Man - a - Man (Alternatif Rock) İzmir

AngelOfCursed demiş ki:
İzmir'den Elektro Çalan Ve Davul Çalan Elemanlar aranıyor Torbalı Veya Selçuk'tan Olursa Seviniriz...!!!!
Ayrıntılı Bilgi :
http://www.turkrock.com/ftopic49602.html Acil Cevap
olm serkan dikkat et emir elden gidiyo walla..özkan da...bu ilan bizim forumda yok :D dur seni kurtarayım: BEN ÇALARIIIM BENİ ALIIIIN SERKAN IN,BARAN IN GRUBUNU DAÐITMAYIIIIN!!!HEM BEN TORBALI DA OTURUYORUM İSTERSENİZ SELÇUK A DA TAŞINIRIM BENİ ALIIIIIIN...umarım avatarın altındaki bornova yı görmezler:)...neyse bu onları biraz oyalar.dikkat et bak bi telafuz sorunu nelere yol açıyo.benim de telaffuzum iyi değil hatta tellahfuz bile yazamıyorum..o yüzden gel sen davulcu ol..emir in telaafuzzu çok mu iyi sanki??
kardeşim kusura bakma gelemedim sizi dinlemeye telafi ederizzz..

beyler sizlere yürekten başarılar yeni sezonda,bu piyasada sizin gibi insanlar bulmak hakkaten şahane bi durum.bizde PayDay olarak bu forumda yer aldık eleştiri ve yorumlarınız bekleriz,hat safhada da ciddiye alırız.hepinize kolay gelsin.

PayDay_voc demiş ki:
beyler sizlere yürekten başarılar yeni sezonda,bu piyasada sizin gibi insanlar bulmak hakkaten şahane bi durum.bizde PayDay olarak bu forumda yer aldık eleştiri ve yorumlarınız bekleriz,hat safhada da ciddiye alırız.hepinize kolay gelsin.
teşekkür ederiz kardeşim yeni sezonda hepberaber geçmesi dileğimzlee !!!

victorwooten demiş ki:
man-a-man a selamlar punta olayı bu efsane olan eski punta gibi bişimi olcak acaba?
işallah öle olur diyoruz ama bakalım şu anda kanca,man-a-man ve paydey parogram alıcak bildiğim kadarı bu eski haliyele alakası olmayan bi bar olucağıda garanti :) bekleriz!

PayDay_voc demiş ki:
eyvallah serkancım,dün akşam çok güzeldiniz,bu akşam da güzel olalım,beraber..
bu akşamda güzel olduk kardeşim yani dün akşam azına sağlık uzun zamandır bukadar eğlenmemiştim sağolun valaa!! bu arada burdanda belirtiyim benmde daha yeni haberim oldu ortalık karışık üstü kapalı konuşuyorumm anlarsın umarım !!! sana verdiğim sözü tutamıcam sanırım hatta bizim olay bile bu aralar krıtik bende şuanda şookk durumundayım!!

Geri