Kanca (Rock) - İzmir

:):):) Tamam arkadaşlar sakin olun demo gelecek tabiiki :) Önceki stüdyoya girişimizde davullarını kaydettiğimiz birkaç parça vardı ;şimdi yiğit onların vokal kayıtlarıyla uğraşıyor...ama swit çayld için biraz beklemeniz lazım çünkü onu çalmamıştık önceki kayıtta.. Çok hoş 2 parça geliyor öncelikli olarak,parçalar sürpriz olsun :) Ama ben eskilerden diyim siz anlayın artık...

Yico !Madem ki Sweet Child gelmeyecek demo olarak bari 2-3 tane şarkı istiyim sizden arasından 2-3 tanesini çalrsınız :D .

Skid Row :18 and life
Skid Row :Wasted Time
Steel Dragon: We All Die Young

Çok mu kazık istedim ya? Neyse ben söyliyim de.Siz bakarsınız artık.

bad girls de vokal yiğit mi? bide ben yigiti ooze dinledim felixe bilmediimiz için gelemedik maalesef ama sürekli program nerde onu söölerseni çoook sevinicem... hepinize başarılar!

Bad girls te vokal Yiğit değil serhat. Zaten Yiğit'in tarzına uyan bir parça değil. Ancak Yiğit'le stüdyo çalışmalarımız devam ediyor. Pek yakında onun sesinden "Is this love", "Easy", "Sweet child" gibi parçalar dinleyeceksiniz. Artık felix kapalı. Sürekli program olduğunda burdan sizleri haberdar edeceğiz. İlginiz ve övgüleriniz için binlerce teşekkürler...

Merabayın

Herkese selamlar, bayaa bi haftayı aşkın bi süre için siteye uğrayamadım.
Demo bekleyen arkadaşları çok iyi annıyorum :roll:
walla bi araya bi gelebilsek herbişiy olcak ama bi türlü buluşamıyoruz.
zaten en kısa zamanda çalacağımız mekanı belirteceez. ;)
eh soora gelsin demolar gitsin hem yeni hemide eski parçalar, aman da aman!!
Herkes kendine iyi baksın, Kanca sizler için kaliteli müzik yapmaya devam edicek!

Ahh bu arada, yıl 1995'te ben Ankara'da sahne alıyodum. Ama o zamanlara heralde yetişemedin, gerçi ben çok sabi sübyandım da neyse. Ankara'ya en içten selemlar. Benim en güzel 2 senem orda geçti sayılır. Sevgiler saygılar.

Yaz geldi ağustos böcekleri belli oldu ne siteye uğrayan ne demo yapan var.Aman sakın asıl işinizi de ihmal etmeyin canım saz çalıp söleyin yeniden dimi pışşşt bassman!!!

Alo özgür bak ne diyolar olm...
Hemi de sana diyolar!
walla bilemiycem.....?

Gelicek gelicek bak her gece ayrı uğruyorm siteye, bassman'a da selam söylerim ben!

Alo, saat 02:13....
salı gecesi....
Sweet child o'mine çıktı VH1'de....
Ne diyim tam demo memo derken....
Bu bi işaret olmalı....Evet evet!!

Bu aralar stüdyo işlerinden kafamı kaldıramadığım için grubumuzun işlerini biraz ertelemek zorunda kaldık. Herkesden çok özür diliyorum. Yakında bomba gibi geliyoruz. Bizi dinlemeye devam edin. :)

Siz şımdı etapta çalmıyosunuz peki neden madem hala o koca afiş asılı duruyo orda sölim de kaldırsınlar sizin ilgilendiğiniz yok dimi bassman ama dön artık yaa özledi seni sahneler

ya walla diyorum kimse artık kanca'yla ilgilenmiyo. sietey mesaj atan falan da kalmadı. ben uğursuz geldim galiba bu gruba. neyse bakalım beri'de çalmaya başladıktan sonra bi hareketlenme olacak mı? Herkese sevgiler saygılar...

Geri