Cadı (Alternatif-Hardrock)-Ankara

koray, kardeş numaran yok hala bende.drive'da problem varsa haber ver bana.yarın erken bırakayım vedat'a.öperim

gökhan, çok teşekkür ediorum bu ince davranış için çok saol!!! bi problem olursa telefonlarıda aldık artık sende hiç çekinmeden arayabilirsin!!!

cadıyı dinlemeden ankaradan ayrılmiyim...tatil berbat ve sıkıcı geciyo yoksa...dinlersem en azından bir iki hafta idare eder beni o :) bu cuma kesin cadı ;) e haydi cadı o zaman :beer

Cadı bu hafta sahne alamayacaktır...

1 haftalık istenmeyen aradan sonra eğlence,

14.Ocak.2006 Cuma saat 20:30 da

Gölge Barda (SSK işhanı 2.kat Gölge Pub yanı) kaldığınız yerden devam edecektir.

malesef cadı 14ünde diilde 16sında başlıycak yeniden çalmaya. yani bi terslik olmazsa:) Bu uzun ara için bizi dinniyen herkesten özürdileriz...

koray açıklama için sagol...14'ü 16'sı farketmez sahnede olunda...gerci ben Ankara'da olmadıgım için farketmez ama...gun ne olursa dinlemeye gelirim...Ankara'da bi U.P.O bide Cadı...
İstanbul'da tavsiye edeceginiz grup&mekan var mı ya hazır gelmişken gidip dinliyim.bi bakalım İstanbul ortamlarına arkadaslar ;)
bir de bu forumda dagılma kelimesi yasak be guzelim...öyle bişey olunca buyrun kınalarınız bende hazır....cadı'nın dagılmasını dort gözle bekliyormuş gibi bir halleri var bazılarının sanki...
GO Cadı!!!...GO U.P.O!!!...
Rock'n Roll'll be with me in my grave!!!!!!!!!!!!!!
tatil bitsin yeter artık :) özledim Ankara'yı Kızılay'ı Gölge'yi...
e haydi o zaman tokuşturalım :beer ohhhhhh....

sevgili eserseri nickli arkadasım dedigin gibi umarım dagalmamıslardır ama bunda da cok sasırılacak bı durum yok 2 yılda bı baska bı ısımle cıkıyolar zaten mazilerine bakıldıgı zaman dagalma konusunun cokta muhım bı sey olmadıgını soyleyebılırım.korayı didemi sahnelerde gormek guzel.zaten buraya da yazmanın bı anlamı yok 5 kısı muhabbet ediyoruz :)

dağılma" gibi bir şey söz konusu değil, sadece iş yoğunluğu falandır heralde...(bilmişlik taslamayayım, öyle tahmin ediyorum)

"kına" mevzusuna gelince, eserseri kardeşim, kına yakılacak o kadar çok şey varki kimse "cadı" dağıldı die kına yakmaz.. :)

bencede özel mesajla konuşalım, yada msn ile.. zaten epi topu 5 kişi çene yoruyoruz...Ne gereeğee var...

Geri