Well Behaved (Indie,Garagerock,Postpunk) - Ankara

konserden yeni gelen eleman olarak şunları söylicem... beyler ellerinize sağlık sayenizde yine güzel eğlendik&eğlendiler.
öptüm gözlerinizden,sağlıcakla kalın ve arayı uzatmayın ;)

dün sizi yolcuda izledim.vokalistiniz biz well be havediz diyip duruyodu tarz olarak iyisiniz.batersitiniz ritm kaçırdı bi kaç defa.tonlamalar da problem vardı.kıvırcık saçlı gitarsitin tonları cidden berbattı.bir dinleyici olarak gitardan o kulak tırmlayan tonu dumak yerine hiç gitar sesi duymamayı tercih ederdim.bunun dışında diğer elemanlarda sorun yok herkes görevini iyi yaptı.başarılarınız devamını dilerim.

ehehe geriye ne kaldı ki:)
ya kıvırcık saçlı diye bahsedilen Kerem mi? abi bi yanlışlık olmasın?
gerçi yorumuna saygı duyarım...
abi şu bi gerçek ki cidden ortamdakileri eglendiriyorsunuz..basarılarınız devam edicek inanıyorum...

dün sahnede 3 kişi gitar çaldı vokali saymıyorum.geriye kaldı 2 kişi bunlardan da bi tanesi kıvırcık saçlıydı.ama gerçekten insanları eğlendiriyosunuz.ben kendi adıma çok eğlendim.özellikle sahnede vokalistin ona buna sataşması çok güzel görünüyor.

yorumun(uz) icin tesekkurler. ufak bi ton sorunum var ekipmandan dolayi,kisa surede halledecegim.
bir de soyle bi durum var ben kendi tonumu arkamdaki amfiden duyuyorum ve kotu gelmiyor fakat o ton size gelirken mixere giriyor ve uzerinde oynamalar olabiliyor tonmaister tarafindan. o yuzden icerde(sahnede) duyulan ses ile disarda duyulan ses arasinda fark olabiliyor.

gelip destekleyenlere tesekkurler, yakin bir tarihte baska bi konser daha var. yaklasinca haberdar ederiz

little_dreamer emin ol yorumlarin ve elestirilerin dikkate aliniyor.Acikcasi o gun ki performansimizdan bende pek memnun degildim....
Bu arada grupla ilgili bazi yeni haberler ve kararlar var.Onlarin bir kacini buraya yazayim dedim.Grubumuza bir ensturman daha eklendi.Artik synth/klavye/sampling'de var.Bu gorevide ben ustleniyorum.Artik etrafta cok fazla ziplayamiycam.Ona buna dalasamiycam.Onumde ensturmanim olucak.Onunla ilgilenicem :D Bunun disinda 26 Mart Pazar gunu Garage'da bir konser var.Bu konserden hemen bir hafta sonrada Golgede bir konser var.Daha sonrada uzunca bir sure konser vermeyi dusunmuyoruz.Grupta bazi yenilikler ve degisiklikler olucak!...Beste duzenlemeleri ve kayitlar yapilcak.Ayrica bunlara ek olarak tarzimizda ve repertuarimizda da bir degisiklik olucak.Hoplamali ziplamali sarkilar yerine biraz daha experimental ve daha indie coverlarla karsinizda olucagiz...

Hmmm... yeni projelerinize sevindim!!!yeni enstrumanada sevindim!!!(sayın vokal yldrmın hoplayıp zıplayaıp ona buna sataşamamasınada sevindim :p :p :p ) yenilikler güseldir yola dvm canlarım hade bakalım!!!iyi gidiosunuz ;)

umarım pazar orda olurum,gelirim ve de sizi bikere daha izlerim ;)

hep başarılar,daima başarılar,sürekli başarılar!!! :D

Well Behaved

26 Mart Pazar
Garage Bar
16:00
7 ytl (ilk icki dahil)

* Well Behaved ilk grup olarak sahneye cikacaktir.
gorusmek uzere ;)

58cv.jpg
[/URL][/img]

yeni aletiniz hayırlı uğurlu olsun cümlenize.. ;) sadık dinleyiciliğimi sürdürücem bi aksilik olmazsa inşallah.pazzrr görüşürzzz...

SONSUZ SINIRSIZ BAŞARILAR!..... 8)

Gerçi bugün Yıldırımla konuştuk ben hayırlı olsun dileklerimi ilettim kendisine ama burdanda ileteyim dedim :) Bence o alet Yıldırım'ın sağlam yaratıcılığıyla gruba çok fazla yenilik katacak ve grubun havası değiştirecek... Yeni Well Behaved'i görmek için sabırsızlanıyorum...

Bu arada geçenki konserinizden ders aldım,"gelme konusunda söz vermiyorum ama gelmeye çalışacağım" demiştim hatırlarsanız geçenki konserinizde ve sonuç olumlu olmuştu! Sizi izlemiştim,bu seferde aynısını diyorum kesin bişy söyleyemem ama gelmeye çalışacağım gerçekten ;)

Öptüm dostlar,kendinize iyi bakın ve şimdiden başarılar...

son konseri kaçırdım ama anlatılanlara bakılırsa yine güzel bi konser olmuş . artık wb in nasıl bi grup olduğunu sölemeye gerek yok herkesin biliyo artık ve sıradaki konser gününü iple çektiğine eminim hepinizle orda görüşürüz heauöouhehaeuiöühahe

beyler cok sevindim ya böyle güzel bi grup olmanıza. ama üzüldüm haberim olmadı konserden neyim. bi ihtiyacınız olduu an söleyin. lan koray yıldırım kerem özledim laaaaaaaaan

Geri