Turntable

'Müzik Teknolojileri ve Kayıt Forumu' forumunda TheCeLL tarafından 12 Aralık 2003 tarihinde açılan konu

 1. bilgisayarda bir turntable'nin yapabileceği herşeyi yapan program varmı? yardımcı olursanız sevinirim.. çok program kullandım fakat streching yaparken ya duruyor.. ya da ses bozuluyor.
   
 2. Bunu denedin mi?
   
 3. Tahminimce Limpbizkit,Linkin' Park tarzı bir sound yakalamak için scratch atmak istiyorsun.Dışarıdan destekli bir ünite olmadan realtime scratch simulasyonu yapabileceğin bir program yok.Çünkü turntable ın bağlı olduğu mixerdaki crossfader a ihtiyacın var.Sadece plak ileri-plak geri olmuyor o iş.Fakat sana yardımcı olabilecek 2 program var.
  www.analogx.com wave dosyalarını scratchlersin
  www.otslabs.com cd leri sürücünden realtime scratchlersin.

  kolay gelsin....
   
 4. teşekkürler onu denemiştim..
   
 5. ayrıca ben mp3 dosyalarını strech lemek istiyorum.. wav dosyaları ile uğraşmak istemiyorum..
   
 6. eger hala bulamadıysan mixman studiopro die bi program var iidir baya kullanımıda basıttır.
   
 7. virtual dj programını dene çift plak var ister skreç yap ister mix yap kayıt et.. falan filan
   
 8. "Hiphop E-jay" kullanmıştım zamanında,eski bi bilgisayarda bile takılmafalan gibi bisorunu yoktu ama ne kadar işine yarar sadece ileri geri bilemem
   
 9. traktor dj i dene derim iyi bi dj programı p2m lerde arat programıda carck inide bulursun.
   
 10. virtual dj kullan çift pikap ı ile süperdir
   
 11. Sevgili arkadaşlar,
  benim de size nacizane fikrim olarak tabiki öncelikle bilgi sahibi olmak için crack programları kullanmaz gereklidir.Fakat alıştığınız ve hakimiyetiniz arttıkça ve iş yapmaya ciddi olarak başlayınca sorunlar da bomba gibi ardı ardına patlıyorlar.
  Register oldugunuz,sadece size ait olan programlar veya plug-inlerde artı ücretsiz upgradeler,free of charge yeni programlar gibi keyfinizi yerine getiren ve lisaslı kullanıcı olmanın keyfini daha çok rahatlığını ve güvenlğini yaşayacaksınız.
  Register olun,lisanslı ürün kullanın.sonrası selamet :)
   
 12. Fruity lOopsta canlı olmaycak şekilde bazı plug-in lerle bişiler yapabiliyon fakat onun dışında kesinlikle, tt setsiz çok zor, zaten tat vermez. ne kadar pound o kadar sound...
   

Bu Sayfayı Paylaş