Gri ve Yaşlı(Alternative / Experimental / Electronica)-İzmir

:( Uşağa gitceğinize İst e gelsenise yaa...
:) Uşaktan sonra bize bekliyoruz lüüfeenn artık...
Başarılar güzel anılarla dönmeniz dilegiyle,yeni şarkı yokmu dinleyebilicekmiyiz yenilerden.

xabele18 demiş ki:
:( Uşağa gitceğinize İst e gelsenise yaa...
:) Uşaktan sonra bize bekliyoruz lüüfeenn artık...
Başarılar güzel anılarla dönmeniz dilegiyle,yeni şarkı yokmu dinleyebilicekmiyiz yenilerden.
Saol canım ya en kısa zamanda gerçekleştirmek istediğimiz planlarımızın arasında İstanbul..

selam arkadaşlar uşaktan bu sabah döndük.Çok zevkli ve güzel bir konserdi şahsen ben eğlendim :) uşak insanına teşekkür ederiz.Özellikle çiğdem,sultan,dilek,filiz...,bunlar hatırladığım isimler hatırlamadıklarım için özür dilerim...bizimle ilgilendiler sağolsunlar.
Bu arada ses sistemi ile ilgili bir takım sorunlar yaşadık monitör yetersiz olduğu için birbirimizi duymakta epey bi zorlandık.Ama güzel bir konserdi.İnsanlar güzeldi,barmenler kafa elemanlardı:)Davulcu bi eleman vardı ismini unuttum şimdi :oops: yardımları için ona da tşk ederim..
Hepsi bu işte güzel di ama dönüşü çok zor oldu otobüs bozulunca epey bi bekleme yaptık....

arkadaslar slmlar unuttunuz benı yauww nasıl gıdıorr abi herseyden haberdar olmak istıorum ona gore!!! ben babama yenı yenı alıstırdım kendımı..babamın olumune .....hepınıze saygılar basarılar

napalim_rock demiş ki:
arkadaslar slmlar unuttunuz benı yauww nasıl gıdıorr abi herseyden haberdar olmak istıorum ona gore!!! ben babama yenı yenı alıstırdım kendımı..babamın olumune .....hepınıze saygılar basarılar

Hocam sanada sevgiler saygılar seni unutmayız bu arada başın saolsun kendine iyi bak hemde çok iyi bak....

napalim_rock demiş ki:
Unuturmuyuz seni ayıp ettin..Uşak'ta keyifli bi konser verdik geri döndük yordunluğu hala üstümde çünkü henüz uyuyamadım..Organizatörlerin hepsine tekrar teşekkür ederiz bir dediğimizi iki etmediler.Hepsine sonsuz sevgiler..

selamlar bizleri pazar günü çok mutlu ettiniz.yaşanan onca aksiliğe ragmen(ses sisteminin çıkarttığı problemler olsun müzikten anlamayan ve köskös oturmaya gelen insanlar olsun)siz çok başalılıydınız solistinizle tanışıp sobet etme şansım oldu çok mutevazi ve çok iyi bir insan onunla tanıştığım için çok mutluyum.Kızcagaz tek bir kötü kelime etmedi helal olsun tabi ki hepinize helal olsun.siz artık uşağa gelmessiniz ama belki ilerde fikriniz değişir,fikrinizi değiştirirsiniz sizleri tekrar burda görmek çok güzel olur.herşey için çok sağolun adam parçasını çok beğendim solistin sesi muhteşem adını hatırlayamasamda sesi ve hanım efendiliği aklım da derin izler bıraktı,başarılarınızın devamını dilerim.

Uşak nasıl geçti demiyecem iyi geçmiş gibi görünüyor.İyi toparlamışsınız abi son anda eksik gitmemişsiniz galiba hiç bahsedilmediğine göre öyle olmalı :D

Uşak nasıl geçti demiyecem iyi geçmiş gibi görünüyor.İyi toparlamışsınız abi son anda eksik gitmemişsiniz galiba hiç bahsedilmediğine göre öyle olmalı :D

artık İzmir konseri beklioz olmadı,Ödemiş şenliklerinde çıkarıcam sizi : )

mr.big ! bak Jandarma konseri ayarlıom ona göre iyi hazırlaan..

haniii benüüüm benüüm olaaacaadııııın :)

pramit145 demiş ki:
selamlar bizleri pazar günü çok mutlu ettiniz.yaşanan onca aksiliğe ragmen(ses sisteminin çıkarttığı problemler olsun müzikten anlamayan ve köskös oturmaya gelen insanlar olsun)siz çok başalılıydınız solistinizle tanışıp sobet etme şansım oldu çok mutevazi ve çok iyi bir insan onunla tanıştığım için çok mutluyum.Kızcagaz tek bir kötü kelime etmedi helal olsun tabi ki hepinize helal olsun.siz artık uşağa gelmessiniz ama belki ilerde fikriniz değişir,fikrinizi değiştirirsiniz sizleri tekrar burda görmek çok güzel olur.herşey için çok sağolun adam parçasını çok beğendim solistin sesi muhteşem adını hatırlayamasamda sesi ve hanım efendiliği aklım da derin izler bıraktı,başarılarınızın devamını dilerim.
Sanırım sen uzun kıvırcık saçlı hatunsun..Çok saol ilgin için feleket onure ettiniz bizi alkışı bizden çok sizler hakediyordunuz.Çok saolun tekrar görüşmek umuduyla..

Geri