Kanca (Rock) - İzmir

NAZLIIIIII demiş ki:
bu kadar bana nıye tepkılısınız anlayamıyorum. bunlar benı rahatsız eden seylerdı barlarda. daha fazla konusmak ıstıyorsanız burası yerı degıl. ozelden msj. atın ve konunun ozunu kavramaya calısın.

seni rahatsız eden şeyler mi?? 8O
nasıl bir rahatlık bu anlayamıyorum..yazdığın şeyin bilincinde değilsin de ondan herhalde...sen kimin kiminle nasıl bir ilişki içinde olduğunu bilmeden nasıl böyle yorumlar yapabilirsin ki???
ayrıca neden rahatsız oluyorsun..gelip senin masana mı oturuyorlar kendini müzisyenlerin sevgilisi sanan ( :!: ) kişiler.....yoksa sen müzisyenlere gönlünce yazamıyorsun-asılamıyorsun-egon zedeleniyor diye mi rahatsız oluyorsun ?
konunun özünü kavramış durumdayız merak etme...ya sen yazdığın mesajın özünü kavrayamayacak kadar bilinçten yoksunsun ya da özür dileyemeyecek kadar zor durumdasın......

NAZLIIIIII demiş ki:
bu kadar bana nıye tepkılısınız anlayamıyorum. bunlar benı rahatsız eden seylerdı barlarda. daha fazla konusmak ıstıyorsanız burası yerı degıl. ozelden msj. atın ve konunun ozunu kavramaya calısın.

sanırım burası seni rahatsız eden şeyler forumu değil :) zavallı kızlar diye insanlara hitap etmekte hiç hoş bişey değil :evil: keşke insanlar müzik için gelebilse demişsin ama sen bu yazdıklarınla içerideki insanları incelediğini göstermişsin adeta yani yazdıkların ve istediklerin arasında bi çelişki olmuş sanırım ,eğer gerçek bir dinleyiciysen insanların barda kiminle ne yaptığı seni ilgilendirmemeli yada gözlemlediğin şeyler sende kalmalı

IbanezRB demiş ki:
euphonic demiş ki:
Ben en iyisi muhabbeti değiştiriyim. :) Osman bu perşembe Özgün yok. Ya bize bir günlüğüne Görkem'i verceksiniz ya da siz çalcaksınız. :)

Neee ! Görkem ve Yico yine yan yanamı ? :LOL: .Kaçmaz bu olay.Bu Görkem unutmuştur o şarkıları ya

Dur kardeş ortalığı alevlendirmeyelim. :) Daha Görkem'in bile haberi yok. Ama Görkem'de bizi kırmaz herhalde. Hem Rastlantı döneminden eski dostları biraraya getirmiş oluruz. Nostalji olur. Birde 70'ler 80'ler unutulmaz be yahu.

AAALOOOOOOAAAAHHHHHH!!! :dil
Nooluyo be foruma? :?:
Pazar günü Anemi'den SOner'le konuştum, aynen şunlar geçti aramızdaki küçük sohbette:
Y-"ya Soner'im sen turkrock'taki forumunuza yazılan herşeyi okuyon di mi?Noolmuş abicim sizin foruma walla renkli hayatlar yemin ederim...!"
S- "okuyorum walla, sorma artık grupla ilgili hiçbişiy yazılmıyo, varsa yoksa milletin derdi, artık başa çıkamıyoruz. ben bi de bütün izmir'deki grupların forumlarını takip ediyorum.."
Y- "yaa bilader harbiden deli işi bu yaa, olm desenize yazmayın buraya böyle şeyler diye"
S- "dinleyen yok ki birader, sizin forum kaç sayfa oldu?"
Y- "walla en son 33 sayfaydı yannış hatırlamıyosam"
S- "bak sizin forum da kalabalıklaşmaya başlıyo, yakında sizin de başınıza gelecek aynısı, hele bi de bikaç yerde daha çıkın, biraz daa millet tanısın sizi, o zaman yandınız walla.."
Y- "walla bilader ne biliim korkmaya başladım ben de...nası gidiyo....vs.. vs.."
yani demek istediğim, arkadaşlar Soner'i haklı çıkarmayın, noolur yaw? 8O (sonerin haklı çıkması konusunda yanlış anlaşılmak istemem, adamla bu muhabbeti yaptıktan bi gün sonra oldu bu geyikler, Soner'imi tebrik ediyorum, bu işi bildiini düşünüp alnından öpüyorum! :taptim ) burda aramızda müzik falan konuşalım, e tabi geyik de yapalım, yapmayalım demiyorum ki en fazla geyiği ben yapıyorum yalan mı? :mrgreen:
yok efendim barlara gelen kızlar şöyleymiş, yok hepsi öyle diil böyleymiş...ya hepimiz etrafımızdaki güzel insanlara ilgi gösteririz, barlara gelen bayan arkadaşlar müzisyenlerden etkilenebilirler, hatta beleş bira içenler de olur :beer , mesela ben az birasını içmedim osman'ın,ehehe! bence bu konuda buraya yazanların hepsinin haklılık payı var.. oluyo kardeşim işte bunu engelleyemezsin.. böyle bişiy yok desen de yalan, bütün kızlar böyle dersen de yalan...biz orda iyi müzik yapalım, millet eğlensin, zevk alsın diye :kicsalla ...mızı yırtıyoruz.. siz de eğlenin be kardeşim, bakın keyfinize, ne anlamı var, yok o öyle, bu böyle geyiklerinin di mi? ;)
ayrıca, evet ben evliyim, eşimle 2001 senesinin şubat ayında Mavi Bar (alsancak) ta bi perşembe akşamı ben sahnedeyken tanıştık :utandim , ve hatta şunu söyliim bizim gruptaki bütün arkadaşlarımın hakkatten ciddi ilişkileri var. forumda okuduum bazı söylemler bizim kalbimizi teslim etmiş olduumuz bu insanlara biraz saygısızlık gibi geldi sanki bana? :(
yaw neyse, ben biraz fazla yazdım galiba, kimseyi kırmak istemem burada, uzatmiim fazla... ;)
alo bi de perşembe günü naapçaz olm?çıkçaz mı çıkmıcaz mı? osman'cıım gelceniz mi görkhemıtı mı verceniz? biri bana bişiy söylesin!?!?! :metalhead
bu arada yazmışken tam yaziim, benim boynumdaki küçük kitle önemli bişiy diil arkadaşlar, hala şarkı söyleyebiliyorum, işşallah da söylemeye devam edicem, yalnızca artıkın kurbaa gibi görünmek istemediim için küçük bi operasyonla alınacak :mrgreen: ..benim sağlığımı merak eden varsa haberi olsun diye yazıyorum, ayrıca bu küçük operasyonun tarihi de belli oldu..2 ekim günü hastanede bekliyorlar beni..yani 1 ekim pazar akşamı sahnede olmiim diyorum, yoksa olsammı yaw? biraz rakıya verdim mi kendimi anesteziye felan gerek kalmaz muhahaha! :beer
neyse uzun lafın kısası bu perşembe fiko bey ve görkemıt beye bağlı olarak sahne alabiliriz veya benim aslan kardeşlerim çalarsaat bizim yerimize orda olabilirler..ayrıca da cuma akşamı tam kadro Felix'teyiz.. bekleriz efenim.. ;)
oh be bitti!

sağlığın için çok sevindik yiitçim....
ayrıca bu kadar tepkili olmayın yahu bu forum insanlarına şimdi ben bilmem kaç tane mesaj atmışım doğru düzgün eleştirilerde bulunmuşum....arada bi cıvımak hakkım değil mi kardeşim.....aaaaaaa.......

Barlar bakirelerin uğrak mekanı değildir benim bildiğim.Bir ritüel eşliğinde kutsal sudan içmenin ve dağıtmamanın merkezi kilisedir.Tanrıya söyleyenen şarkılarla ibadet edilir ve kilise korosundan kimseye sarkan olmaz.O yüzden bara gidip rock&roll dinlemek istiyosanız ufkunuzun geniş olması gerekir.Bırakın insanlar rahatça öpüşsünler ama yiyişmesinler(yiyişmek ne kadar çirkin bi kelime öle çok çirkin ve çok kaba bunu kullanan bi bayanında doğru yolun yolcusu olduğu düşünmüyorum ben)Bırakın onu bunu çekiştirmeyi müziği dinleyin ve eğlenin ve arada polemik yaratın ki yazalım biz de eğlenceli oluyo.

öfff bu bardaki kız muhabbetleri de bitmek bilmiyo...her sene 18 yaşını dolduran her kıza bir "abla kız" verelim 3 ay eğitim görsün, adap görgü nedir öğrensin......
şaka bi yana artık bende çok sıkıldım bu muhabbetlerden bi bara gidişimde erkeklerden değil kızlardan korkar oldum...artık yanımda yakışıklı erkek dolaştırmıyorum... :p hatta aştım ben olayı sanıyorum yalnız dolaşmaktan çok keyif alıyorum....perşembe-pazar çok yakınım olmadığı takdirde tek başıma çıkıyorum, kanca dinlemeye gidiyorum...zaten hep bi masa buluyorum...arada bi arkadaşlar geliyo hal hatır soruyo ama onlarla da çok muhattap olmadan müzik dinliyorum....sadece müzik....dedikodu, geyik yok...kanca var.....
bu keyfi her müzik grubunda bulamıyorum...bunu bize verebildiği için kanca ya da teşekkür ediyor başarılarılarının devamını diliyorum...
not: demo is this love olmazsa bozuşuruz ona göre.....

yiğitcim umarım zorlu bi operasyon geçirmezsin hemen kendine gelir beni sinir etmeye devam edersin...sen ii ol ben sinirlenmeye razıyım=))

ayrıca o kişiye verilcek cevabı hepimizden önce verdiin içinde çook saol ama gerçekten sinir bozucuydu....ama abimizsin saygım var sen laf söledikten soora bana b.k yemek düşer diyip konuyu kapatarak saygılar sunuyorum abime....=)))

slm bencede müzik konuşulmalı sadece çünkü kanca grubu gayet güzel müzik yapıor ve grubtaki herkes enstrumanına çok hakim ve en son beri de izlediğimde stairway to haven çalarak hayatımda bir ilk yaşattıllar çünkü daha önceden hiçbir bar grubundan dinlememiştim ama mekandaki herkes çok sıkıldı böle güzel bi şarkıda ona çok üzüldüm haaa bide museeeee museeeeeeee diye yırtınan bi hatun vardı ya bütün keyfimi kaçırdı :) insanlar artık sadece müzik dinlemeye ve eğlenmye gelsin mekanlara abi kapıda damsız girilmez diyolar yapmayalım lütfen abazalık dimi yaaa.

muse ha :D:D
puhahahha :)

iimiş kancada tam istenecek aksiyonlar ;)
1 defa da biri sayko kilır deyü çok baardıydı!
:D:D

ayrıca bana mail atan arkadaşa cevap ;)
vedat abiyle(beri badigard) konuştuk sonradan merak etme aramızdaki problemi çözdük ;)
seni pırkalayan veya sanal alemden artizlik yapılacak konular değil bunnar merak etme ;)

işte kanca...
oturduğumuz yerden sadece 3ü çıkmış ama olsun yada o akşam kendimizden çok geçmişiz nasıl çektik onu bilem bilmiorm :D
bidahaki sefere 5i bi yerde ;)

kancaml1.jpg

bide aman diim yiğit abim çok geçmiş olsun eger bize kurbaa gibi görümemek için yapıorsan gerenk yok bizseni kurbik gibide sevios :D
hemen iileş hemen gel inşallak!ayrıca pazar takıl yahu rakı ii gelir bünyeye ;) belki biras rakıyla ameliyattan da vazgeçiriris seni :D:D:D
sahnede fasla yakışımklı olma hem ööle kıslar biras başkalarına da baksın :D:D:D

bkz: groupie hatta bide wikipedia dan bakalımk[/b]

Eveeet yine uzun bir zaman aralığından sonra okuyorum sevgili forumumuzu... :) Aman tanrım o da nesi! yine sayfa sayfa yazı gelmiş,oku oku bitmiyor... :) Neyse ben rahat adamımdır tartışmalar çıksın kavgalar patlasın istemem :D:D ;boşverin siz de rahat olun... Biz çalmaktan büyük keyif alıyoruz,dinleyicimiz de dinlemekten keyif alıyorsa problem yok demektir.... Zaten müzik paylaşmak içün... :) Dinleyenlere çalcaz ki keyif alalım demi... :D:D Gerisi boş :)
Bu arada Yico,ameliyattan kaçış yok olm kesces seni bi güzel haha :D:D
Hadi ben kaçtım...

pennylane demiş ki:
bu akşam gerçekten de çok keyif aldım sizi dinlemekten...
özellikle -sometimes I feel like screaming- bitmesin istedim..ne güzel bir şarkı o öyle..gitarlarda ağlayası geliyor insanın..ve ne kadar güzel çalıyorsunuz...çok iyi bir müzisyen gitaristiniz...takdir ediyorum her dinlediğim de..attığı sololarda falan kalkıp alkışlayasım geliyor ama malesef türkiye deyiz..öyle bir şey yapsam insanlar sarhoş diye bakıp gülerler.....malesef....
neyse içimizden alkışlıyoruz..iyi bir grupsunuz,seviyoruz... ;)

Thanx...

balluk demiş ki:
slm bencede müzik konuşulmalı sadece çünkü kanca grubu gayet güzel müzik yapıor ve grubtaki herkes enstrumanına çok hakim ve en son beri de izlediğimde stairway to haven çalarak hayatımda bir ilk yaşattıllar çünkü daha önceden hiçbir bar grubundan dinlememiştim ama mekandaki herkes çok sıkıldı böle güzel bi şarkıda ona çok üzüldüm haaa bide museeeee museeeeeeee diye yırtınan bi hatun vardı ya bütün keyfimi kaçırdı insanlar artık sadece müzik dinlemeye ve eğlenmye gelsin mekanlara abi kapıda damsız girilmez diyolar yapmayalım lütfen abazalık dimi yaaa.

Thanx...Umarım insanları yavaş yavaş böle hoş şarkılara alıştıracaz :)

Neyse böyle teker teker olmayacak gibi :roll: Cümleten herkese teşekkür ederiz ;) ;)

eyvallah abi kapı bekçisiyle konuştuğun için :) haa evet bide sayko isteyen bi sayko hatun vardı doğru ben orkunun arkadaşı ( sıra arkadaşın dersaneden) :) o gün barı kapattık azimle iki arkadaşımla hatırlarsan . neyse zati sizin repertuar güzel ve güzelleşmeye devam ediyo zevkle dinlediğim tek grupsunuz izmirde saolasınız . heee bu arada ozmn bi dahakinde damsız giremezsin derlerse bi kafa atıp yiğitin selamı var derim :)

walla billa diyorum böyle güsel eleştiriler beni o kadar mutlu ediyo ki bilemezsiniz..bööle ne biliim acaip keyif alıyorum KANCA'da şarkı söylüyor olmaktan.. :D :D
yaw balluk sen kafa atmayı boşver içerden beni bul, ben vedat kardeşimle konuşurum(bizim yogi !! :) )zati adam anladı artık bizim dinleyici portföyümüzü, merak etmeyin yani.. ;)
yaw mecheng teşekkürler ederiz foto için, hiçbişiy annaşılmıyo ama neyse :LOL: :LOL: !!!ayrıca biliyoruz ki benim yakışıklı görünmek gibi bi derdim yok allaama şükürler olsun ;) , beni alan almış satan satmış ne diyim ki? heheh :oops:
pisi, sen merak etme ben her zaman buralarda ve seni sinir etmee hazır vaziyette bulunacaam 8) , ve de şu operasyon bi bitsin, bi de özgüncüümün nöbetleri, o zaman görünüz KANCA'yı..bırak stairway to heaven'ı daa neler neler meşk ediciizz 8) !!aklımda tonla şarkı var söylemek istediğim, ama zaman yok o kadar şarkıyı hemen hazırlayacak..
bişiy daa var bu akşam (yani Cuma) felix'te olacaamızı söylemiştik, ve fakat dün felix'le yapılan son görüşmede fiyat konusunda bi anlaşmazlık oluştu :( , biz de kabul etmedik, yani bu akşam felix'te diiliz arkadaşlar, haftaya işşallah perşembe günü beri'de görüşürüz tekrar.. 8) burdan görkem kardeşime dün gece özgünün yokluunda bize eşlik etiiği için çok teşekkür ederiz..bööle eski rastlantı repertuarından bişiyler çaldık, çok keyif aldım doorusu..
biz pazar yokuz, tatile çıkıyoruz..hala peynir gibiyim walla, ama hakettik tatili yemin ederim, su ne kadar souk olursa olsun denize giriciim walla 8O ...neyse, perşembe günü Beri'de bomba gibi tatilden dönüş programı yapacaz, işşallah..herkes kendine ii baksın KANCA'yı seviniz dinleyiniz...
Görüşürüz..

Bende buradan Görkem kardeşimize teşekkür etmezsem çok ayıp olur. Görkem ellerine sağlık, sayende çok güzel bir program geçirdik, çok eylendim doğrusu. Herkese sevgiler saygılar efendim. Tatil dönüşü görüşmek üzere.

Geri