Kanca (Rock) - İzmir

Walla Gökhan'ım beni utandırdın yaa..!
Çok güzel olmuş, ellerine sağlık..Sana sen bu işi bayaa iyi biliyorsun derken şaka yapmamıştım..
Umarım ilerde kliplerimizi de sen çekersin...
Sevgiler, teşekkürler..

Not: her şey sanat için :)

Merhaba daha bugun Yigit'in yeniden bi grupta (Kanca) calmaya basladigini ogrendim. Cok sevindim cunku raslatinin gecen yazdan beri izini suruyorum ama bi sonuca ulasamamistim. Pandora' nin karsisindaki dondurmacilara bile sordum : )

Forumun tamamini okumamakla birlikte Yigit sanirim sadece Kanca'da, Vodoo' da degil ? Ve Kanca' da sadece persembe geceleri Beri Blues' da mi caliyor ? Baska ciktigi yer varsa neresi ve ne zaman ?

elainebennes demiş ki:
Merhaba daha bugun Yigit'in yeniden bi grupta (Kanca) calmaya basladigini ogrendim. Cok sevindim cunku raslatinin gecen yazdan beri izini suruyorum ama bi sonuca ulasamamistim. Pandora' nin karsisindaki dondurmacilara bile sordum : )

Forumun tamamini okumamakla birlikte Yigit sanirim sadece Kanca'da, Vodoo' da degil ? Ve Kanca' da sadece persembe geceleri Beri Blues' da mi caliyor ? Baska ciktigi yer varsa neresi ve ne zaman ?

Efem Yiğit'i biz kaptık :). Gerçekten herşeyiyle, sesinin tınısı, sesini kullanabilme yeteneği, sahne şovu ve de en önemlisi arkadaşlığıyla çok iyi bir vokalist. Önümüzdeki hafta programını yazıyorum.

Perşembe : Beri blues bar
Cuma :Alsancak Punta (eski etap)
Pazar :Beri blues bar
Pazartesi ve Salı : Alsancak Punta

benim gibi ufak tefek adamlar hakkatten kolay kaybolamıyo! beni boş boş gezerkene buldu KANCA bi baktım adamlarla sahneye çıkıvermişim?
neyse, müsait olursanız bekleriz efendim, sizi şu anda tanıyamadım ama, görüşmek üzere demek geldi içimden...

yaa ne salak mesajlar atıyorum ben beee

Arkadaşlar afişi beğendiinize sevindim. Artık bir de albüm olayı düşünsenizde bizde coverlarınız kadar iyi olacağını tahmin ettiğimiz parçalarınızı dinlesek. Hani o zaman ben de albümünüzü tasarlar ardından bir de klip patlatırım. Süper olur...

Yaa bu kadar gazdan sonra elbette beste çalışmaları yapılacak, elbette albüme kasılacak.. Sen merak etme Gökhan'cıım.. Klipler ellerinden öperler.. Tekrar ellerine sağlık, en yakın zamanda bekliyoruz programa..

Bu arada herkesi Alsancak Punta (eski Etap) bekleriz.
kendinize iyi bakın, görüşmek dileğiyle...

ThE_EvO demiş ki:
euphonic demiş ki:
ThE_EvO demiş ki:
Bende bi kayıt var..Bad Girls cover..size mi ait o?:)

Evet "Bad Girls" cover'ı bize ait. Ancak Yiğit değil, bizim daha önceki vokalistimiz Serhat'ın sesiyle. Hatırlamışken Serhat'a tekrar teşekkürlerimizi sunuyoruz.

pek o tarz dinlemem ama kayıt gerçekten hoş olmuş... ;)

Çok teşekkürler ediyoruz. Sizin seveceğiniz tarzdan demolar da yoldalar. Bu arada "Yavuz Kasetçilik Ses Kayıt Stüdyosu"na ve sevgili Yavuz Abi'ye bize sonsuz desteklerinden dolayı çok teşekkür ediyoruz.

euphonic demolar hazır olduğunda dinlemek isterim gerçekten.. :) İzmir'e geldiğimde de abim uygun olursa sizi dinlemeyede gelirim..ohg keyfime diyecek yok o zaman.. :p

yahu haftanın 4 günü kancaya gelmeyi isterdim ama gelemeyiz be herhalde okadar :D
ama istediğimizde gidip adam gibi müzik dinleyebileceğimizi bilmek güzel ayrıca afiş süper olmuş yapan arkadaşın ellerine sağlımk!Süpper bir çalışma ;)

neyse buakşam kendimi sakatlamadan dinlemek istiyorum kancayı!
görüşmek dileğiyle ayrıca pazar günü tekrar beride olmanız da beri açısnan çok hayırlı olmuş :D:D

NOT: yahu yiğit sen resmen kambur olmuşun bea :D:D sırtına 4 kişi sığmış ne diim :D
ayrıca özgür de çok pis bakmış fotoda vampirik aksiyon rullaz olmuşunuz hiho :D

Selamlar ola,,,, Duyuru:: bugün Beri Bar kapalı olduğundan dolayı bizim program iptal olmuş...maalesef....Duyduk duymadık demeyin.... Beri yönetimi kandil gecesi yapcakmış içerde heralde... :D:D:D

Vaaaaay ne güzel forum 40. sayfalara gelmiş. :) Ne mutlu bana ve tüm Kanca severlere. :LOL: Açtığım en hayırlı başlık oldu bu güne kadar :) :LOL:

Geri