır gidiyor hayırlısı :D

Yukarıdaki tarihlerin hiçbirisi doğru değil, değişti ne yazık ki!!

ODTÜ'DE 3 Mayıs yerine, 4 Mayıs saat 14:00'de sahnede olacağız. Umarım bir daha değiştirmek zorunda kalmayız.

TOBB ETÜ şenlikleri ertelendi.

12 Mayıs Başkent konseri de benim için sorun çıkartabilir gibi görünüyor.

Kısacası sadece ODTÜ'ye şimdilik kesin gözü ile bakmakta yarar var.

Ölmezde sağ kalırsak 4 Mayıs saat 14:00'de @ ODTU

Ayrıca büyük bi ihtimalle 2mayıs salı akşamı Baraka'da saat 8 civarı çalacağız..kesinleşince tekrar yazarım..Baraka ssk en üst katta
hayat sürprizlerle dolu..

Geri