Kanca (Rock) - İzmir

kancabass demiş ki:
him21 demiş ki:
ya bu dorianda nezaman çıkıyodunuz gelelim dinlemeye bari hanidir bir sölenti var ii grup felan diyolar bakalım ii misiniz gerçe maşllah hepinizde kazık gibisiniz yani lafın gelişi büyümüşsünüz anlamında heralde hepiniz 30 a merdivern dayamışsınızdır ee yani ii yapmıyosanız zaten yuhalarım eminim iidir önemli olan özel mi? farklı mı ?anemi çalar saat yada o formatta bir grup değilse ben herkese tavsiye ederim tüm dostlar dinlesin siszi ama öyle ise size 3-5 lafım olur hadi başarılar birde kim hastalanmışsa bilmiyorum ama acil şifalar aman dikkat et grip salgın :D

Senin beğenmen bizim için çok önemli(!). Arkamızda taş gibi çalan davulcumuzun yaşı henüz 18'dir. Sen kaç yaşındasın ve nerdesin ne iş yaparsın rock müzikle alakan nedir. Öyle gelişigüzel düşünmeden yapılan yorumların Forum'u forumluktan çıkarıyor. "Kazık" gibi argo kelimeler kullanman bizim küfürlü cevaplar verme ihtimalimizi arttırır, ancak bize yakışmaz. Yani sana söyleyebileceğim şey şu, biraz daha saygılı ol. Abi tavsiyesi... :)

ya bu bir eleştiri ve onu bile alamıyosunuz neden ? yani kendinize güveniniz yokmu sizin bana kim nederswe desin ben kendimi biliyorum ilk önce ayrıca ben sizin müisyen kişiliğinize birşey demem niye diyeyimki anca çaldıklarınıza ve nasıl çaldıklarınıza varsa vokalinizin yaptığı hataları görebilirim ama oldukça normaldi yani hiç bir şekilde eleştri yapmadım dinlediğimde oturup dinledim yani sadece sanki sound check aceleye gelmiş gib hissettim ama yinede güseldi

Ya himim 21im bak şimdi olmadı yaptığın.Kendini tanıtırmısın dediğin kişi bu işte oldukça fazla yılını vermiş bu yetmemiş yanılmıyorsam ege üniversitesi Türk Musikisini bitirmiş Serhat tır.Hani bir zamanlar Normal diye bir grup vardı ..Mutlaka dymuşsundur.Ha işte o grubun basçısı ve vokalistiyodi yine.Yapma allah aşkına laf atacak adam vardır atılmıycak adam vardır.Serhat abi 2. söylediklerimdedir.Kendisi şimdiye dek herkez tarafından gerek sahnede gerekse sahne dışında sev,len,sayılan birisidir.Keşke önce bi izleseydin Kancayı da öyle mesaj atsaydın.Ama hala geç değil bu hafat git izle.İnan söylediklerine sende pişman olacaksın.Hani sen rock istiyordun ya ,al sana rock.Kancada bu fazlasıyla var

ya canım benim ben zaten birşey demedim o kendi dellendi aniden biliyodru birşey diyemem ama bildiğini yada benim bildiğimi yada bilmediklerimi böle umarsızca tartmamalı dimi ama ii ler canım birşey demedik:D

Tama o zaman sorun yok demektir ;) .Ortada bir yalnış anlaşılma daha doğrusu birbirinizi tam anlayamama gibi bişey var sanırım.Gel bizim foruma bize sataş :) ama Kancaya yapma lütfen :) .Ben Kancanın forumunda hep güzel şeyler okumak isityorum çünki.Hadi kal sağlıcakla

Biz sana yorum yapma eleştirme demedik. Her zaman söyleriz eleştiriye ve yorumlara açığız. İnsanların fikirleri bizim için önemlidir. Ancak ukalalığa ve saygısızlığa hiç tahammülümüz yoktur. Şimdi sound check'e gelince, Haftada bir hoparlörleri yanan kabinlerden sound çıkmaz. Ayrıca 3 milyona bira içtiğin yerde "Michael Jackson"ın sound'unu beklemek aptallıktır.

him 21 arkadaşım üslubuna bayıldım sen nesin böle yaaa!!!! yaşın kaçtır senin yaptığın terbiyesizlik bunu bil KANCA yı bikaç kere dinlememe rağmen kişilik ve müzik anelizi yaparsak sen bu foruma giripte bu ileri geri sokak ağzıyla konuşamazsın hadi bak işinede insanların asabını bozum motivasyonu bozuyosun hadi bakim sen git paşa paşa him ini dinle sus oturr kalkma bidaha yerinden !!! abi tavsiyesi

sayın kanca grubu,
ses tesisatı amatör gruplar için her zaman başa çıkmak zorunda oldukları bir sorundur sizinde bildiğiniz üzere.Sizlere allahtan sabır işletmecilerden kolon diliyorum.ses kötü diye morallari hiçbir zaman bozmayalım,eğlenelim,coşalım,içelim,güzelleşelim.
izmirdeki en kaliteli 3gruptan birisiniz bence.sizi dinlemek keyif veriyo ses nasıl olursa olsun,felixte bile keyif aldıysam size helal olsun.daha büyük daha kaliteli barlarda çalmanız dilğiyle,
saygılar,,,,,

az önceki gereksiz insanlarla olan tartışmayada bir son vermenizi istiyorum.okuyanlar kimin ne olduğunu,hangisinin doğru olduğunu kolaylıkla ayırt edebilirler.1 2 cevaptan sonrası çok fuzuli olmuş.
hiç gereği yok.
bide haftalık bar programlarını yazarmısınız,tam olarak nerelerde çıktığınızı,hem reklam olur ;)

pijam demiş ki:
him 21 arkadaşım üslubuna bayıldım sen nesin böle yaaa!!!! yaşın kaçtır senin yaptığın terbiyesizlik bunu bil KANCA yı bikaç kere dinlememe rağmen kişilik ve müzik anelizi yaparsak sen bu foruma giripte bu ileri geri sokak ağzıyla konuşamazsın hadi bak işinede insanların asabını bozum motivasyonu bozuyosun hadi bakim sen git paşa paşa him ini dinle sus oturr kalkma bidaha yerinden !!! abi tavsiyesi

Yaw pijam biz konuyu kapatmıştık be kardeşim.Şimdi o da sana cevap verecek yine boş muhabbet le dolucak burası.Yapmayın dedikçe yapıyorsunuz.Uzatacak bir mevzu yok bence.Kim ne söylerse söylesin bu Kancanın iyi bir grup olduğu gerçeğini değiştiremeceği için bence tartışma anlamsız ;) sende kal sağlıcakla :)

bu adam hayatında kanca dinlememiş bi adam ama konuşuyo işte.Sanal alemde konuşma özgürlüğü kadar geniş bi özgürlüğün rahatlığında konuşuyor. Aldırmasın kimse.Onun derdi başka.İnce iş

bu adam hayatında kanca dinlememiş bi adam ama konuşuyo işte.Sanal alemde konuşma özgürlüğü kadar geniş bi özgürlüğün rahatlığında konuşuyor. Aldırmasın kimse.Onun derdi başka.İnce iş

bu adam hayatında kanca dinlememiş bi adam ama konuşuyo işte.Sanal alemde konuşma özgürlüğü kadar geniş bi özgürlüğün rahatlığında konuşuyor. Aldırmasın kimse.Onun derdi başka.

serpilcakmaklilari demiş ki:
az önceki gereksiz insanlarla olan tartışmayada bir son vermenizi istiyorum.okuyanlar kimin ne olduğunu,hangisinin doğru olduğunu kolaylıkla ayırt edebilirler.1 2 cevaptan sonrası çok fuzuli olmuş.
hiç gereği yok.
bide haftalık bar programlarını yazarmısınız,tam olarak nerelerde çıktığınızı,hem reklam olur ;)
Haftalık programımızı imzamda bulabilirsiniz...Değişiklik olduğu zaman mutlaka buradan duyururuz...

Bu arada çook uzun zamandır planladığımız lakin gerçekleştiremediğimiz , "haydi repertuara yeni şarkı ekleyelim" çalışmalarına başlamış bulunmaktayız :) Şimdiden, 8-10 yeni parça yaptık;çalmaktayız. Daha fazlası yolda.... Herkesi bekleriz,görüşmek üzere.

Kanca-gtr demiş ki:
Haftalık programımızı imzamda bulabilirsiniz...Değişiklik olduğu zaman mutlaka buradan duyururuz...

Bu arada çook uzun zamandır planladığımız lakin gerçekleştiremediğimiz , "haydi repertuara yeni şarkı ekleyelim" çalışmalarına başlamış bulunmaktayız :) Şimdiden, 8-10 yeni parça yaptık;çalmaktayız. Daha fazlası yolda.... Herkesi bekleriz,görüşmek üzere.

hobaaa. yoksam "for the love of god" mı geliyor..?? :taptim çalın da izmire geldiğimde can kulağıyla doya doya dinleyeyim :alkıs

BandRoll demiş ki:
Kanca-gtr demiş ki:

hobaaa. yoksam "for the love of god" mı geliyor..?? :taptim çalın da izmire geldiğimde can kulağıyla doya doya dinleyeyim :alkıs
Çalarız tabi abicim seni mi kırcaz :):)

Geri