Well Behaved (Indie,Garagerock,Postpunk) - Ankara

Bu haftaki programda bi degisiklik olucak.Sanirim soz konusu grup normalde Cumartesi aksamlari Garage Bar'da cikicak ama onumuzeki cumartesi baska bi konser oldugu icin bize 1 haftalik cikmamamiz soylendi.Hala Garage'da programimiz devam etmektedir.Ayrica yakin bi zamanda Tunali taraflarinda baska bir barda da sahne almamiz muhtemeldir.Detaylari ve gelismeleri ben yine bildiririm...

Her zaman bekleriz Mert :) geldigin icin tesekkurler.
Yalniz soyle bir durum var Altisekiz grubunun garaja tekrar donmesiyle bizim ve onlarin programlari cakisti.Bu hafta calamayacagiz demek oluyor.10 Mayista yokuz maalesef. Bu terslik giderildigi zaman tekrardan calmaya devam edecegiz.İlgilenenlere duyurulur.
Kim bilir belki baska bi mekanda calariz.Yeni ekipmanlar da oraya nasip olur :p

Eger rahatsizlik duyan varsa aciklama yapayim.Bu sayfayi gormedim onceki sayfada yazilanlara hitaben yazdim.Fakat sonra ayni mesaj oldugunu farkettim.
Ne kadar garip di mi?
Bir kere daha yazayim bunun ustune:

Well Behaved 06 Mayis Cumartesi (yani bugun) saat 21:00 Garage Bar'da!!!

Bu akşam geldik, dinledik, çok beğendik. Ankara'da bu tarzda müzik yapan bir grup görmek çok güzel. Ayrıca sizin grup mail adresinize bir mail attım, ilk fırsatta cevap yazarsanız çok sevinirim:) Kolay gelsin...

bugun iki eleman sahneye ayakkabılarını bırakıp gitmişler tepki göstermek için
ne sacma ve komik yau dinlemek istemiyosan çık git kimse seni tutmuyo burda

gruba gelince kalabalığı sadece piyasa şarkılarda coşturdular objektif olucam 3 parça dışında herkes öf pöf dedi

Song2,where is my mind,should i stay...

amca ayrıca pamugu aldım cok saol dostum teşekkürler

Yorumlariniz icin tesekkur ederiz :D Biz cok eglendik,sizi de eglendirebildiysek ne mutlu.
Yerimiz belli her zaman bekleriz :)

-Amca maile bakip kisa surede cevaplandiracagiz.

Bu hafta carsamba calmayacagimizi soylemistik ama planda bir degisiklik oldu.

Mert dedigin gibi Well Behaved 10 Mayis Carsamba saat 20:00 civari Garage Bar'da!!! ;)

Yine bir son dakika degisikligi. :?
10 Mayista (bu aksam) olan programimiz bizimle ilgili olmayan nedenden dolayi iptal olmustur.Uzgunuz, ilgilenenlere duyurulur.

Well Behaved Baskent Universitesi Bahar Senligi kapsaminda 13 Mayis Cumartesi gunu saat 18:00 civarinda ogrenci islerinin onundeki sahnede yer alacaktir.

Geri