Gri ve Yaşlı(Alternative / Experimental / Electronica)-İzmir

afi351.jpg

drummeragresif demiş ki:
Andy664 demiş ki:
Gökhan:Yıllarımı paylaştığım müziğe birlikte ayak bastığım çocukluk arkadaşım.Kendisiyle birçok projede yer aldım.Gökhan ile çalışmak eğlenceli ve komik.Gri ve Yaşlı grubuna katılması,gruba çok şey kazandıracağını inanıyorum.

Kutay:SOPA grubundan da tanıdığımız bir arkadaşımızdır.Müzikal geçmişi kaliteli bir müzisyen.Gri ve Yaşlı'nın sounduna faydalı olabileceğini düşündüğümüz bir insan.

Yasemin:Kendisini kişisel anlamda tanımıyorum.Fakat geçmişinin kaliteli olduğunu biliyorum.Sesi hakkında bir yorum yapmama gerek yok.Ne kadar başarılı olduğunun herkes farkında zaten.

Recep:Kendisini ne gördüm ne duydum :D Çok gayretli bir kişi olduğunu biliyorum sadece. :)

Hepinize başarılar diliyorum arkadaşlar.26 Ocakta karnemi alıp izlemeye geleceğim 8) Şimdiden bol şanslar...

tesekkürler...26 ocakda tanıscaz ins Cok duydum ismini son günlerde bestelere katkıların icin tesekkürler bir kez daha.En iisi olmak icin en ii gayreti göstermek gereki ;) Karne nasıl gelio bu arada :)
Andaç gibi Özel bi insanla tanışmak için 26 ocak geç bi tarih :)

" Gri ve Yaşlı " Elemanlarına Çok Çok Geçmişş Olsunn Dileklerimizii Sunuyoruzz ...
İİ Bakınn Kendinizee Wallaa ;) Konser :!: Tarihi , Yaklaşıoo ... Ona Göree :D

tugbaaaa demiş ki:
" Gri ve Yaşlı " Elemanlarına Çok Çok Geçmişş Olsunn Dileklerimizii Sunuyoruzz ...
Çok teşekkürler dökülüyoruz ama konsere bomba gibi olcaz :)

yaseeeeeeeee ben deldimmmm buyayaaaaa BEYAZ PIANOO ROCKKKSSSSSS MY WORLD!! nbr lemmm nasil gidiyooo isler orda???? senide o seninide cok ozledim canim!!!! hadi okul dayim simdi bu salak kari (ogretmenim) bana bakiyo heuheuheuehue hadi neyse al sana bi hizli cevap. hadi kuzen i love you sooo much tuzzz pay pay :kisses

drummeragresif demiş ki:
tugbaaaa demiş ki:
iiLestim waşş'ım cok sükür ama daha öksürük bi gitmedi :( haftaya kadar daha da ii olurum ins... :LOL:

inşallahı maşallahı yok vallamm iileşecenn... :twisted: zaten ben gördüm seni bişiciğin kalmamışş.... :p
bu arada konserdee en öndeee olucasss....kopucasss.. :zipla

şimdiden bol şans...başarılar... ;)

o kadar sey yedim icdim iileseim artık ya bu hafta kac saat uyudum bilmiorum bile :( tabi canım öndesiniz sizi gidi waşşlar :p bi dur bi dur gene kopmak dio ya ne enerji war gusel gusel hep boyle devam :p

bahoo demiş ki:
yaseeeeeeeee ben deldimmmm buyayaaaaa BEYAZ PIANOO ROCKKKSSSSSS MY WORLD!! nbr lemmm nasil gidiyooo isler orda???? senide o seninide cok ozledim canim!!!! hadi okul dayim simdi bu salak kari (ogretmenim) bana bakiyo heuheuheuehue hadi neyse al sana bi hizli cevap. hadi kuzen i love you sooo much tuzzz pay pay :kisses
Amarican idiot!! :) yazini görünce çok sevindim kuzen seni çok özledik!!

nilloraska demiş ki:
drummeragresif demiş ki:
tugbaaaa demiş ki:
iiLestim waşş'ım cok sükür ama daha öksürük bi gitmedi :( haftaya kadar daha da ii olurum ins... :LOL:

inşallahı maşallahı yok vallamm iileşecenn... :twisted: zaten ben gördüm seni bişiciğin kalmamışş.... :p
bu arada konserdee en öndeee olucasss....kopucasss.. :zipla

şimdiden bol şans...başarılar... ;)
Enerji verdiniz baaayann :) :) grip gibi enerjide bulaşıcı buna kesin kanaat getirdim saolun!!

Geri