Çirkef (Alternatif Rock) - İzmir

hayko cepkin çalmayı düşünmüyoruz şu an için, 6. caddeyide yapamayız :) nedeni ise şu an önümüzde yapacağımız yaklaşık 10 şarkı var ve bunların hiçbiri türkçe deil, ancak bu şarkılar bittiği zaman yeni türkçe cover'lar yapma ihtimalimiz var, ama yinede öneriler için cidden çok teşekkür ederim

Her şeye maydonoz misyonuma kaldığım yerden devam edeyim bari..özlemişim :)
Çirkef'i ve listelerine katmayı düşündükleri 10 yeni şarkıyı(henüz bilmesek de) destekliyoruz efendim..verdiğim uzuunca :p
aradan sonra artık bu hafta görüşmek dileğiyle... ;)

slm herkesee :elsalla ...
süpper bi grupsunuz siz harbiden yaa,, repertuarınızda çook ii,, sewioom sizi...
neysee en yakın zamanda gelicem tekrar dinlemeyee.. ;)

ozlemisim yaw

ya uzun suredir giremiyodum foruma gecen geldim dinlemeye emre akustik calcam demisti ama yine dinleyemedik bu arada o kadar direc-t caliyonuz emre sana soyledim bunu ama verdigin cevap cokta inandirici gelmedi anathema olayida tarihe karisti heralde :) samplerda cok guzel olmus hakkaten cunku bazilari sadece bunu kullanarak muzik yapiyolar mp3 dinlemekten farkimiz kalmiyo bu arada cagdas o gitarla cokguzel blues yapilir biliyomusun :)

Re: ozlemisim yaw

pickthezakk demiş ki:
ya uzun suredir giremiyodum foruma gecen geldim dinlemeye emre akustik calcam demisti ama yine dinleyemedik bu arada o kadar direc-t caliyonuz emre sana soyledim bunu ama verdigin cevap cokta inandirici gelmedi anathema olayida tarihe karisti heralde :) samplerda cok guzel olmus hakkaten cunku bazilari sadece bunu kullanarak muzik yapiyolar mp3 dinlemekten farkimiz kalmiyo bu arada cagdas o gitarla cokguzel blues yapilir biliyomusun :)

çarşamba günleri son bölümde bazen ben akuastik, çağdaş elektro çalıyor.yiğitte söylüyor.ama bu hafta çalmadık canımız istemedi çünkü.ama muhtemelen çarşamba günleri için bu şekilde çalabileceğimiz şarkılar hazırlayıp çalacağız.sakin sakin...
bu arada istediğin şarkı vooden love söylemesi acayip zor bir şarkı herifin sesi çok dik.ben anca hasret kadar çıkabiliyorum.daha fazlası için biraz yırtmak gerek.(neyi :D ...)
sample ile ilgili yorumların içinde çok sağol.yeni şarkılar hızla geliyor.bekleyiniz.

nonsleeper demiş ki:
heh işte ben o şarkıyı bilmiyorum, hatta ilk sizden duydum o gece

hehe.valla bu düğünlerde çalınan bi şarkı.hatta daracık daracık sokaklar kızlar misket yuvarlar die devam eder.arkadaşlar o kadar içtikten sora rock barla düğün salonunu karıştırdılar:)kusura bakmayın.

ya biz bu güvercin uçuverdiyi sizden dinlediğimizi hatırlıyoruz ama yanıldık sanırım..artcore arkadaşım sende üstüne vazife olmayan şeylere atlamasan çok iyi olur...

Geri