Well Behaved (Indie,Garagerock,Postpunk) - Ankara

kerem adami hasta etme :D olm sen ne zaman normal insanlar gibi olucan ? hehehehe

gardaşşşşş adami gördüm saci hala ayni kestirmemis, sen heralde karistirdin benim bahsettigin vel bihevt yildirim bi de kıredıl of filt vokali yildirim var ama onun soyadi başturk mü ne oyle bisi
dslkfsd

maresalx demiş ki:
kerem adami hasta etme :D olm sen ne zaman normal insanlar gibi olucan ? hehehehe

gardaşşşşş adami gördüm saci hala ayni kestirmemis, sen heralde karistirdin benim bahsettigin vel bihevt yildirim bi de kıredıl of filt vokali yildirim var ama onun soyadi başturk mü ne oyle bisi
dslkfsd
ne diyon bebe ne saci? kafan iyi mi?
aksam gel gor iste. orgayla gel hatta gelecegim diyordu

Well Behaved bu aksam IF Bar'da!

wellbehaved5kasimxz8.png

well behaved grubuna dün soğukta bizleri yalnız bırakmayıp geldikleri ve canlı performanslarıyla içimzi ısıttıkları için teşşekkür ederiz.
pek sewmediğim bi tarz olmasına rağmen grubun istekli ve iyi performansı benimle birlikte diğer herkesi eğlendirdi.gerçekten taktire şayan bi konserdi.yaptıkalrı işi harbi çok iyi yapıyorlar dinelemeyenlere tavsıye:)
umarım bizde organizasyon olarak saygıda kusur etmemeişizdir
tekrar görüşmek üzere elinize ağzinıza sağlık ...

valla bende bu tarzla pek ilgilenmedim şimdiye kadar açıkcası , ama ilk sarkıdan sonra yavasca one gelip en son zıpaltmayı başardınız beni :) çok eglendim ben, teşekkürler, ellerinize saglık :) biraz daha ingiliz rock'ı ile ilgilenmem gerektiğini anladım dün :) tanışamadık erken kaçmak zorunda kaldık.. başarılar sizlere..

çok başarılı peformanstı tebrik ederim iyi coşturdunuz açıkcası ;) playlist de oldukça iyiydi şahsen en sevdiğim şarkılardan oluşuyodu diyebilirim :)
vokal çok güzel gazlıyo ortamı, grup uyumu da bence iyiydi...
başarılar dilerim :D

Tesekkurler arkadaslar begendiginiz icin.
Guzel bi geceydi ve organizasyondu.
Ankara Universitesi Rock Toplulugu'na ve Tarik'a tesekkurlerimizi sunariz.sorunsuz,eksiksiz bir organizasyondu,ses sistemine kadar her sey cok guzel ayarlanmisti.diger organizasyonlarin aksine gruplara verilen deger de yuksekti.
seyirci de coskuluydu,butun gruplarda oynayip,eslik ettiler,eglendiler.

Bir dahakinde gorusmek uzere..
tekrardan tesekkurler.

Arkadaşlar çok güzel bir grupsunuz, bir konserinizi de şöyle cuma ya da cumartesiye getirseniz de bende mutlu olsam, doya doya izlesem sizi :)

Başarılarınızın devamını diliyorum.

K_r_m demiş ki:
Tesekkurler arkadaslar begendiginiz icin.
Guzel bi geceydi ve organizasyondu.
Ankara Universitesi Rock Toplulugu'na ve Tarik'a tesekkurlerimizi sunariz.sorunsuz,eksiksiz bir organizasyondu,ses sistemine kadar her sey cok guzel ayarlanmisti.diger organizasyonlarin aksine gruplara verilen deger de yuksekti.
seyirci de coskuluydu,butun gruplarda oynayip,eslik ettiler,eglendiler.

Bir dahakinde gorusmek uzere..
tekrardan tesekkurler.

nedemek arkadaslar sizler costurdunuz mileti biz size vermeyelimde deger kime verelim :LOL:
nice konserlere diyelim insallah......

barker demiş ki:
Afiş çok güzel olmuş elinize sağlık keşke matbaa ya bunu verseydik nese...teşekkürler konserde görüşürüz...
afisi biz yapmadik ama dedigin gibi guzel.matbaaya bu verilse daha da guzel olurdu da neyse baska sefere artik :)
zaten onemli olan oradaki muzik :p
gorusmek uzere..

Evet haklsın keşke 1 kaç saat erken nete verilseydi bende nete girseydim :) Nese..Bu arada kızlay çevresindeki afişleme sırasında zabıtaya yakalandık ve kızılaya afiş asmamız yasaklandı!Sonra delirdim paraya kıydım ve kızılay bölgesi için cebimdeki ve kız arkadaşımın cebindeki tüm parayla en fazla 150 afişlik izin alabildim verigisini ödedim bastım parayı yasal bi şekilde afişlenecek kızılay... Konserde başarılar arkadaşlar güzel konser olcak görüşürüz... :)

Geri