Man - a - Man (Alternatif Rock) İzmir

Kanca-davul demiş ki:
Selamlar menemen kardeşler...Bayadır mesaj atmayı düşünüyodum ama derslerden fırsatım olmuyodu.Sonunda muradıma erdim:)
Arkadaşlar sayenizde etap progamları daha keyifli oluyo.Çalmaya başlamadan önce sizin gibi sempatik ve eğlenceli bi grubu izlemek çok keyifli oluyo valla.
Bu arada Emir'e hardware yardımları için ayrıca teşekkürler.
Başarılar kardeşler...
sağol yetkincim bizde sizlerle olmaktan çok mutluyuzz huuzurumuz bozulmasın aman :)

Arkadaşlar man-a-man haftaya salı kanca ile birlikte felixte fen fak. partide çıkacaklar giriş 7 ytl 28 mart...Bu iki grubu bornovada aynı gün aynı sahneyi paylaşırken zor görürsünüz benden söylemesi :LOL: :LOL:

mystical_b demiş ki:
Arkadaşlar man-a-man haftaya salı kanca ile birlikte felixte fen fak. partide çıkacaklar giriş 7 ytl 28 mart...Bu iki grubu bornovada aynı gün aynı sahneyi paylaşırken zor görürsünüz benden söylemesi :LOL: :LOL:
valla benım bile haberim yok :) demek ole e guzel bi gece olacak o zaman ...

BaRnY demiş ki:
mystical_b demiş ki:
valla benım bile haberim yok :) demek ole e guzel bi gece olacak o zaman ...
zevkli ve güzel olucak kesin!!! bu arada grup arkadaşlarıma sölemeyi unuttum affedin beni halimi biiliyosunuz :(

bu arada aklıma gelmişken hazır geçen hafta alsancaktaki işletmede yaşanan terbiyesizliğiii KINIYORUM!! sahneden mikrafonun çalındığı nerde görünmüşş hadi göründü İşletmenin tutumuna ne dersiniz -----!!!NE YAPİM ÇALINMASAYDI!!! PEKİ SAHNEDE BAŞKA MİKRAFON VAR MI!! -----bunu mu hakkettik yaniii bi anlam veremedik !!!!!!!!!!!!!

bu insanlar hangi mantıkla işletmeci olmuşlarda mekan işiletiolar....hayretler içindeyim...tatsız olayı ve işletme mantığını kınıyorum...mantık denirse bunaa

mrb arkadaşlar
yaklaşık 1 sene önce falan etap ta cıkmıstık , 3-4 program yapmıştık , o zaman bize yardımcı olan man-a-man solist ine ( ismini bilmediğim için kusura bakma) tesekkür edeyim dedim. Nerden hatırladım bilmiyorum ama resimden cıkarttım galiba :)
bir gün gelip dinlemek istiyorus gercekten , sizlerde gelin tabii! başarılarınızın devamını diliyoruz
ii çalışmalar , görüşmek üzere...

özcan

thorax demiş ki:
mrb arkadaşlar
yaklaşık 1 sene önce falan etap ta cıkmıstık , 3-4 program yapmıştık , o zaman bize yardımcı olan man-a-man solist ine ( ismini bilmediğim için kusura bakma) tesekkür edeyim dedim. Nerden hatırladım bilmiyorum ama resimden cıkarttım galiba :)
bir gün gelip dinlemek istiyorus gercekten , sizlerde gelin tabii! başarılarınızın devamını diliyoruz
ii çalışmalar , görüşmek üzere...

özcan
arkadaşalr çok teşekkür ediyoruz herr zaman bekklerizzz dinlemedim sizleri ama en kısa zamanda gelmek isterim kendinize ii bakın :)) görüşmek üzereee!!!!!!

Geri