Wanted (Pop,Rock,R&B)

Durum
Yanıtlara kapalı.
nonsleeper demiş ki:
walla ablacım sen bu çalışkanlıkla bizim okuldan sonra bide bilgide caz okursun gibi geliyor bana ama neyse :) hatta evren babada katılır sana :) hayatınızda çok hızlı ilerlediğinizi düşünüyorum, o yüzden gelecekteki başarılarınızın tesadüf olmayacağını biliyorsunuz eminim
keşke öyle bir şansım olsaydı yiğit ya. artık o durum biraz zor ama hep beraber çok daha güzel yerlere gelmek, çok daha iyi işler yapmak için çok uğraşıyoruz, grup arkadaşlarım gerçekten çok iyi müzisyenler ve bu yüzden çok şanslıyım. bu anlamda grup olabilme özelliği çok önemli. bunu da başardığımıza inanıyorum. bireysel başarı bir yere kadar mutluluk ve tatmin getirir oysa beraber olmak her şeyden çok daha önemli. bakalım, gelecekte neler olacağını gerçekten zaman gösterecek :)

tebrikler çağıl :) bu forumdan senin başarılarını okumak çok keyifli. inşallah çok iyi yerlerde görücez seni ilerde. hatta 10 yıla bile kalmaz ünlü olursun sen bu hızla :D çok sağlam bi grup olmanızın avantajını sonuna kadar kullanman dileğiyle..

OFFF be abicim.. çok güzel olmuşş ya.. kulağımın pası silindi, evren iyiki varsınız kardeşim, öpüyorum sizi :D dicek de fazla bişey bulamıyorum, diyebilceğim arkadaşlar hemen indirin bu parçayı. hem süper bi parça, hem de wanted farkını duymak için indirin.....

arkadaşlar kendinizi aştınız,yürüdünüz gittiniz walla.elinize,kolunuza,nefesinize sağlık.süper olmuş roxanne.
sizi sayısız kere sahnede dinledim ama bööle evde dinlemek de inanılmaz keyifli oluyo.yani bu demek oluyo ki,albüm bekliyoruz :D

çağılcım tebrik ederim umarım seni çok daha iyi yerlerde görürüz... ayrıca roxanne kayıdı gerçekten tek kelimeyle mükemmel... her zaman yanınızdayımm :D:D

evren baba "ain't no sun shine" daki klavye tonun şahane, daha iyi olamaz, zaten gruptaki herkesi teker teker tebrik ediyorum, her geçen gün albüm kalitesine yaklaşıyor yaptığınız iş, çağıl ablanında sesi zaten aşmış gidiyor, en büyük hayranlarınızdanım, görüşürüz, repertuara uymaz ama bi tane björk coverı pek güzel olurdu :)

bu da çok güzel olmuuuşşşş :D engin yine döktürmüş, belirtmek istedim.. herkes çok iyi arkadaşlar, grubunuza gıpta ediyorum walla.. böle giderse elimizde ufak bi wanted albümü olucak.. süpeerrr :D ben michael kaydı bekliyorum açıkçası?? ayrıca çağılın teşekkürlerini iyiki kesmemişsiniz. kendimi biosta hissettim.. sevgilerrr :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

Yarın bios gecesi çoşturun bizi arkadaşlar :zipla hoplayalaım zıplayalım.
Duyduğuma göre Alive ile birlikte Bodrumda aynı otelde sahne alıcakmışsınız. Çok sevindim onlarda sizlerde işini iyi yapan aynı zamanda çok mütevazi insanlarsınız. Tebrik ederim iyiki varsınız. Buarada ortak haraket etmeniz örnek olsun diğer gruplara yediğiniz içtiğiniz ayrı gitmiyo bakıyorum :alkıs :alkıs

Durum
Yanıtlara kapalı.
Geri