Abartı Ilanlar

O değil de "Milli,yerli malı yapacaz-kullanacaz-özendirecez" ya hani.. yüz tane kaliteli türk saat markası varken, ithal saati alıp hediye etmek.. bir de kutusu filan baskılı-printer çıktısı bu demek oluyor ki 1000 tane belki 10.000 tane swatch var bu şekilde. Seri alınmış yani.. ya da bir şey (!) karşılığı devlete swatch hediye etmiş tıpkı doğuş grubunun bir şey (!) karşılığında bmw mini polis arabaları hediye etmesi gibi.. Sorsan, "almadık ki, para vermedik hediyeydi ne yapalım çöpe mi atalım" derler. milli irade vs diyecem de "iradem" dışında şeyler söylecem tıpkı benim paramla "iradem" dışında ithal saat hediye edilmesi gibi..

Son düzenleme:

sizin paylaştığınız bu gönderideki musima elektra deluxe v gitarı satın aldım.sizin aracılığınızla oldu binevi.. elime geçince performansını ve ses kaydını yayınalyacağım :D 40 yıllık bi gitar bu arada.

sizin paylaştığınız bu gönderideki musima elektra deluxe v gitarı satın aldım.sizin aracılığınızla oldu binevi.. elime geçince performansını ve ses kaydını yayınalyacağım :D 40 yıllık bi gitar bu arada.
Ben bahsettiğiniz gitarın v tipi olmayanını 1972-73 yıllarında kullanmıştım. Gitardan hatırladığım; eşek ölüsü gibi ağır bir gitar olduğu idi.Tonunu ise hatırlamıyorum açıkçası . Güle güle kullanın gitarınızı.

Geri