440 (Rock) - Ankara

'Sanatçı ve Gruplar' forumunda denizdurdag tarafından 16 Kasım 2005 tarihinde açılan konu

1. Selamlar
    2004 yılı sonunda kurduğumuz 440 adlı grubumuzla nokiasupersound yarışmasına katılmış bulunuyoruz."Son Gülen" adlı bestemizle ilgili düşüncelerinizi ve tabi beğenirseniz oylarınızı bekliyoruz.

440:
    Sinem Sayın : Vokal
    Özgür Dalak : Davul
    Deniz Durdağ : Gitar
    Burak Sezgin : Bas
    Onur Bağlan : Gitar
    http://www.nokiasupersound.com/eserler/d3cfaf048279f4ce3fbbf995de556a39.mp3

2. nokiasupersound ta başarılar... :)

3. Başarılar sizlere de kardeşler...İsminiz mi değişti ya diyeceğim ama vokal kız olmuş alalala :)=

4. Sağol Göktuğ.Size de başarılar.Bu grup bir süredir vardı fakat pek su yüzüne çıkarmamıştık.

5. Melaike: Elinize sağlık.

Bunu dinledikten sonra Cuma günü için istediğim randevu talebini yineliyorum. Güzel olmuş.

6. Başarılar arkadaşlar diycem ama demiyorum.Başarılar KARDEŞLER :D Yolunuz açık olsun :!:

7. büyük insanlar,
    şimdi biraz önce dinleme fırsatım oldu, çok başarılar diliyorum...
    güzel insanlar...

8. başarılar millet :wink: bu yarışmanın sonunda bir konser verelim m.m.lıkta sonra gene basssınlar konser alanını :twisted:

9. arkadaşlarım, ciğerlerim, umarım yolunuz daha da açılır ve uzun zamandır hakettiğiniz başarılara ulaşırsınız.

10. tebrik ederim eniştelerim.yine süpper bir kayıt yine muhteşem sinem.bu sefer son gülen siz olacaksınız gibime geliyor.öperim...

11. Herkese teşekkürler iyi dilekler için. İnşallah son gülen oluruz gerçekten de.

12. arkadaşlar çok teşekkürler, şarkıya aldığımız tepkiler çok güzel gerçekten umarım temenniler gerçek olur...

13. arkadaşlar bu arada dinleyen arkadaşlar yorumlarını buy sayfaya da yaparsa sevineceğiz...

14. bu sefer her şey sizin istediğiniz gibi olur umarım. başarılar...

15. ivi

ivi

45
    0
    300
    dinledim, güzelll :lol:

16. Sevgili arkadaşlar yarışmada başarılar diliyorum...

17. Eh oyumuzuda verdik, hadi hayırlısı....

18. Bende dinledim ve açıkçası kızdım size biraz madem böyle bir grup vardı Ankara da bizi neden mahrum bıraktınız böylesine bi gruptan?
    Yarışmada ki parçanızı dinledim ondan böyle saçma sapan bir yazıyorum çünkü muhteşem bi parça dumur olmuş durumdayım;ben bi çok grup dinledim nokia nın yarışmasındaki sanırım en başarılı sizsiniz oyumuda yolladım umarım herşey dilediğiniz gibi olur............
    Saygılar

19. selam arkadaşlar

bütün mesaj yazan dostlara teşekkürler... aralarda az çok tanıdığım gruparın da elemanlarını görüyorum onlara da sevgiler ve başarılar... güzel olan bu bence.. yoksa yarışmalar ne içindir :idea:

Görüşürüz... :twisted:

20. herkese selamlar...öncelikle tümm gruplara başarılar.. ii olan kazansın diyorum,ayrıca 440 olarak bestemizi beğenenlerden desteklerini bekliyoruz,jüri üyelerine de sonzsuz güveniyorum..tekrar başarılar..

Bu Sayfayı Paylaş