Kanca (Rock) - İzmir

Eğlendiysek problem yok ama walla ne yalan söyliim ben çok iyi değildim aslında.. Uykusuzluk şarkıcıların başına beladır, ben de bu aralar uykusuzluğun artık son aşamalarına geçmiş bulunmaktayım :p ..
Neyse yarın akşam OPUS'tayız arkadaşlar cümleten bekleriz.. Kendinize ii bakın müzikle kalın..

Sevgili Yigit Hocam, geceleri ayni saatte sarki soyle, evde oldugunda da juniorla duet yap, insomnia olmaya ceyrek var desene. iş güç, ıvır zıvır ve antin kuntin hatta tırıvırı bir ton sudan mazeretten dolayı ara verdigimiz ziyaretlere basliyoruz tekrar.En onden sekiz on kisilik standart kadromuzla bistrolar bizim yine. Hastalik mevzuuna gelince, kendim kurtulmus kadar sevindim desem anlarsin sevincimi sanirim. Eh yakinda dungeonda sahur programina baslarsiniz artik, malum önümüz ramazan. Sac konusuna gelince, birak daginik kalsin. Kendine iyi davran, elemanlara mukayyet ol, en kisa zamanda gorusmek, sarki aralarinda yada programdan sonra uzun uzun laflamak dilegiyle, sevgiler, (bu arada iyi ki varsiniz be, izmirde kalmam icin gosterebilecegim nedenlerden birisiniz...) CAGLARCAN

dün gece grupçana geldik,ama size rakip olabilecez mi bilmiorum,ki yeni kadronuzla,repertuarınızla baya bi dumur ettiniz dün gece,ulen hatta bu gecede dungeon'a mı gelsek?yok ya gelmicez biz artık sizi dinlemeye,moralimiz bozuluyor.neyse bence çok şanslısınız,izmirde kalitesiz biçok müzisyen ve dinleyici var,bunlar bornovada buluşuyor,aslında bornovada sizin yaptığınız tarz olmalı,kalite olmalı,ama yakında onu da insanların kafalarına vura vura anlatacaksınız.başarılar...

Bu gece ;

Kanca-Dungeon,
Dungeon-Burn,
Burn-Deep Purple,
Deep Purple-Perfect Strangers,
Perfect Strangers- Dream Theater
Dream Theater - Pull me under
Pull me under- Headbang...

ALemin en makara müzisyenini İstanbula kaptırdık arkadaşlar, artık bayramlarda seyranlarda internet ortamlarında görüşecez Borisle.. Çok seviyoz len biz seni, bu iki ay çok güzel geçti.. Kendine dikkat et oralarda kapmasınlar seni.. Hayatın güzel geçsin, herşey gönlünce olsun bizi unutma..

yico demiş ki:
ALemin en makara müzisyenini İstanbula kaptırdık arkadaşlar, artık bayramlarda seyranlarda internet ortamlarında görüşecez Borisle.. Çok seviyoz len biz seni, bu iki ay çok güzel geçti.. Kendine dikkat et oralarda kapmasınlar seni.. Hayatın güzel geçsin, herşey gönlünce olsun bizi unutma..

Hayda kimdir o klavyeciniz miydi? Bi izleseydim sizi yeni halinizle öyle gitseydi bari :D

1yıldır izmirdeyim kimse darılmasın gücenmesin ama kanca kadar güzel sound yakalamış olan bir grup henüz dinlemedim..arkadaşların dungeonda dün geceki performansları harikaydı hepsini tebrik ederim belliki ortada bir emek var umarız boşa gitmez yola devam kanca başarılarınızın devamını dileriz..

Çok teşekkür ederiz arkadaşlar. Sağolun var olun. Borisimizi İstanbula kaptırdık olsun ama sağlık olsun, bundan sonra klavyede Borisimizin eski sınıf arkadaşı Yavuz ile devam edeceğizdir. En yakın programda Yavuzla sahne almayı planlıyoruz buarada Guardian programı bu hafta kandil nedeniyle Salı, Çarşamba duyrulur...

Kandil nedeniyle Guardian programımız bu haftalık Salı ve Çarşamba oldu, evet ama sevenlerimizi Ptesi de yalnız bırakmıyoruz..
Ptesi gecesi saat 22:30'da Yeni Asır Tv'de ALTERNATIF adlı programın konuğuyuz arkadaşlar, ben neler söyledim çok merak ediyorum, seyredicem walla..
Engeç Salı görüşürüz, sevgiler müzikle kalın...

Kandil nedeniyle Guardian programımız bu haftalık Salı ve Çarşamba oldu, evet ama sevenlerimizi Ptesi de yalnız bırakmıyoruz..
Ptesi gecesi saat 22:30'da Yeni Asır Tv'de ALTERNATIF adlı programın konuğuyuz arkadaşlar, ben neler söyledim çok merak ediyorum, seyredicem walla..
Engeç Salı görüşürüz, sevgiler müzikle kalın...

Müzik öğretmeni olan sevgili klavyecimiz Barış'ın istanbula tayini çıktı maalesef... Grupcanak yastayız :) Onun yerine bu haftaki ilk programımız olan salı gününden itibaren klavyede Yavuz artık kanca elemanıdır. Yine repertuar oturtma dönemi geçireceğiz ama kısa zamanda atlatacağımıza inanıyorum :) Müzikle kalınız,görüşmek üzre :)

Yarın akşam yeni klavyecimiz Yavuzla sahnede olacağız bir iki hafta içinde oturtup tekrardan yeni parçalara geçmeyi planlıyoruz
Bu haftaki Programımız;

Salı-Çarşamba : Guardian (22:15)

Cuma : Opus (23:30)

Cumartesi : Dungeon (01:20)

Kanjam canlarım benim hiçbir zman beni selamsız bırakmayan kardeşlerim müzikleriyle oldukları kadar insanlıklarıylada öne çıkan yüce varlıklar seviyorum lan sizi

Dün gece dumurdan dumura koştum arkadaşlar, Gripin vardı bizim yerimize.. Heralde sizin de dediiniz gibi montaj falan yetişmedi neyse bakalım belki başka zaman..
Özgün süper çekmişsin olm fotoyu ellerine sağlık..
Akşam Guardiandayız herkesi bekleriz efendim...

AtamanUysal demiş ki:
Kanjam canlarım benim hiçbir zman beni selamsız bırakmayan kardeşlerim müzikleriyle oldukları kadar insanlıklarıylada öne çıkan yüce varlıklar seviyorum lan sizi
Teşekkür ederiz efenim.

Yarın akşam Opustayız bekleriz. Yeni klavyecimiz Yavuz'un bu bu hafta bütün çaldığımız barlarda ilk programı. Isınma turlarındayız gayet keyifli bekleriz...

Geri