Çirkef (Alternatif Rock) - İzmir

Dün gece beş dakika için girdiğim Felixten sayenizde iki saat çıkamadım . :D Hepiniz çok tatlısınız. ;)
Fakat biraz fazla ara veriyosunuz Sonuna dayanamadım. :cry: Repertuarınız iyiydi.Özellikle Afilli Yalnızlık Çirkef Grubuna çok yakışmış.
Bundan sonra Bornova'da severek dinlediğim gruplar arasında Çirkefte var. :oops: Çirkef Grubuna Sevgiler...Mutluluklar Dilerim. :LOL: :LOL: :LOL:

seymaaaa demiş ki:
Dün gece beş dakika için girdiğim Felixten sayenizde iki saat çıkamadım . :D Hepiniz çok tatlısınız. ;)
Fakat biraz fazla ara veriyosunuz Sonuna dayanamadım. :cry: Repertuarınız iyiydi.Özellikle Afilli Yalnızlık Çirkef Grubuna çok yakışmış.
Bundan sonra Bornova'da severek dinlediğim gruplar arasında Çirkefte var. :oops: Çirkef Grubuna Sevgiler...Mutluluklar Dilerim. :LOL: :LOL: :LOL:

dünkü partide beklediğimizden az insan olması ve bu ooze olayı yüzünden grubun pek keyfi yoktu açıkçası, biraz kafamızın dinlenmesi lazımdı, normalde aralarımız 15 dakika sürüyor, bazen duruma göre değişiyor ki sanırım bahsettiğin böyle bir durum

Eee hadi bakalım öle olsun.
Bana kalsa hep çalın ama sizde haklsınız.
Ozee için geçmiş olsun takmayın kafanızaa.Bide o gün işe geç kaldım ,uykusuz kaldım,yorgun düştüm bunlar hep sizin suçunuz bunları kim telafi etçek pekii :LOL: :LOL: :LOL:
nesee çok tatlısınız umarım ii yerlere gelirsiniz

sevgili çirkef grubu ''travis sing''süper olmus izin verirseniz o anı paylaşayıım sizlerle parti az kişi olmasıyla keyifsiz geçiyordu nese efeem :) bi bira aldım sigaramı yaktım oda ne sing sing sing bi an yazdan kalma günlere döndüm çok keyiflendim nese toparliyamıcam :LOL: :oops: tekrar ellerinize sağlık bizi mutlu ettiniz sevgili çirkef grubu :LOL: en kısa zamanda görüşmek dileğiyle

repertuar konusunda dinleyicilerimizi yakın zamanda birgün baya bi şaşırtmayı hedefliyoruz, sürpriz yaparız diye düşünüyorum, ama şimdi söyledim sürpriz olmaz o zaman dimi :) , herneyse ısrarla bekleyiniz

cuma akşamı felixtemisiniz? tek grupmu çıkıyosunuz? bideee saat kaçta başlıyo program? eheheh biraz fazla soru oldu ama... cuma sınavlar bittiğine göre dağıtmak lazım dimi ;)

Cuma gecesi Felix'te bana yaptığınız "arap saçı" kıyağınız için çok teşekkürler.O gece çok eğlendim.Sizinle şarkı söylemek çok keyifliydi.Tekrar tekrar teşekkürler... :D :D :D

Geri