Silent Disaster(Metal)-İstanbul

Madem ki haberi benden duydun, alırım bir biranı.. Ah ama ben artık içmiyorum; bunun yerine midye ısmarlarsın bana.. Hihohoh daracık, terli ve sıkış sıkış; tıpkı eski günlerdeki gibi! Dağıtacağız Studio Live'ı! Exodus naramı sizin başlıkta atıyorum ama yabancı grup değil nasıl olsa. :D

Piranha starts to attack you'll done !!!

Midye köpeğin olsun. Girişiriz beraber 150 şer tane yeriz dağıtırız zaten tek başıma içmek için bir tane Cek alcam o gün işe falanda hayatta gelmem içecem akşama kadar. Dayak yemezsem iyidir :D

Erkan gruba geri döndü hoşgeldi :) 24 kasımda Yıldız Teknik üniversitesi davutpaşa kampüsü oditoryumunda geri dönüş yapacağızdır. Yardırmaya devam.

Bu grubun ömrü uzun değildir. Murad'a baksanaza, ölüm orucuna girmiş gibi. :LOL: Ama hacı olmak konusunda benimle yarışabilecek insan evladı pek azdır. Yığarım...

Hadi lan koyun bakalım fotoları.. Ama baştan uyarıyorum, Çağlar'ınkiler hakikaten muhteşem.. :LOL: Dün Alınan Dosyalarım Klasörünü temizlemek için içine daldım da, resimler arasında gezerken ansızın çıktılar karşıma, yok böyle pozlar.. : )

Ya bir de Taksim civarı konser isterük!

O zaman muradı düzelterek başlıyım konser davutpaşa kampüsünde degil benim güzel kampüsümde oditoryum bile yok :) konser beşiktaşda yıldız kampüsündedir.

Birde taksim civarı konser haberi ben vereyim yeni onaylandı.2 aralıkda dorockda Vengeful Ghoul,SilentDisaster ve Ankaradan BlackTooth konseri vardır herkesi bekleriz

Ouuuvv Vengeful Ghoul izleyeceğiz en sonunda ha, hem de yanında Black Tooth.. Süper oldu bu haber. Silent Disaster'ı bilmiyorum, daha doğrusu unuttuk, izleyip göreceğiz neye benzediklerini.. :twisted:

metalgnafi351isongs2ut8.jpg

Murad'ın avatarına şu şekil bir yanıt vermek istiyorum. Daha fazlası da var ama şimdilik yeter bu. :LOL:

Konsere de gelmek istiyorum ama olmuyor, olmuyor, olmuyor...

Geri