Çirkef (Alternatif Rock) - İzmir

cirkefinbascisi demiş ki:
bocux demiş ki:
:zipla :dans :zipla :dans

o kadar ısrar etmemde bi sebep varmış demek :p

süper, şahane ,hatta en güzelinden olmuş ,eyvallah

:taptim :taptim

madem ki placebo bu kadar seviliyor,madem ki bizde çok seviyoruz niye biraz daha placebo çalmayalım ki dedik ve special k'in ardından bi tane daha yaptık.en geç cumaya çalınacaktır.haberiniz ola
madem placebo dinlicez, özel bi parça bencillik olmaz sanırım :!: bu defa ÇağDaŞ'tan dinliyelim PLACEBO'yu ki hissedelim :LOL: protect me from what ı want mesela nasıl olurr :?: PROTECT US FROM WHAT WE WANT ÇAÐDAŞ :twisted: :twisted:

GoNjA demiş ki:
bocux demiş ki:
:zipla :dans :zipla :dans

o kadar ısrar etmemde bi sebep varmış demek :p

süper, şahane ,hatta en güzelinden olmuş ,eyvallah

:taptim :taptim

madem ki placebo bu kadar seviliyor,madem ki bizde çok seviyoruz niye biraz daha placebo çalmayalım ki dedik ve special k'in ardından bi tane daha yaptık.en geç cumaya çalınacaktır.haberiniz ola
madem placebo dinlicez, özel bi parça bencillik olmaz sanırım :!: bu defa ÇağDaŞ'tan dinliyelim PLACEBO'yu ki hissedelim :LOL: protect me from what ı want mesela nasıl olurr :?: PROTECT US FROM WHAT WE WANT ÇAÐDAŞ :twisted: :twisted:
İşte o zaman ''THE BİTTER END!....'' :LOL: :LOL:

öncelikle yeni şarkı için(ki eskiden de repertuarda olduğu izlenimi verdi bana,yeni diye yutturdunuz ya,neyse :) ) cumayı beklemediğiniz için çok teşekkür eder :pinokyo lafımı geri alırım ;)

3 placebo şarkısını birbirinin peşisıra dinlemek ise inanılmaz keyifliydi,mest oldum,kulaklarımda pas falan kalmadı :)

Ayrıca special K felix'te bile süperdi :mrgreen:

seviyorum sizii

:ask

haklarını yemeyelim 3 değil 4 tane ;)

bu gece aranızda olmadığım için eksikliğimi hissettirmeyerek 8) burdan selam :elsalla
ve alkışlarımı gönderiyorum :zipla

:D :D :D

Çirkefi çok başarılı buluyorum.Çok eğleniyorum ve çok içiyorum onları izlerken:)
Bir öneri :
Placebo -The Bitter End veya
Helldorado - a drinking song

şu an üstünde çalıştığımız birkaç cover var, onları yaptıktan sonra 2-3 şarkı daha sırada bekliyor, bu arada "bitter end" düşünülebilir,
evde playlistimde çok dönen bir grup "helldorado", belki çalarız, söz veremiyorum

selamlar,buara programları kaçıracağım için üzgünüm :( ama izmir'e dönünce umarım yeni parçalarla acısını çıkartıcaz ;) kendinize iyi bakın görüşmek üzere...

the bitter end'i çalıyoduk aslında ama bi daha çalarmıyız bilmiyorum.enjoy the silence ve I cant stop thinkin' of you' dan sonra şimdi daha ilginç bi cover var.hazır olduğumuzda çalacaz.eğer bu electronic soundlu şarkılar için bi öneriniz olursa bizimle paylaşınız...

saygılar...

the bitter end'i çalıyoduk aslında ama bi daha çalarmıyız bilmiyorum.enjoy the silence ve I cant stop thinkin' of you' dan sonra şimdi daha ilginç bi cover var.hazır olduğumuzda çalacaz.eğer bu electronic soundlu şarkılar için bi öneriniz olursa bizimle paylaşınız...

saygılar...
mesela insomnia sizin bakışınızla felek şaşırtıcı olur.tıpkı diger cover larınız gibi..

neyse belki çarşambaya gelirim orda anlatırım .nereye? felix e.yada cumartesi.. ama cuma işim var.aslında ozze da daha saglam bi soundda dinlemek vardı ya neyse(farkettinizmi neyseyle başlayıp bitirdim:)).

kıstaslar tercihlere göre değişir...güzel çalıp söylediklerini düşünüyorsam da bunu belirtmekten kaçınmam..bunu belirtirken diğer şarkılarının yorumlarını beğenmediğimi de söylemedim..söylesem de benim fikrimdir..kimseyi hemfikir olmaya davet etmem..anlaşıldı umarım..

saygılar :)

üzgünüm ama anlaşıldığını umduğun şey anladıgın şey hakkında yanlış anladıgın izlenimini veriyor ki benim kıstasım bu forumda yazılmış bi mesaj değildi... ama...anlaşıldı:)
kaygılar!

saygılar...

Kylie Minogue - In your eyes

darken_blacken demiş ki:

saygılar...

Kylie Minogue - In your eyes

biz çalmasak bile indirip dinleyin arkadaşlar.süper şarkı.bu abla çok başarılı yahu..

Geri