Man - a - Man (Alternatif Rock) İzmir

gerçekten desterklerinden dolayı çok teşekkür ediyorumm!!!! bi kaç şeye deyinmek istiyorumm !! barda rahatbir şekilde sahne alabilmek rahatbi şekilde müşteriye yönelmek bence ogünkü sounda bağlı!! ve bu hafta cuma günü aldığımız sounddan dolayı epheyi sorun yaşadık işallah birdahakine daha iiolur!!! BU ARADA BU AKŞAM ETAP PASİONDA KANCAYLA BERABER ÇALMAKTAN ÇOK MUTLUYUZ ŞİMDİDEN HEPİMİZE KOLAY GELSİİİN!!!

LEVO YENİ REPERTuar diyince aklıma geldi . şimdilik 5 PARÇA VAR HAFTAYA KADAR BİR 5 PARÇA DAHA GELİYOR!!! UZUN ZAMANDIR ÇALMADIÐIMIZ PARÇALARIDA REPERTUARA TEKRARDAN KAZANDIRDIK!!

high-one demiş ki:
Ben de sizi Antalyada dinlemiştim bence İzmir de kalsaydınız daa iiydi boşu boşuna 3 ayınızı burda geçirdiniz...Başarılar...
vala arkadaşım bunu bi iltifat olarak kabul ediyorumm!!! sağol!! he bide antalya bizim için çok daha ii oldu ama bu bi GERÇEKKİ İSTEDİÐİMİZ SEYİRCİ KİTLESİNİ BULAMADIKBAKALIM BİRAZ TARZDA OYNAMA YAPIYORUZ OZAMAN NASIL OLCAK HE Bİ DE GELİRSEK ORALARA TABİİ!! :)

!!!!!!!!!!!!!!!!!ARKADAŞLAR DUYMAK İSTEDİÐİNİZ PARÇALAR VARSA BİZİMLE PAYLAŞIRSANIZ ELİMİZDEN GELENİ YAPMAYA ÇALIŞICAZ HATTAA DAHA İYİSİNİ......!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ne zamndır okumuorum formu...o punkmudur nedir...ne dediini bilmio...takmayın siz arkadaşlar....tam gaz devamm...bu arada tarz deiştircez derken??????????????

serkancım forumun önceki sayfalarını okudum.tatsız şeyler yaşanmış ve levent te size çok doğru tavsiyelerde bulunmuş her grubun yapması gereken şeyler bahsettikleri bence...takmayın kafanızı SÜPERSİNİZZZ!!!her biriniz İNSAN olmayı,ADAM olmayı başarmış kişilersiniz...müzisyenlikten önce de bu gelmez mi zaten???
FERMAN yanınızda...üzmeyin kendinizi... :D

man-a-man demiş ki:
cuzunyol demiş ki:
Arkadaslar basarilar diliyorum. Yolunuz acik olsun . . .
sağol arkadaşım aramızda ne zmn görcez sizleri!!!
ehueuhe
Sen de sagol... Hazirliklarin son asamasindayiz iste. Berkay'la oturtmaya calisiyoruz, cok az bi zaman kaldi. Bir-iki provada bitcek gibi. Yakinda daha sik görüsücez sanirim. :p Basarilar tekrar, kolay gelsiin...
Eywallah . . .

Arkadaşlar sizi felixde dinledim gayet İyisiniz çaldığınız müziğe hakimsiniz.

Başarılarınızın devamını dilerim umarım güzel yerlere gelirsiniz...

Serkancım saolasın hiç bir isteğimizi geri çevirmedin güzel bi geceydi ii eğlendik.Umarım herşey gönlünüzce olur sizden bi istek yapayım guns'n roses dont cry veya knock'n heavins door olabilir.Cuma doğum günümde felixteyim beklerim tüm man a mani :LOL: :LOL:

diamond_dust demiş ki:
serkancım forumun önceki sayfalarını okudum.tatsız şeyler yaşanmış ve levent te size çok doğru tavsiyelerde bulunmuş her grubun yapması gereken şeyler bahsettikleri bence...takmayın kafanızı SÜPERSİNİZZZ!!!her biriniz İNSAN olmayı,ADAM olmayı başarmış kişilersiniz...müzisyenlikten önce de bu gelmez mi zaten???
FERMAN yanınızda...üzmeyin kendinizi... :D
geçti artık tunç valaa artık takmıyorumm.... çok teşekkür ediyorum yorumlarından dolayıı gerçekten bu çevrede dost bildiğim insanların başında geliyosun bunu unutmaaa hepinize kolay gelsin başarılar kardeşim!!!

mystical_b demiş ki:
Serkancım saolasın hiç bir isteğimizi geri çevirmedin güzel bi geceydi ii eğlendik.Umarım herşey gönlünüzce olur sizden bi istek yapayım guns'n roses dont cry veya knock'n heavins door olabilir.Cuma doğum günümde felixteyim beklerim tüm man a mani :LOL: :LOL:
burakçım sağol isteklerini bizimkilere yansıtıcam !!! cumada gelmeye çalışıcxam söz''''

plaki demiş ki:
Arkadaşlar sizi felixde dinledim gayet İyisiniz çaldığınız müziğe hakimsiniz.

Başarılarınızın devamını dilerim umarım güzel yerlere gelirsiniz...
teşekkür ederiz arkadaşım her zaman bekleriz yakında yeni parçalarımızla çıkıcaz ortaya ama pekde yakın değil sanırım böle giderse :)

Man-a-man'le birlikte bu cumartesi çok hoş vakit geçirdik. Hepside çok tatlı insanlar. Kendilerine çok teşekkür ediyorum. Bu gurubun ileride çok iyi işler yapacağına eminim. Adı üstünde zaten adam gibi gurup yani... :)

kancabass demiş ki:
Man-a-man'le birlikte bu cumartesi çok hoş vakit geçirdik. Hepside çok tatlı insanlar. Kendilerine çok teşekkür ediyorum. Bu gurubun ileride çok iyi işler yapacağına eminim. Adı üstünde zaten adam gibi gurup yani... :)
bizde gerçekten çok zevk aldık sizde çok sağolun herzaman böle olsun isteriz bizde!!!! çok teşekkür ettim özgür abicim!! yaş farkından abidiyorum kızmıyosun dimi :)

kancabass demiş ki:
bizde cok tesekku ederiz...sizlerle birlikte cok guzel bir cumartesi aksamı gecirdik....kancanın basarılarının devamını cani gonulden dileriz.....

Geri