Wanted (Pop,Rock,R&B)

Durum
Yanıtlara kapalı.
Demoyu daha önce özel mesaj ile alma şansını yakalayan ender insanlardan olduğum için kendimi çok şanslı hissettiğimi söylemek istiyorum öncelikle :p
Şaka bi yana gerçekten çok başarılı bir demo. Sound çok temiz ve tüm seslerin ölçüsü çok iyi ayarlanmış. Fazla sze gerek yok, birşeyler öğrenelim bence. . .
Başarılar . . .

bende demoyu daha önceden dinleyebilmiştim özel msjla alıp.zaten biosta çaldıklarındada kaydın nerdeyse aynısını çalıyolar.ama kayıt gerçekten çok iyi yapılmış hangi stüdyoda kim kaydetmişse iyi iş çıkarmış

merhaba wanted çağın muhtesem britney dansların devam ediyodur umarım aslında birazda micheal da çalışsan muhtesem olur bu arada senin sesinden hoverphonic mad about you dinlemek isterdim doğrusu araya enginde bişeyler katarsa muhteşem olur klavyeleri falan bence çok hoş sizin tarzada yakın bi düşünün isterim orçun sen nasılsın olum ya hala o kaçırdığım 3 lüğü düşünüyorum ben ya atsam yencektik ne güzel...

öncelikle size bugün selam veremedim kusura bakmayın, dinlediğim kadarı bile şahaneydi...erken ayrıldık bardan, daha doğrusu atıldık, Guardian'da çalışan kıvırcık saçlı bi garson var pek bi kıroymuş eleman, bizi bardan kovdu, bizde ayrıldık, bir daha guardian'a gelmeyi düşünmüyorum, anladım ki sizi dinlemek bana haram, okulda görüşürüz artık, iyi çalışmalar :)

o garsonu kınıyoruz bu ifade tarzı yüzünden.tabiiki gelen insanların içmesi lazım.ama bunu anlatmanın daha medeni yolları vardır.

bu arada ellerinize sağlık.eğer benimde programım olmasaydı sizin programın sonuna kadar kalıp içerdim heralde.

Hey gidi hey,, :) Bu gece-yada sabaha karşı diyelim :) - programlar çıkışı karşılaştık alsancakta ne güzel oldu yaw. Sevindim sizi gördüğüme walla uzun zamandır görüşemediydik. Çok komik oldu bir anda ortalık müzisyen kaynadı;kanca,alive,wanted elemanları sokağı doldurdu,enstrumanlar havada uçuştu :):) Neyse hadi bakalım bi daha görüşürüz sonra.. Haa bu arada konuştuğumuz gibi 11 nisanda hep birlikte Dave Weckl konserine gidiyoz haa ona göre...

uzun zamandan beri dinlemiyodum iğiki gelmişim biosa azda olsa dinleme fırsatım oldu çağıl sahnede seni izlerken başım döndü yaw bi oraya bi orayaa :) başarılar arkadaşlarrr!!!

Kanca-gtr demiş ki:
Hey gidi hey,, :) Bu gece-yada sabaha karşı diyelim :) - programlar çıkışı karşılaştık alsancakta ne güzel oldu yaw. Sevindim sizi gördüğüme walla uzun zamandır görüşemediydik. Çok komik oldu bir anda ortalık müzisyen kaynadı;kanca,alive,wanted elemanları sokağı doldurdu,enstrumanlar havada uçuştu :):) Neyse hadi bakalım bi daha görüşürüz sonra.. Haa bu arada konuştuğumuz gibi 11 nisanda hep birlikte Dave Weckl konserine gidiyoz haa ona göre...[/quote

dün gece kanca,alive ve wanted olarak kıbrıs şehitlerinde jam session yapsaydık olurdu hani :) müzisyenler kahvesi yaptık midyecinin önünü.iyi oldu tüm müzisyen arkadaşlar beraberdik.11 nisanda dave weckl dayız...

man-a-man demiş ki:
uzun zamandan beri dinlemiyodum iğiki gelmişim biosa azda olsa dinleme fırsatım oldu çağıl sahnede seni izlerken başım döndü yaw bi oraya bi orayaa :) başarılar arkadaşlarrr!!!

ya dün öyle bi enerji patlaması yaşadım
herkes eğlenince eğleniyoruz biz de
bu arada umarım bulursun en yakınzamanda mikrofonunu :(
bir şarkıcının en değerli varlığı hakkaten de :)
zaten ondan başka çok da ekipman yok :)

Kanca-gtr demiş ki:
Hey gidi hey,, :) Bu gece-yada sabaha karşı diyelim :) - programlar çıkışı karşılaştık alsancakta ne güzel oldu yaw. Sevindim sizi gördüğüme walla uzun zamandır görüşemediydik. Çok komik oldu bir anda ortalık müzisyen kaynadı;kanca,alive,wanted elemanları sokağı doldurdu,enstrumanlar havada uçuştu :):) Neyse hadi bakalım bi daha görüşürüz sonra.. Haa bu arada konuştuğumuz gibi 11 nisanda hep birlikte Dave Weckl konserine gidiyoz haa ona göre...

ulu manitu :)
karşılaştığımız pek iyi oldu görüşemiyoruz hakkaten de hiç :)
neyse 11 Nisan eğlenceli bi gece olcak galiba :)

cuma günü bornova'da sizinle yine çok iyi vakit geçirdik sevgili arkadaşlar :)
yani gözlerimiz devamlı sahnede bi o yana bi bu yana gezindi durdu.. sahneye çok yakışıyosunuz.. sizi dinlemek kadar izlemek de çok keyiflii... nazar demesin diyelim. ayrıca çağıl senin danslarına ailecek müptelayız :D bu enerjini hiç kaybetmee..

demoyu dinlettiğim arkadaşlarım bunun demo olduğuna inanmıyorlar, okadar profesyonel geliyor ki kulağa.. tebrik ediyorum, gerçekten çok iyi olmuş.. tek kelimeyle müthiş!

KumKurabiyesi demiş ki:
mükemmeeelll bi gruupp süper harika şahane ama keşke guardianda olmasa ben hiç sevmedim orayı yaf:)

teşekkür ederis öncelikle,
sadece cumaları guardian'dayıs
çarşamba(23.30)
cumartesi(22.30) daBIOS'tayıs
oraya gelin bekleris, eğleniris, coşarıs....
:) :) :) :)

Durum
Yanıtlara kapalı.
Geri