Çirkef (Alternatif Rock) - İzmir

ayse_ya demiş ki:
Baacann demiş ki:
yahuu emre çağdaş size sesleniorumm..
emre aydın-kim dokunduysa sana ona git'i herkesden önce calmanızı bekliorumm
htta özellikle rica ediorum...
walla calın hiç bi programı kacırmıcam bundan sonraa
öptüm bye...

Kesinlikle katılıyorum "Bu Kez Anladım" da bi seçenek olabilir tabi.

Bu arada Cuma günü Felixte afişinizi söktüm saklamak için umarım kızmazsınız. Çok güzel olmuş gerçekten. Emre sen mi çizdin merak ettim?

bu arada o afişi kemal hazırlamıştı.tabiikide kızmayız.ama sakla çünkü bizde başka örneği yok.

abi üzüldüm kemal olayi icin ben cok begeniyodum onu cokta basarili buluyodum harbi uzuldum yaaa peki ayrilma hikayesi nedir kemalin acikladiniz mi bunu ben kacirmisim bilmiyorum

afilli yalnızlığı gerçekten güzel çalıyorsunuz. zaten ben ordayken çalmazsanız gitaristiniz biliyor pedallara basarım. :D
ellerinize sağlık

dinlemeyenler dinlesin diye, daha sık dinleyin diye biz her çarşamba ve cumartesi felixte cumalarıda ooze de çalıyoruz.

bu arada dün vega konserinde bizlerle sabahın bir vaktine kadar coşan herkese teşşekkür ederiz.

cirkefinbascisi demiş ki:
dinlemeyenler dinlesin diye, daha sık dinleyin diye biz her çarşamba ve cumartesi felixte cumalarıda ooze de çalıyoruz.

bu arada dün vega konserinde bizlerle sabahın bir vaktine kadar coşan herkese teşşekkür ederiz.

bende emreye katılıyorum, gerçekten çok teşekkür ederiz, saat 04:30'da hala istek şarkılar geliyordu, bazılarına yetişemedik kusura bakmayın, sonuçta bizim de evimiz var :)

nonsleeper demiş ki:
direc-t konserinden sonra saat 04:40'a kadar eğlendik, bitirmek zorunda olmasak sanırım 5-6ya kadar çalardık :) bugün felix'te görüşmek üzere
valla biz de hiç bitmesin istedik......çok eğlendik, çok mutlu olduk....özellikle mehmet, yener, ben ve çirkef ailesi kulis muhabbeti çok eğlenceliydi :) kulis ritim konseri.. :p

roxanne demiş ki:
nonsleeper demiş ki:
direc-t konserinden sonra saat 04:40'a kadar eğlendik, bitirmek zorunda olmasak sanırım 5-6ya kadar çalardık :) bugün felix'te görüşmek üzere
valla biz de hiç bitmesin istedik......çok eğlendik, çok mutlu olduk....özellikle mehmet, yener, ben ve çirkef ailesi kulis muhabbeti çok eğlenceliydi :) kulis ritim konseri.. :p

aslında ben o gün kuliste olan ritm hikayesini büyütmek isterdim, yener, mehmet ve bizim apo sahnede çalsa beraber o günkü gibi şahane olurdu, hatta o gün orada olan bütün grup elemanları (anemi ve çirkef) birer vurmalı alıp sahneye fırlasa pek şık olurdu dimi, dimi?

bide bugün felix'te de saat 01:45'te istek şarkıları tekrar ve tekrar ve tekrar çaldık, peçeteleri evde saklıyorum haberiniz olsun :LOL: bazıları pek eğlenceli oluyor, inşalla web sitemiz açılınca oradan hepsini sizinle paylaşırız :)

Kardeşler emreaydin.org'dan selamlar...
Afili Yalnızlık'ı çalıyormuşsunuz duyduk, hatta gurur duyduk :) Başka emreaydın şarkılarıda isteriz (Küfürsüz(!) - siz yapmazsınız biliyoruz :) ) En kısa zamanda Ooze'de dinlemek isterim. Yakın zamanda gerçekleşecek emreaydın konserinde de ön grup olarak sizi görmek mutlu edecektir bizi.

Eğer demo v.s. varsa dinlemek isteriz ilk sayfalara bakamadım :S Web siteniz açılınca yoksa koyulur sanırım :)

Saygılar, yolunuz açık olsun

şu aralar en çok tepki alan şarkı afili yanlızlık.gecede en az 4-5 defa istek geliyor.bizde çalmaktan çok hoşlanıyoruz.diğer parçalarda gayet başarılı.
biz cumaları ooze barda cumartesileri felixte çalıyoruz.yolunuz düşerse buyrun gelin.bekleriz.

beraber çalmak bizimde hoşumuza gidecektir.bu vesileyle tanışma imkanıda buluruz.ama bu teklifi sizin sunmanız gerekiyor.
en kısa zamanda görüşmek dileğiyle saygılar....

nonsleeper demiş ki:
roxanne demiş ki:
nonsleeper demiş ki:

aslında ben o gün kuliste olan ritm hikayesini büyütmek isterdim, yener, mehmet ve bizim apo sahnede çalsa beraber o günkü gibi şahane olurdu, hatta o gün orada olan bütün grup elemanları (anemi ve çirkef) birer vurmalı alıp sahneye fırlasa pek şık olurdu dimi, dimi?
bence de apo, mehmet, yener sahne de bişiler yapmalıydı... :( ama bu durumda emre nin pet şişeleriyle yaptığı ve bnim kalem ve cam şişeyle yaptığım müzik olmayacaktı...ya da zor bi ritme girildiğinde mehmet e "abidik gubidik çalma " diye bağıramıcaktım.... eheheheh....
ama bir daha denk gelirse kaçırmayın...yaratın....derim ben.....

Geri