Wanted (Pop,Rock,R&B)

Durum
Yanıtlara kapalı.
tek kelime muhteşem bir grup ...
amatör gruplar arsında beğenerek dinlediğim 2 gruptan biri...
başarılarının devamı dileğiyle...
saygılar&sevgiler

sizi deü işletmenin yılbaşı partisinde dinledim ilk, çok güzel eğlendiriyorsunuz, ayrıca herbiriniz de enstrümanlarınıza oldukça hakimsiniz, sanırım bayaa uzun zamandır müzikle iç içesiniz ki bu kadar iyi çalıyosunuz, daha önce nerdeydiniz ki? adınızı falan mı değiştirdiniz yada yeni mi kuruldunuz?

Wanted'a müzik hayatında başarı ve mutluluklar diliyorum. En kısa zamanda dinlemek üzere geleceğim, eminim nefis çalıyorsunuzdur...

Görüşmek dileğiyle, sevgiler...

_summer_ demiş ki:
sizi deü işletmenin yılbaşı partisinde dinledim ilk, çok güzel eğlendiriyorsunuz, ayrıca herbiriniz de enstrümanlarınıza oldukça hakimsiniz, sanırım bayaa uzun zamandır müzikle iç içesiniz ki bu kadar iyi çalıyosunuz, daha önce nerdeydiniz ki? adınızı falan mı değiştirdiniz yada yeni mi kuruldunuz?
aslında hepimizin müzik geçmişi daha öncelere dayanıyor. daha önce başka gruplarda çalıştık(feedback, sugar blue, others...) ama tam olarak bir araya gelişimiz geçen yaza denk geliyor. sonunda wanted olarak bir araya gelebildik :D güzel yorumların için çok teşekkürler :)

Jeff demiş ki:
Wanted'a müzik hayatında başarı ve mutluluklar diliyorum. En kısa zamanda dinlemek üzere geleceğim, eminim nefis çalıyorsunuzdur...

Görüşmek dileğiyle, sevgiler...
çok teşekkürler emre,
aynı dilekler bizden size
cuma gecesi çok güzeldiniz :D
grubun performansının yanında senin pozitif enerjin de ayrıca dikkat çekiyo
bekliyoruz BIOS'a her zaman
görüşmek üzere :)

yuh demiş ki:
arkadaşlar öncelikle bize süper bi çarşamba gecesi yaşattığınız için hepinize teşekkür ederim...
çağılcım bu enerjiyi nrden buluyosun..bütün gece oturtmuyosun insanları sonra okula geç kalıyoruz vallahi..yüreğine sağlık..başarılarınızın devamını dilerim..(bu arada çağılcım eski evarkadaşını ziyarete geldiğinde banada uğra öyle camdan konuşmakla olmuyor)

efenim çok teşekkürler
bi daha ki gelişimde kapınızı çalarım :)

bu arada forumdaki diğer sayfalarınıza bi göz atma şansım oldu.sanırım english man in new york demonuz varmış.bi arkadaşa yollamışınız hatta.ben istesem bana da yollar mısınız

wanted gıbı dinlerken haz veren bır grubu bornovadada dınlemek ısterız...basarılarınızın devamını dilerım..yolunuz acık olsun :)

bu demoyu sitenize koysanız daha ii olmazmı...hem sizin açınızdan,habire maillere atıp durmazsınız,hemde isteyen herkes kolayca ulaşabilir...sizi dinleyememiş insanlarda bi fikir sahibi olur hakkınızda,şimdi okuyolar burda ne kadar övülüyosunuz,merak ediyolardır....

Doğru arkadaşlar yeter ki siz isteyin, en kısa zamanda demoları yayınlıyjazz. :D

Barny teşekkürler. Cumaları Guardian'dayız artık bekleriss. ;)

arkadaşlar.bu cumadan itibaren bornova guardian'dayız.bu haberi daha öncede vermiştik ama son anda bi aksilik çıkmıştı.busefer kesin :) özellikle bizi bornovada görmek isteyenlerin bilgilerine :!:

merhaba wanted herkese selam ben murat sizi dinlemeyi özledim nasıl gidiyo micheal dan yeni şarkılarınız varmı çarşambaları nasıl gidiyo hala 2 yerde birden çalıyomusunuz orçun wos wos nasıl siteye yeni üye oldum tüm herkese duyururum pop rock ta gerçekten çok iyiler herkese dinlemelerini tavsiye ederim saksafoncu bir harika (engin yüzünü görür gibiyim).............

Cuma günü Guardian olayı iyi olmuş. Artık bornovadada insanlar Wanted'ı dinleyebilecekler ne güzel. Cumartesi goruşuruz artık hadi kolay gele

bornovada çalmanız güzel sevindim ancak sizin tarzınız bence bornovaya fazla biraz daha sert çalmanız lazım aslında bence müzik kaliteniz ve tarzınız süper eğleceli; dans etmeye yatkın birçok şarkınız var insan sahnede duramıyor eğer yeteri kadar çalar ve tarzınızı kabul ettirirseniz çok sevinirim

msm23 demiş ki:
bornovada çalmanız güzel sevindim ancak sizin tarzınız bence bornovaya fazla biraz daha sert çalmanız lazım aslında bence müzik kaliteniz ve tarzınız süper eğleceli; dans etmeye yatkın birçok şarkınız var insan sahnede duramıyor eğer yeteri kadar çalar ve tarzınızı kabul ettirirseniz çok sevinirim

aslında yılın başında wanted ilk defa guardian'da sahne aldı ve açıkçası ben de benzer düşünceler içindeyken hiç beklemediğim bir şekilde inanılmaz güzel tepkiler aldık. bornova'da çalınan repertuvarın tamamen dışında şarkılar çalmamıza ve hatta yalnızca iki türkçe parça çalmamıza rağmen herkes çok eğlendi. bu durumu sahnede bizim de çok eğlenmemize bağlıyorum. bi de çaldığımz şarkıların hepsini gerçekten de severek çalıyoruz. özellikle iyi bir sound'a çalmışsak o gece(mekanlarla ilgili tabii bu :) ) keyfimiz çok fena yerine geliyor .
ben daha önce bornova'daki mekanlarla ilgili sıkıntımı anlatan bir yazı yazmıştım foruma. kafamda bu düşünceler hala ağırlıkla yerini koruyor. ama guardianîn işletmesi beni iyi niyetli tavırlarıyla ikna etmeyi başardı açıkçası. bu yüzden de tekrar bir araya gelme kararı aldık. tek derdimiz gerçekten bizim de zevk alabileceğimiz ve sıradan olmayan şarkılar çalmak.
umuyorum sezonun kalan kısmında hep beraber çoooooook güzel eğleniriz, dans ederiz, hoplarız zıplarız :D

Durum
Yanıtlara kapalı.
Geri