Kanca (Rock) - İzmir

Duyuru... 31 ocak 2007 çarşamba günü, yani bugün Gardian Bar kapalıdır. Önümüzdeki haftadan itibaren programımız aynen devam edecektir. Müzikle kalın...

ThE_EvO demiş ki:
Bu gece Kanca'yı canlı canlı dinleyebildim sonunda... :roll:

Beyaz Stratlı gitaristinizin tonları hoşuma gitti,davulcunuz hoş çalıyor(sanırım Eliminator(Red Cam) kullanıyordu... :LOL:
Vokal abimizde iyi rakı götürdü ama mezesiz ve sakin bir muhabbet ortamı olmadan boğazından geçti mi bilemiyorum... :mrgreen:

Diğer elemanları izleyemedim,aflarına sığınarak yazıyı kesiyorum... :p

beyaz stratı olan özgün mü? özgün yeni gitar mı aldı? yoksa tuna mı aldı o gitarı :D kim aldı yau çok meraklandım :D:D

euphonic demiş ki:
kretheus demiş ki:
euphonic demiş ki:
Duyuru... 31 ocak 2007 çarşamba günü, yani bugün Gardian Bar kapalıdır. Önümüzdeki haftadan itibaren programımız aynen devam edecektir. Müzikle kalın...
abi cok erken haber vermissiniz yaw keske kapisina kadar gitmeseydim.. 8O

Biz de çalcağımız günün akşamı haber aldık. Alır almaz da yazdım. Çok üzgünüm... :(
yok yaw zaten gitmemistim.. :LOL:

BandRoll demiş ki:
ThE_EvO demiş ki:
Bu gece Kanca'yı canlı canlı dinleyebildim sonunda... :roll:

Beyaz Stratlı gitaristinizin tonları hoşuma gitti,davulcunuz hoş çalıyor(sanırım Eliminator(Red Cam) kullanıyordu... :LOL:
Vokal abimizde iyi rakı götürdü ama mezesiz ve sakin bir muhabbet ortamı olmadan boğazından geçti mi bilemiyorum... :mrgreen:

Diğer elemanları izleyemedim,aflarına sığınarak yazıyı kesiyorum... :p

beyaz stratı olan özgün mü? özgün yeni gitar mı aldı? yoksa tuna mı aldı o gitarı :D kim aldı yau çok meraklandım :D:D

Telaşlanma Seyfi ya, beyaz strat benimdir :) Fender-toplama-deluxe stratocaster :D Beyaz gövdeyi Erkan usta yaptı,gerisini ben donattım yeni gitar oldu :D

TubeScreamer demiş ki:
Telaşlanma Seyfi ya, beyaz strat benimdir :) Fender-toplama-deluxe stratocaster :D Beyaz gövdeyi Erkan usta yaptı,gerisini ben donattım yeni gitar oldu :D

hehe tamam sakinleştim şimdi :D günlerdir uyuyamadım yau bunun yüzünden :LOL: neyse hayırlı olsun o zaman yeni erkanstratınız :D

çarşamba akşamı o kadar geç haber verildiği için özür dileriz arkadaşlar, ben de neredeyse evden çıkarken aldım haberi..
Bu arada tüm Guardian ailesine başsağlığı diliyoruz..
Her Cuma Ctesi olduu gibi bu akşam yine Opus'tayız. Önümüzdeki hafta ptesi çarşamba Guardian geceleri devam edecektir, duyurulur..
Müzikle kalın..

Ben bu gurubu ilk defa dinleyeceğim Yiğit senin sesini biliyorum, Acaba repertuarınız hakkında biraz bilgi alabilir miyim? müzik tarzını ne şekilde yorumlarsınız?
istanbul'dan bir misafirim ile sizi dinlemeye geleceğiz. Biraz detay alabilirsem sevinirim:)

Çarşamba biz de kapıdan döndük.. Bayaa bi üzüldük Kanca dinleyemeyeceğimiz için.. Haftalık programda çarşamba akşamlarını onlara ayırıyoruz :) Müzikleri oldukça kaliteli.. Çok çok başarılı buluyorum. Fazla söze gerek yok, dinleyin ve görün..

Çok teşekkür ederiz, bu yorumlarınız bizleri hem çok sevindiriyor hem de daha çok çalışma konusunda kamçılıyor.
Repertuarımızda genellikle baba-rock olarak tabir edilen 70-80lerin hard rock parçalarını bulundurmayı seviyoruz. Ama tabi bu sadece bu şarkıları çalıyoruz anlamına da gelmiyor, galiba geniş bir yelpazemiz var. O yüzden, söyleyebileceğim tek şey var galiba; biz rock yapıyoruz..
Sevgiler, saygılar, herkesi bekleriz..
Müzikle kalınız.

aha, Böcük be burası.. Ehehe eski günnere döndüm bak bi an..
Neyse, ben programı yazayım kaçayım:
Ptesi, Çarşamba -- Guardian Bar, Bornova
Cuma, C.tesi -- Opus Bar, Alsancak

Kendinize çok ii bakın, Görüşmek üzere..
Müzikle kalın.

ben de çok beğendim yaw:)

:roll: dün akşam ilk kez dinledim şarkı seçimleri çok iyi ve vokalin ses tonu oynamaları çok çok iyi bütün oldies but goldies gruplara gitti yani ;) mmm izmir'deki bazı gruplardan sonra bole bi grubun olduğunu bilmiyodum 8O tebrikler başarılarınızın devamı gelsin inşallah :)
bu arada erken bırakmak zorunda kaldık o kadar içimde yarım kaldı kiii of yaa :( izmir'de okumadığım için şanssızım :? neyse iyi elektrik vermişimdir heralde sahneye tek dans eden kişi olarak:) en çok fortune faded hareketliydi sanırım:) hehe.. ama eski grupları çalmak size çok daha fazla yakışıyor! kendinize iyi bakın da dinlemeye gelelim tekrar ;)

oh oh saolun walla yapmaya çalıştığımız şeyi anlayan insanlarla karşılaştıkça bööle bi acaip sevindirik oluyorum..teşekkür ederiz..sen merak etme müzik dinlemeye gelen insanlar oldukça biz de iyi olacağız..görüşmek üzere...

:)

ne güzel ya forumla da ilgilenmeniz çok iyi ayrıca teşekkür ederim:) bu arada ben oyle rastgele geldim sizi dinledim çarşamba günü(iyi ki öyle olmuş):) sonra internetten bu siteyi buldum ama pek bi bilgim yok siz şimdi grubun hangi üyesi oluyosunuz:) bi kaç yazınıza baktım da yaşınızın büyük olduğunu söylüyosunuz hiç de öyle görünmüyo ;) şarkıların yaşı büyük olabilir ama sizi öyle göstermiyo merak etmeyin hehe:) yazın ben sizin abone dinleyicilerinizden oliim bi şu okulum tatile girsin de:) görüşmek üzere:)

Geri