Çirkef (Alternatif Rock) - İzmir

cirkefinbascisi demiş ki:
mesela travis-side çalacağımızı söylemeyelim değil mi yiğit?

dostlar süpersiniz bide blue hotel çalın beni ışınlayın yaz tatilme ulem ihtiyacımda var :LOL: en kısa zamanda derslerden fırsat bulduğum anda dinnemeye gelicem mesela bu hafta kaytariim ve c.tesi geliim felixe :twisted:

Direct_T Hasret mükemmel olmuş (uzun süredir çalıyosunuz biliyorum ama söylemeden geçmeyeyim dedim :) )

Nick Cave- Babe I'm on fire
Değerlendirin bence, çok güzel olur ;)

ayse_ya demiş ki:
Direct_T Hasret mükemmel olmuş (uzun süredir çalıyosunuz biliyorum ama söylemeden geçmeyeyim dedim :) )

Nick Cave- Babe I'm on fire
Değerlendirin bence, çok güzel olur ;)

teşekkür ederiz iltifatın için.bende şahsen acayip keyif alarak söylüyorum..bu arada nick cave çalmak çok eylenceli olur fakat grupça bi konuşalım.zaten çalcak olursak dinlersin barda.

cuma gecesi çok iiiydiniz arkadaşlarr ;) gerçi felixte ilk kez dinledik sizi ama.. :roll: olsun eğlendik....
afili yanlızlıkta bağıra bağıra bi hal olduk yaa :p sürekli haaayıııırrr olmadı bi daha.... olmadı bi daha... dedinis yaff :LOL: :LOL: ses mes kalmadı valla :p
nese eğlenmeye devamm.... ;)

sanırım geçen sene beri de dinlemiştim en son. placebo depeche mode felan çalıyordunuz. çok küçük bir sahnede 5 kişi zor oluyordu ama güzeldi eğlendik. ama şunu söylemeden geçemeyeceğim. solistin söylediği şarkı hangi grubunsa o grubun solistinin sesini taklit ederek söylüyor. ses güzel ama kendine has bir yorum olursa daha iyi olur. başarılar.

rockergirl_g demiş ki:
sanırım geçen sene beri de dinlemiştim en son. placebo depeche mode felan çalıyordunuz. çok küçük bir sahnede 5 kişi zor oluyordu ama güzeldi eğlendik. ama şunu söylemeden geçemeyeceğim. solistin söylediği şarkı hangi grubunsa o grubun solistinin sesini taklit ederek söylüyor. ses güzel ama kendine has bir yorum olursa daha iyi olur. başarılar.

kendine has bir yorum bence bestelerde olmalıdır.ayrıca sesini çaldığı grubun sesine benzettiğini düşünmeniz bence onun başarısıdır.(bizim solistimiz diye söylemiyorum.....)
eleştiri için teşekkürler..

olayin etki boyutunu kabul etmekle birlikte kisinin bundan minimum bir payla siyrilabilmesi gerektigini düsünüyorum.. bir baska boyut ise sesini caldigi grubun sesine benzetmesi degil caldigi grubu kendi sesiyle söylemesi (söyleyebilmesi) basari olmalidir..

bunlari söylerken sizi hic dinlemedigimi fakat dinlemek istedigimi belirteyim güzel kardesim yolunuz acik olsun...

Geri