Wanted (Pop,Rock,R&B)

Durum
Yanıtlara kapalı.
msm23 demiş ki:
bornovada çalmanız güzel sevindim ancak sizin tarzınız bence bornovaya fazla biraz daha sert çalmanız lazım aslında bence müzik kaliteniz ve tarzınız süper eğleceli; dans etmeye yatkın birçok şarkınız var insan sahnede duramıyor eğer yeteri kadar çalar ve tarzınızı kabul ettirirseniz çok sevinirim

aslında yılın başında wanted ilk defa guardian'da sahne aldı ve açıkçası ben de benzer düşünceler içindeyken hiç beklemediğim bir şekilde inanılmaz güzel tepkiler aldık. bornova'da çalınan repertuvarın tamamen dışında şarkılar çalmamıza ve hatta yalnızca iki türkçe parça çalmamıza rağmen herkes çok eğlendi. bu durumu sahnede bizim de çok eğlenmemize bağlıyorum. bi de çaldığımz şarkıların hepsini gerçekten de severek çalıyoruz. özellikle iyi bir sound'a çalmışsak o gece(mekanlarla ilgili tabii bu :) ) keyfimiz çok fena yerine geliyor .
ben daha önce bornova'daki mekanlarla ilgili sıkıntımı anlatan bir yazı yazmıştım foruma. kafamda bu düşünceler hala ağırlıkla yerini koruyor. ama guardianîn işletmesi beni iyi niyetli tavırlarıyla ikna etmeyi başardı açıkçası. bu yüzden de tekrar bir araya gelme kararı aldık. tek derdimiz gerçekten bizim de zevk alabileceğimiz ve sıradan olmayan şarkılar çalmak.
umuyorum sezonun kalan kısmında hep beraber çoooooook güzel eğleniriz, dans ederiz, hoplarız zıplarız :D

ohh be nihayet, cuma biz 11de başlıoz, e buda yarın soundcheckten soora guardiandayım demek :) pek sevindim valla...yarın görüşürüz...

valla siz en iyi yerlere layıksınız, o yüzden bornovaya yakıştıramıyoruz sizi, ama iş bu sonuçta, ordan da talep varsa ne yapacaksınız di mi :)

_summer_ demiş ki:
valla siz en iyi yerlere layıksınız, o yüzden bornovaya yakıştıramıyoruz sizi, ama iş bu sonuçta, ordan da talep varsa ne yapacaksınız di mi :)

yorumun için teşekkürler summer :) bornova,alsancak,karşıyaka...v.s. den önce grubun enerjisi, izlerkitle enerjisiyle örtüşüyorsa çok ta mesele yok demektir. tabii bundan daha önemli olan bişey, grup olarak soundunu en azından belli bir standartta ortaya koyabilecek bi sahne ve ses sistemi gerekiyor :) sonuç olarak bu talep, sound,repertuvar ve enerji olarak farklı bir yol izleyen Wanted ı görmek isteyenlerden geldi :) orda daha önce çaldığımız için programların istediğimiz düzeyde geçeceğine inanıyoruz, Wanted ı izlemek isteyenleri bekleriz :)

dün yine mükemmeldi, emeğinize sağlık, 45 dakika bile olsa iyi geldi, evren baba dün zor selamlaştık, programa yetişmemiz lazımdı, gelcem, her hafta gelcem

çoooook uzun zamandır yazmıyodum foruma bişeyler duyduguma göre bornovayıda sallamaya başlamışız.. özledim beeeeee...

cumartesi gecesi dikkat ettimde repertuarınızda çok fazla rock parçaya yer vermiyosunuz sanırım.daha doğrusu çaldığınız rock parçaları çok sert olmayan tipten.özel bi seçim sanırım bu.ama biraz daha bayan rock vokallerden bir şeyler yapmayı düşünmüyomusunuz?

herkese mrb!
opus da farklı solist ve farklı gitarist ile birçokkez dinlediğim Wanted (o zaman Other dı galiba) grubunu gerçekten yaptıkları müzik adına tebrik ediyorum. Tekrar tekrar dinlemek istedim fakat yoğunluğum nedeniyle fırsat bulamadım . Opus dayken soundcheck lerini de genelde dinlediğim grubun o zamanki solist hariç tonmaister lerle uyumu da cok hoşuma gitmişti. Yeni solistleri (Çağıl) ile dinlediğimde (Rena 'da dinlemiştim) çok ii sound çıkarttıklarına emin oldum ve dinlemekten cok keyif aldım. Başarılarınızın devamını diliyorum! İyi çalışmalar...
Özcan (Denge)

if demiş ki:
cumartesi gecesi dikkat ettimde repertuarınızda çok fazla rock parçaya yer vermiyosunuz sanırım.daha doğrusu çaldığınız rock parçaları çok sert olmayan tipten.özel bi seçim sanırım bu.ama biraz daha bayan rock vokallerden bir şeyler yapmayı düşünmüyomusunuz?

düşünürüz tabii :) biz genelde repertuvara yeni şarkılar ekleme taraftarıyız kadın rock vokaller de yeni şarkılar yaptıkça eklemeye çalışıyoruz. ama senin de dediğin gibi çaldığımız şarkılar ağırlıklı olarak "çok sert olmayan tipten". daha çok pop-rock çalıyoruz. ama yeni isteklere de hayır demeyiz :LOL:

if demiş ki:

düşünürüz tabii :) biz genelde repertuvara yeni şarkılar ekleme taraftarıyız kadın rock vokaller de yeni şarkılar yaptıkça eklemeye çalışıyoruz. ama senin de dediğin gibi çaldığımız şarkılar ağırlıklı olarak "çok sert olmayan tipten". daha çok pop-rock çalıyoruz. ama yeni isteklere de hayır demeyiz :LOL:

arkadaslar demo cok iyi olmus...emeğinize sağlık...basarılarınızın devamını dilerim..severek dinliyorus...bol muzikli gunler:)

Durum
Yanıtlara kapalı.
Geri