Well Behaved (Indie,Garagerock,Postpunk) - Ankara

5 Mart Pazar gunu Garage Bar'da sahne alicaz.Bugun Raindog'u izlemeye gittigimde afisleri gordum, haberim yoktu.Bu nedenle konser hakkinda cok detayli bir bilgiye sahip degilim.En kisa zamanda gerekli detaylari buraya yazariz.Hunkar bile begendi tayfasinida orda gorursek cok mutlu olurum.Pazar gunu herkesi Garage'a bekleriz...

:arrow: Well Behaved

Garage Bar
5 Mart Pazar
15:00 (Well Behaved 18-19 ya da 19-20 civari sahnede olur)
7.5 ytl (1 bira dahil)

gruplar(sirasiyla):

The Guest
Kilcik
Nema
Well Behaved

gelin,gorun,yenin ;)

beyler yanınızda olucaz tayfayla.. ;) ade orda grşrz!
yıldırım bu sefer monitörü yıkarsan flm ordaki elemanlarda seni,dolayısıyla da bizi yıkarlar haberin olsun :mrgreen: ade kalın sağlıcakla...

bence çok başarılılar.umarım artık amatör grup olmaktan çıkarlar.bi beste yapın kardeşim.. 5 MART 2006 GARAJ BARDA gelmeniz şiddetle tawsiye edilir..(bu bir reklamdır) :)[/code][/quote][/b]

yine süper bi konser bizi bekliyo.. bu msjı okurken saat 17:00 a gelmemişse hemen fırlayın ve garaja gelin tabi 5 martta

çok uyuz uykulu we aç olmama ramen eğlendirmeyi başardılar beni...sahne şovlarıda gayet iidi.. 8O :D

arkadaşlar konsere gelen herkese teşekkür ediyoruz.. kelebek sanada ayrıca taşekkür ediyorum yorumların için.. gelemeyen arkadaşlar merak etmesin yakın bi tarihde yeni bi konserimiz olucak ama kesin bi bilgim olmadığı için şu anda bişi yazamıyorum...en kısa zamanda burdan ileticez.. :D

korii demiş ki:
arkadaşlar konsere gelen herkese teşekkür ediyoruz.. kelebek sanada ayrıca taşekkür ediyorum yorumların için.. gelemeyen arkadaşlar merak etmesin yakın bi tarihde yeni bi konserimiz olucak ama kesin bi bilgim olmadığı için şu anda bişi yazamıyorum...en kısa zamanda burdan ileticez.. :D
ben senden daha iyi biliyorum bi sonraki konseri
26 Martta desem mesela sana ne hatırlatır ??
biraz ilgilen grubunla kızlarla cekirdek yemekten başka bişi yapmıyosun :p

Fırbız iimiş kısafilmlerede yorum yapmadan geçemicem.nerden sipariş edebilirim.insanların sinemayla uğraşması ne güzel oyuncuya ihtiyaç warsa haberwerin :D hehee

Kelebak demiş ki:
Fırbız iimiş kısafilmlerede yorum yapmadan geçemicem.nerden sipariş edebilirim.insanların sinemayla uğraşması ne güzel oyuncuya ihtiyaç warsa haberwerin :D hehee
Oyuncuya ihtiyacım tabiki var özelikle cayyoluda oturması cok iyi olurdu..
İki kişiyi çıkardık onların yerine bir erkek bir dişi lazım e madem yazdın bende reklamımı yapim
Porçöz ve Yıkım 9 Mart Perşembe Yıldız Teknik Üniversitesinde..
ayrıntılar için ; http://www.yildizkisafilm.org/program adresinden Kısalar 10 ve 11 den bakabilirsiniz..
Yıldız Kısa Film Festivali ücretsiz bir etkinliktir İstanbul'da olan herkesi bekleriz

Beyler gripal enfeksiyon münasebetiyle bu konserde yanınızda olamadım kusura bakmayın ama eminim gene müthiş bir konser olmuştur başarılarınızın devamı dileği ile....
Saygılar

Geri