Gri ve Yaşlı(Alternative / Experimental / Electronica)-İzmir

arkadaslar bende beyduhanla aynı fikirdeyim azda olsa ewrenlede.bu sarkı bu sekilde internete verilmemeliydi ki artık ben bu sarkı üstünde çalışmıyorum düz akorlarını basıp geççem özel bişey olcaktı o şekilde internete verilcekti hepimiz çalışıyoduk ama artık bu şarkıya özel bi beste yapmaya gerek kalmadı bence. ilk o haliyle dinlensin isterdim ama olmadı. sağolun..

mery.jpg

YENİ YILINIZ KUTLU OLSUN.. :) SÜPER BİR 2006 VE DAHA NİCE SAÐLIKLI YILLAR DİLERİZ..
FingerBang

sizinde YENİ YILINIZ KUTLU OLSUN FİNGERBANG...başarılı bir yıl geçirmeniz dileğiyle inşallah öbür yılbaşını sizin konserinizde gireriz.bu arada yokmu gerçekten bir performans yılbaşı için?bilgilendirirseniz çok sevinirim. :D bide şöyle southparklı bir yılbaşı resmi yokmuydu daha çok yakışırdı size.bizde bulduk bunamayalım demi :D .iyi yıllar.

xabele18 demiş ki:
sizinde YENİ YILINIZ KUTLU OLSUN FİNGERBANG...başarılı bir yıl geçirmeniz dileğiyle inşallah öbür yılbaşını sizin konserinizde gireriz.bu arada yokmu gerçekten bir performans yılbaşı için?bilgilendirirseniz çok sevinirim. :D bide şöyle southparklı bir yılbaşı resmi yokmuydu daha çok yakışırdı size.bizde bulduk bunamayalım demi :D .iyi yıllar.
Bak senin fikrini değerlendirip böle bi action yaptım..Umarım hoşuna gider..
ylba.jpg

release_ demiş ki:
xabele18 demiş ki:
Bak senin fikrini değerlendirip böle bi action yaptım..Umarım hoşuna gider..
ylba.jpg
hohahaha...ya bu çok daha güzel olmuş.çooook güzel bir yıldiliyom size fingerbang.bu yıl parlayan yıldızlardan olursunuz işşşaallahhhh...hadi öptük ailecek.

Sağlık mutluluk ve başarı dolu hayallerinizin gerçek olduğu bir 2006 dilerim...
2006 yılında hakettiğniz yere gelmeniz dileğiyle.Seneye yılbaşına sizinle giricez sanırım onu umuyorum :)
NİCE MUTLU YILLAR FİNGER BANG!!!

bas_can demiş ki:
ya bide şu linki neden kapattınız aga olmuo ama açında arkadaşlara yalancı çıkmayalım :p .hadi bol gülücüklü bir yıl dilerim.
Kardeşim sanada mutlu yıllar dileyerek başlayayım,Yasemin linki kapatmamı rica etti oysa benlik birşey yoktu yani bende sonuçta başka bir yerden şarkıyı bulup daha hızlı olsun diye farklı bir yerden link aldım ve buraya yazdım.Canları sağolsun sorun değil nasıl olsa grup aynı şarkıyı çalıcak kendi elleriyle koymaları daha sağlıklı olur :) .Daha güzel şarkılar varmış ellerinde çok çalışıyor grup ben duyumlarını alıyorum helal olsun çocuklara ve sanıyorum ki dilediğimde budur 2006 yılı onların parlama yılı olucak :) .Bu kadar kısa bir sürede ki bir iki aylık grup finger bang tahminim bu daha uzun olduğunu sanmıyorum isimleri şimdiden duyulmaya başlamış onların adına çok mutluyum daha da iyi olucaklar.Foruma ne zamandır giremiyorum yazasım geldi uzatıyorum sürekli :D mutlu yıllar herkese.

Bu güzel mesajllar için çook saolun layık olmaya çalıştığımızı bilmenizi isteriz FingerBang 2006 da umarım dediğiniz yere gelir teşekkürler hevvkessse..
Şu an bir hedefimiz var ve günün birinde ulaştığımız bir hedefimiz olucak!.
409_fingerbang_malllive.jpg

Resimde cuk oturdu yalnız allah sonumuzu hayır etsin :) ..
Bu arada Özgür link işi sorun değil artık istersen koyabilirsin :) .Bizim bilgimiz dışında senin link olarak atman değil tam bu şarkıya sağlam bi kayıt planlarken böle bi şanssızlığın yaşanması oldu problemi yaratan ister istemez FingerBang bu şarkıyı erteleme kararı aldı.Çok güzel bestelerle uğraşıyoruz zaten kanal kayıtlarını yapmadan önce eleştirilerinize açık olması açısından link olarak vermeyi düşünüyoruz yani oluşum aşamasındayken sizlerin fikirleri almak hoş olur die düşündük bakalım bizden önce biri alıp linki yazarsa şaşırmayız artık :) umarım olmaz böle bişi.Neyse öle işte çok çalışmak lazım çok..Ve bu arada son günlerde ençok sölediğim şeyi bi çay koyduktan sonra sizede yaziim..

:) hehhe geldim diyorum ki büyük ihtimal 2006 yılbaşısı FingerBAng grubunun kendiyle başbaşa kalabiliceği son yılbaşı sanırım umarım öle olucak :) ..Yeni bir yıla girmenin heycanı var içimde hemide çok ama çok fazla paylaşıım dedim..herkese mutluluklar..

hepınızın yenı yılı yenı umutlarla yenı mutluluklarla yenı ufuklarla yenı asklarla yenı heyecanlarla ve bınlerce fırsatlarla dolu olsun hepınızın yenı yılı guzel gecsın...

yasemın butun desteklerın ve butun yaptıgın jestler ıcın cok cok tesekkur ederım sana.. onundekı bu yıldada uyur ve cekes dolu bı yıl dılıyorum

çok enteresan bu grubu bir yerde izlemiştim sahnede ve o an aklıma bu grubun kesin turkrock sitesinde amatör gruplarda isimleri geçiyordur dedim ve hemen gelir gelmez açtım pc'yi başladım aramaya :) evet burda buldum sizi , çok beğendim sahnede canlı iyi söylüyorsun sayın vokal :D başarılar dilemiyorum devamını diliyorum ;) burdan takip ediyorum sizi artık turkrock iyiki varsın ...

ben geldimmmm!!!!!!!!!
naperin gençler,takılıyo musunuz?
lan ne zamandır yazmıyodum..en son beyaz piyano için sallamıştım ama o gün kafam teyyare gibiydi olur ööle diyip geçiorum...
sewgili yasemin,sen insan mısın kızım ewinde internet war dünkü prowayla ilgili hiçbişiy yazmamışsın...sewgili forum insanları ayıptır söölemesi perşembe günü biz yine bi beste yaptık we bana kalırsa parça bebek oldu...yasemin zaten sözleri yazmış bana okudu melodisiyle birlikte soora bizim ewde oturduk we sakin bi besteye çewirdik bunu...trafiğini falan da yazdık...hatta parçaya solo bile yazdık...nakaratta arızalı akorlar felam wallaha çok hoş oldu beahh...
bu ne üretkenliktir allaaam:)
forum insanları ben kendi adıma söz weriom haftaya prowamızda bunu kaydedicez we elimden geleni yapıp bu parçayı en sade haliyle (gerekirse şiddete başwurarak:p ) foruma koydurucam...walla ben bu parçaya çok güweniorum...şu zamana kadar yaptığım en başarılı çalışma oldu bence,huzurlarınızda sewkülü grup arkadaşlarıma teşekkür etmek istiyorum(hoş bi melodi bulamadığımda sinirlenip türbemi kırmamı engelledikleri için:p )...yapıcaz abi çok küsel oolcak bu şarkı!!!bekleyin en geç haftaya pazar günü dinliyceksiniz...
ya yeşim senle henüz tanışmadık ama bi an önce gel artık...ritm gitarlazım parçada,prowada yasemine çaldırdık ama ben onun gitar çalarak kasılmasını istemiom,cvokaline konsantre olsun kız.......
(gel artık walla tek gitar olunca hem parçanın hemde FİNGERBANG'in bi yanı eksik kalıyo....)
lan 1 ocak Serap'çığımın doom günü we bende bi kuruş para yok oturucaz galba ewde:( lan metallica'ya bullet atıtorum(iğrenç geyik yapma efekti)...
hadi forum insanları hepicünüze have a mutlu yıiirrssslar..........

2006

bu yıla da istanbulda girmek zorundayım. hadi bakalım. hepinizin yeni yılı kutlu mutlu.. ismirime iyi bakın. öperim

di

medicine_show demiş ki:
ben geldimmmm!!!!!!!!!
naperin gençler,takılıyo musunuz?
lan ne zamandır yazmıyodum..en son beyaz piyano için sallamıştım ama o gün kafam teyyare gibiydi olur ööle diyip geçiorum...
sewgili yasemin,sen insan mısın kızım ewinde internet war dünkü prowayla ilgili hiçbişiy yazmamışsın...sewgili forum insanları ayıptır söölemesi perşembe günü biz yine bi beste yaptık we bana kalırsa parça bebek oldu...yasemin zaten sözleri yazmış bana okudu melodisiyle birlikte soora bizim ewde oturduk we sakin bi besteye çewirdik bunu...trafiğini falan da yazdık...hatta parçaya solo bile yazdık...nakaratta arızalı akorlar felam wallaha çok hoş oldu beahh...
bu ne üretkenliktir allaaam:)
forum insanları ben kendi adıma söz weriom haftaya prowamızda bunu kaydedicez we elimden geleni yapıp bu parçayı en sade haliyle (gerekirse şiddete başwurarak:p ) foruma koydurucam...walla ben bu parçaya çok güweniorum...şu zamana kadar yaptığım en başarılı çalışma oldu bence,huzurlarınızda sewkülü grup arkadaşlarıma teşekkür etmek istiyorum(hoş bi melodi bulamadığımda sinirlenip türbemi kırmamı engelledikleri için:p )...yapıcaz abi çok küsel oolcak bu şarkı!!!bekleyin en geç haftaya pazar günü dinliyceksiniz...
ya yeşim senle henüz tanışmadık ama bi an önce gel artık...ritm gitarlazım parçada,prowada yasemine çaldırdık ama ben onun gitar çalarak kasılmasını istemiom,cvokaline konsantre olsun kız.......
(gel artık walla tek gitar olunca hem parçanın hemde FİNGERBANG'in bi yanı eksik kalıyo....)
lan 1 ocak Serap'çığımın doom günü we bende bi kuruş para yok oturucaz galba ewde:( lan metallica'ya bullet atıtorum(iğrenç geyik yapma efekti)...
hadi forum insanları hepicünüze have a mutlu yıiirrssslar..........

Yuhhhhuuuu yeni parça ha süpersiniz :) bize yeni yıla girerken parçayı olmasada yeni bi bebeğiniz olduğunu sölemeniz bilem süpper ve taktire değer çok verimli bir yıl dilerim canlarıımm umarım 2006da sizle tanışıcaz aslında bunu hemen yapmak istiyorum ama İstanbul İzmire 9 saat yetişemem :) yeni yılınız tekrar kutlu mutlu ve çok müthiş olsun :) ...
Sevgiler xabele...

Geri