Çirkef (Alternatif Rock) - İzmir

selamlar :)

taleplerimizin karşılanacağını umarak ilk defa bilinçli olarak programınızın başladığı saatte geldik dün akşam..ve muhtemelen duymak istediğim şarkıları dinlemiş olmanın da etkisiyle ben ilk bölümden çok keyif aldım..
elinize ağzınıza sağlık..

Türkçe repertuarınızın da gayet yerinde seçimlerden oluştuğunu düşünüyorum..2-3 şarkı hariç....o kadar da olsun artık :p

bocux demiş ki:
selamlar :)

taleplerimizin karşılanacağını umarak ilk defa bilinçli olarak programınızın başladığı saatte geldik dün akşam..ve muhtemelen duymak istediğim şarkıları dinlemiş olmanın da etkisiyle ben ilk bölümden çok keyif aldım..
elinize ağzınıza sağlık..

Türkçe repertuarınızın da gayet yerinde seçimlerden oluştuğunu düşünüyorum..2-3 şarkı hariç....o kadar da olsun artık :p

ilk bölümü beğenmenize çok sevindim her zaman bekleriz;
bahsettiğin 2-3 şarkıyı tahmin edebiliyorum, aslında türkçe şarkıların çoğunu değiştirmeyi 2 yıldır istiyoruz ancak dinleyici izin vermiyor desem inanır mısn? :)

inanırım tabi :) ben bi dinleyici olarak izin veriyorum mesela :p

bi de daha başka placebo şarkıları da duymak isterim sizlerden,tabi yine

dinleyiciye bi sorun siz belki izin vermez ;)

ya ciddi başarılı bunlar ama yaaa forum falan pek işim olmaz dayanamadım aldım bi hesapta ben kendime :) nesse bana hayırlı olsun sizde tam gaz yola devam çok iidiniz gene[/b]

Zevkinize güvenmekten başka yapacak bişi kalmıyor bu durumda :)

Black Market Music te çok güzel bi albümdür bu arada :p (Kesinlikle yönlendirme diildir,ben çok severim sadece) :D

Detone'nin çılgın davulcusuyla da burda karşılaşmışken, kendisine "bak Placebo çalan grup ta var işte" der , saygı ve sevgilerimi iletirim :LOL:

darken_blacken demiş ki:
nonsleeper demiş ki:
yakın zamanda 2-3 placebo eklemeyi düşünüyoruz, şarkıların neler olduğunu yazmıym :)

bu gerçekten iyi bir haber.. sanirim birisini biliyoruz bu parçaların :) ve bir aksilik olmazsa bu gece sizi zevle izlemeye geleceğiz.. ve umarım bu parçalardan birkaçını dinlememiz mümkün olur..

ben bu yazıyı yeni okudum, eve yeni felix programını bitirmiş ve girmiş bulunmaktayım, bu şarkılar için geldiğinizi bilsem kesin az önce o 2-3 placebo şarkısını çalardık :LOL:

direc-t şarkılarındaki yorumlarınızı çok beğeniyorum,dün gece bitmek bilmeyen isteklerden dolayı Ama aşkım yok'a sıra gelmedi sanırım :(

ama biz yine çok eğlendik saolun varolun :p

cok düşünceli ve itinalı bir grupsunuz teşekkür ederiz :) .. bir süre geçtikten sonra mutlaka tekrar dinlemeye geleceğiz sizi.. bir süre diuorum çünkü biliyorum ki repertuar değiştirmek (yarıya yakın belki) mümkün olmuyor.. bunu anlayışla karşılıyorum ancak her ne kadar sevdiğimiz bir grup da olsa çoğunluğu aynı parçaları dinlemek rutin olmaya başlıyor.. bu sebeple ara vermek ve sonrasında yeni ve güzel yorumlar dinlemek çok daha keyifli oluyor..
hepinize kolay gelsin..

Geri